Bir kısım insan tarafından nefret edilmek...Ne yapmalıyım?

benim sesim çok ince çıkıyor babamla annem ayrılar evde 3 tane kadın var zaten haliyle bazen konuşmamda da tuhaf sorunlar oluyor.bu da okulda bir grup kimselerin beni gay zannetmesine neden oldu ben gay değilim ama şahsen öyle bir işkence öyle bir baskı içindeyim ki bence hiç bir insan kendi doğasından gelen bir şey için yargılanmamalı. merdivenlerin başında geçen gün bir çocuk vardı okulda biz üç kişiydik merdivende bir arkadaş durdu diğer arkadaş ben aşağıya indik sessizdi ve her şey duyuldu... 'bununlamı takılıyosunuz bu toplamı?' beynimden aşağı kaynar sular döküldü şok oldum bir gün de gene böyle arkamdan konuşulanlara şahit oldum ne yapmam gerekiyor. sesimi değiştiremem okul değiştiremem ...sıkıldım bu iğrenç ayrımcılıktan ne yapmalıyım?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Seni çok iyi anlıyuorum lisede en yakın arkadasim bu sorunu yasamisti. sana tek bir şey söylicem. Sakın ama sakın insanlara kulak asıp dediklerini önemseme onların demesiyle gay de olunmaz pazevenkte.Onlar bu yargılariyla karaktersizliklerini sergiliyorlar gül geç.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kötü bir durum.. Önemseme kim ne düşünüyorsa diyecem de önemseyeceksin elinde olmadan.. Biraz ağır başlı ol eğer değilsen giyim tarzını saç tarzını felan değiştirebilirsin.

0|0
    0|0
    • Onlardan çok da farklı giyinmiyorum saç stilim de aynı ama ben .. emin olamıyorum belki arkadaşlarımın bir kısmı bile bu konuda arkamdan konuşuyor olabilir.yapacak bir şey yok derdimden ölecem

• zaten arkadaşlarımın çoğu kız

• Bak dediğim gibi kıskançlıklarından. Boşver umursama. Yok umursuyorum dersen erkek arkadaşlar edinmeye bak.

• Boşver takma kafana ..

0|0
    0|0
  • Böyle olan birtek sen değilsinki bir çok kişi bu sorunu yaşıyor onlar sana top damgası vurmuş olabilirler ama sen aldırış etme onları ez yeteneklerini sergile derslerini çalış kimse bir bok diyemez haa o arkadaşında ne utanmazbir insanmış sana öyle diyen çocuğa sanane diyememişmi neyse herkesi sil gerekirse tek başına dur kimseyide önemseme artık.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bu mu derdin..?

Senden önemli değiller...

0|0
    0|0
Yükleniyor...