Oynamalı mıyım ya kararsızım

Yarın 6-7 kişi toplanıp bir oyun oynayacağız. Kısaca şöyle anlatıyım şişe çevirme gibi ama cinsellik olacak için içinde. İlk turda birbirine çıkanlar öpüşücek mesela kız ya da erkek fark etmez. Bi sonrakintur daha ilerisi..oynamalımıyım ya kararsızım?

0|0
7|36

En İyi Erkek Görüşü

• Oynamaya başladıktan sonra bir sonraki turda da oynamaktan kendini alamazsın. Bu soruyu sorduğuna göre bu olaydan rahatsızsın, o zaman dahil olma.

Cinsellik erkekler için hiçbir duygusal bağ kurmadan yapılabilir, ancak sen muhtemelen sonunda kalbi kırılan taraf olursun. Bazı şeylerin (özellikle de cinselliğin) mahrem kalması daha iyidir, bu benim kişisel düşüncem...

Hoş bir fantezi, lakin son derece yozlaşmış bir cinsellik anlayışı. Mart kedileri gibi...

4|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 35

• daha ilerisi derken ?

0|0
    0|0
  • bence oynama henüz neyin ne olduğunu bilmiyorsun.. yasın belli ki 20 altı.. sen ne anlarsın dersende sen bilirsin yani ne bacımsın ne kızım :) demek istediğimi 20yi atlatınca anlarsın.. o zaman bak bakalım nasıl kaçmak istiyorsun o ortamdan kurtulsam diye.. hakkında hayırlısı başka bişey demek gelmez elimden..

0|0
    0|0
  • Sonraki turlarda ne olacak sen onu bir deyiver :)

0|0
    0|0
  • kendinde o cesareti buluyor isen oyna ,ama cesaretim yok ise oynama .içinden gelmiyor ve kabullenemeyeceğin insanlar olacak ise hiç bulaşma derim .

0|0
    0|0
  • iyice işin içine edicez diyosun yani? oynayın.. ben olsam daha da ileri gider,sado-mazo yapardım.. kime çıkarsa şşeye oturma gibi

(bunu kadınlara işkence olarak yapan bir millet vardı ama unuttum..)

siz yapın

0|1
    0|0
  • zevk alacağın bir ortam varsa ve senin için engel olmayan bir durumun yoksa düşünme derim. tabi oyundaki kişilere güveniyorsan... farklı bir deneyim olur senin için.

0|0
    0|0
  • oynama arkadaşım. Eğer rahat bir kızsan sen bilirsin.

0|0
    0|0
  • kesinlikle oyna, sen niyeti bozmuşsun zaten ki. Hatta oyunu bekleme kime vereceksen çağır gelsin ver hemen ;)

0|0
    1|0
  • ya ks ahalisinin hayal gücü çok geniş çookk :)

0|2
    0|0
  • sevdigim oyundan biri iki kere yaptim cok zevkli oluyor.

0|0
    0|0
  • Kendini elletmek için akıl arıyorsan, ellet gitsin.

0|0
    0|0
  • amerıkanın oyunları bunlar :)

genişssen oyna

1|1
    0|0
  • ilerde cocugunuda anlatırsın bunları oyna bacım oyna :)

0|1
    0|0
  • ya liseye gidiyorsun ya üniye gidiyorsun ya da okumadın amane ünide ne lisede nede normal hayatta benim basıma böyle bir sey gelmedi gelseydi kızda dudak falan bırakmazdım sanırım koparırsdım :)

benide aranıza alsanıza :)

0|0
    0|0
  • benide davet etsene bu oyuna söz hiç mızıkçılık yapmam.onun ilerisi gelir merak etme

0|1
    0|0
  • sana oynama desek vaz mı geçeceksin? bir de bu oyunun sonunda grup var. diyim sana ;) sen oyunun sonunda aynı anda kaç kişiyle ilişkiye girdiğini anlat bize. anlaştık mı ?

0|0
    1|0
  • o işin sonu grup sex...o şişe de başka amaçlar için kullanılacak belli..

0|0
    0|0
  • oyunun sonunda belli belli ki bafileneceksin sen bilirsin

0|0
    0|0
  • oyna tabi ya. en güzel deneyimler bunlar

0|0
    0|0
  • senin yerine benoynarım:D

0|0
    0|0
  • boynuz kulağı geçti

0|0
    0|0
  • oyna. sıse dık gelırse artık 6-7 kısı soyunup grup yaparsınız:):):)

0|0
    0|0
  • Bence hiç deneme ileride pişman olacağın şeyleri yapma

0|0
    0|0
  • bence oyna

0|0
    0|0
  • keşk bizde oynasaydık ya :(

0|0
    0|0
  • neden kararsızsın ki zevkli bir oyun nolacak..

0|0
    0|0
  • terleyen veya burnu akan pasaklılar yoksa oyna

0|0
    0|0
  • Oyna oyna :D

0|0
    0|0
  • bu da yeni sapıklıklardan birimi şeytan boş durmuyor

0|0
    0|0
  • oyna gitsin genclik bir kez gelir

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 7

• bakire değilsen ve erkekler iyiyse daha sonra yaptığından utanmıcaksan oyna. eğlenceli oluyor (:

0|7
    2|5
    • zevk alacağın bir ortam varsa ve senin için engel olmayan bir durumun yoksa düşünme derim. tabi oyundaki kişilere güveniyorsan... farklı bir deneyim olur senin için.

• bide soruyomuusunn tabıkı oynamamalısın...insan zerre birşey hissetmediği bir adamı nasıl öpebilir sırf oyun die!

1|3
    0|5
  • Poker oyunayın vari şişe cevirmece klasik yenilen soyunsun :D

0|3
    0|2
  • Oyna ama mesafeli ol. Daha ilersini kabul etme! Hoşlandığın biri varsa öp onu! :)))

0|2
    2|3
  • oynama kızlığını ile kaybedebilirsin sakın böyle konularda böyle oyun sakın ve sakın

1|4
    1|5
  • oyna ama sakın foto video çektirme sonra adın lezbiyene çıkar dost tavsiyesi :D

0|3
    1|2
  • şimdi kız erkek farketmiyo dediğine göre bu oyun sonunda lezliğede yöneleceksin cinsel hayatın karışcak ve arkandan laflar gelecek işte bu kız o.. vs vss

0|3
    0|0
Yükleniyor...