4, 4lük görünen olmaya çalışandan korkacaksın arkadaş

benim yaşım 27, kızın yaşı 24, bekarım yanlız yaşıyorum öncelikle söliyimde ona göre aklınızda yaş caru bekarı sorusu kalmasın,

AVM de bir kızla tanıştım hoş güzel alımlı bakımlı vs işte, tlf nolarımızı verdik birbirimize, 1 hafta kadar tlfda görüştük sonrasında cafede buluştuk gün geçtikçe gerçek anlamda hoşlanmaya başladım, yani gerçekliğine inanmaya ramak kaldı, sohbet sırasında cafede hiç cinsellik yaşadınmı falan sordu şaşırdım yani neyse baktım bu ben evlilik öncesi cinselliğe karşıyım ailem muhazakar vs diye söyleniyor, bakire olmayan kızları yerden yere vuruyor ben sadece dinliyorum, sonrasında herkesin hayatı kendinedir istediğini yaşar yaşıyabilmelide dedim, evet cinsellik yaşadım dedim, çok üzüldüm falan dedi hiç beklemiyordum durusundan falan dedi, ne alakasu var yahu duruştan tipten, saçmalamaya başladı ksıa geçeyim ben karsıyım öyle düşüncen varsa şimdiden görüşmiyelim dedi, yok dedim öyle bir niyetle senle tanışmadım gerçektende öyle bir niyette değildim, sonrasında biraz soğudum açıkçası lodoslama cinsellik konusunu açtığı için, 1 defa daha buluştuk gezdik iyide anlaşıyoz vs işte, bir kaç gün sonra ayak bileğimi halı sahada burktum gerçekten basamaz durumdaydım, bulusmak için aradı durumu izah ettim ertesi gün misafir kabul edersen gelmek isterim dedi bende buyur ettim, oturduk çay kek vs derken zaman geçiyor, sonra yanıma oturdu dudağımdan öpmeye başladı sevişmeye başladık, bel altına gidince kafam düşüncelere daldı, hem zevk veriyor hemde o sözleri aklıma geliyor, sen bakire değilmisin dedim? hayır değilim çıkar artık şunu demesiyle çıkarmaya başlaması bir olmuştuki dizinle ayak bileğime basınca acıdan delirdim ben sex mex havası kalmadı, sen hani bakireydin? hani evlenmeden olmaz yapanları yerden yere vurdun vs desemde aman bee böyle desek suç şöyle desek suç yapcaksan yap yapmicaksan ben gidiyorum dedi, bende sktr git dedim, sonrada aramadım bida, 1 hafta sonra arayıp özür falan diledi yok gençlik hatası vs diye söylenmeye başladı sex hayatına ihtiyacım yok benim yani zor değil durumumda evimde müsait, ama böyle birinden böyle davranışlar sözler duyunca harbiden koptum kendime kızdım azda olsa nasıl inandım diye,

ben anlamıyorum benmi yanlış yapıyorum yani önemsemeyip devam etmek içimden gelmedi gelemezde o sözleri diyen birine, siz benim yerimde olsaydınız napardınız?

Not: güzel senaryo, iyi sallamışsın, vs diyecekler zahmet etmeden sekmeyi kapatınız, şimdiden teşekkür ederim yorumlar için.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• S.k.p geçeydin kardeş boşver.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir bahar sabahıydı, pencereden giren güneşin eşsiz güzellikteki ışıltısı yatağımda gözümü alıyordu. İşe gitmeme henüz 1 saat vardı ama içim içime sığmaz eşsiz bir mutluluk duygusu içerisinde yataktan fırladım... süsle biraz edebiyatın güçlenir en azından okumaktan zevk alır insan.

1|0
    2|0

Erkekler Ne Diyor 3

• vay be diyorum ya. bir de bu çeşitler varmış demek ki. hayret valla. peki neden ilk buluştuğunuz da o kadar farklı konuşmuş neyi ispatlamaya çalışıyo.

0|1
    0|0
    • bende anlamadım orasını hatta şaşırdım, hayatta kimse 4, 4lük değildir olamazda, ama az biraz inanır gibi oldum sonuç kendime kızdım, öyle insanlarda varmış işte

• ulen kıza bak önden ayrı arkadan ayrı ! böyleleri yüazünden insan kime güvenecegini bilmiyo! dünyanın çivisi çıkmış çivisi

0|0
    1|0
  • cool story bro

0|0
    0|0
Yükleniyor...