Erkekler büyük gögus sever mi?

90 beden. gerçekten büyükler. amelıyat olmayı bıle dusunuyorum. omuzlarımı cok agrıtıyor. benim fizigime göre büyük. vede çok dikkat çekiyor. erkekler sever mi sevmez mi hic bir erkek arkaasımaada soramadım bunu

Güncellemeler:
günceeeelllll
günceeeellll

1|1
3|37

En İyi Erkek Görüşü

• Kişiden kişiye değişir beğenip beğenmemesi fakat fiziğine göre büyük olabilir buda bel ağrısına sebep ameliyatlık bişeyin yok bence büyük olmasını avantaj olarak kullan iyi yönden

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sevende olur sevmiyende

1|2
    0|0
    • sevdam97 maşallahın var.

• Ben seviyorum, tabi sarkmış olmayacak. Benim için en ilginç ve kışkırtıcı seks oyuncağım dolgun, iri memeler.

Erkekler Ne Diyor 36

• Büyük göğüs bir kadın için dünyada ki cehennem azabıdır.. Çünkü bele yaptığı baskıyı hiç bir şey yapmaz..

1|0
    0|0
  • Benim her daim dikkatimi ceker kucukde olsa buyuk de olsa, eskiden bayan giyim ve ic giyimde calistim yillardir hani gormedigim vucut sekli yapisi kalmadi, iri gogus sahibi olanda saglam ozguven olmak zorunda ve olmali, olmayinca kucultturmek ister ya da minimizer tarz camasirlara yonlenirler

1|0
    0|0
  • Sağlık sorunu riski varsa, dediğiniz gibi omuzlarda ağrı, belde eğrilik vs. devlet bu ameliyatı karşılıyor. Benim baldız küçülttürdü bu şekilde

1|0
    0|0
  • boy kaç

1|0
    0|0
  • İdeal göğüs

1|0
    0|0
  • Severiz Nerede 90 beden 😊

1|0
    0|0
  • Sarkık sevmeyiz

1|0
    0|0
  • Erkek arkadaşların malmış. Sevgilimin göğüsleri büyükse büyük göğüsleri çok sevdiğimi söylüyorum ben. Kız da ayrı bir tahrik oluyor böylece.

2|0
    0|0
    • 90 da buyuk değil bu arada. Manken göğsü ve benim için normal beden. 95 ve üstü büyüktür.

• Severiz

1|0
    0|0
  • Ben sevmem şahsen

1|0
    0|0
  • Erkekler sever de boy ve kilon nedir?

0|0
    0|0
  • Severük

1|0
    0|0
  • Ben çok severim

1|0
    0|0
  • Herseyin fazlası zarar bence ben ölçü olarak bilemem fakat çook büyükse sana sıkıntı yaratır bence

1|0
    0|0
  • Büyük olması güzel. Ben büyük severim :-)

1|0
    0|0
  • sever

1|0
    0|0
  • doğumdan önce ameliyatı kimse önermiyor

1|0
    0|0
  • severimm

1|0
    0|0
  • büyük göğüs tabiki güzel ama en güzeli tam orta olması

1|0
    0|0
  • Evet ama orta olursa daha iyi olur

1|0
    0|0
  • Cok büyükte iyi değil ya

1|0
    0|0
  • severler rahat ol..

1|0
    0|0
  • Sagligina zararliysa birak erkekleri kendini düsün. Belinde agrimaya baslar ilerde. Bu senin hayatin baskasinin zevki icin kendine eziyet etme

0|0
    0|0
  • ERKEKLERİ DEĞİLDE SAĞLIĞINI DÜŞÜN gerek var mı yok mu. erkekler gögüs ölçüsüne göre aşık olmazlar. ayrıca bır kız oalrak yaptıgını onaylamıyorum ne demek erkekler severmı sevmez mı böyle seyler olsa bile dışa vurulmaz.

0|0
    0|0
    • omuzlarım agrıyor iste. sevip sevmemesi benim ameliyat olmayacagım anlamına gelmez. normal bir soru sordum ne var bunda?

• ya sevgilim falan yok :D

• senin bu kafayla olmasın zaten üzerler.

• O ne ya :D Soruya bak :D Tabiki hayır ! :D

0|0
    0|0
  • hiç sorma ya büyük göğüslere hastayım böyle büyük olacak yumuk yumuk :)

0|0
    0|0
  • sever niye sevmesin tazeyse tabi sarkıksa kötü :D

0|0
    0|0
  • Görseydik keşke.

0|0
    0|0
  • Off bayilirimmm buyuk gguslere :)

0|0
    0|0
  • Tabi ki severiz