Cinsellik evliliğe engel mi?

Arkdaşlar 4 yıldır konuştuğum arkadaşımla 1 yıldır birlikteyiz. Cinsellik yaşıyoruz ama birleşme olmuyor. O da ben de sınır olarak görüyoruz bunu. Ben yap desem de yapmaz yani. Ama birleşme dışında her şeyi yapıyoruz. Kendisi 28 yaşnda işi gücü yerinde askerliğini falan yapmış. Ben de bu yıl mezun oluyorum üniversiteden. Evlilik vs konularını hiç konuşmuyoruz. Acaba bu yaşadığımız cinsellik benimle evlilik düşünmesine engel mi? Gözünde değersiz miyim sizce?

Güncellemeler:
cinsel olarak kendimi biraz geri çeksem "ileri gitmekten korkuyorum sonuçta ciddi bir şey yok aramızda" desem olur mu?
cinselliği sonlandrmak istiyorum dedim yukardaki gibi. sen nasıl rahat hissediyorsan dedi. ben seninle ..keceğim diye değil elini tutacağım diye beraber oldum dedi. davranışlarında da bir değişiklik olmadı eskisi gibi davranıyor bana yine..ilgisinde azalma falan da olmadı

0|0
3|15

En İyi Kız Görüşü

• peki o senin ilkin miydi? ilkin olsada olmasada ileriye gitmemeliydin hakkında kötü düşünme ihtimali var oysa ciddi olan erkek her türlü belli ederdi.. evleneceği kıza o derece yaklaşmazdı diye düşünüyorum

0|0
    0|0
    • ilkti evet. ben de onun ilkiydim..

• evet aynen öyle..

• sonuçta ciddi bişey yok deme.. sadece aramızda daha söz falan yok hiçbişey belli değil ileriye gitmekten korkuyorum de ciddi bişey yok dersen senin en baştan ciddi düşünmediğini düşünür

Erkekler Ne Diyor 15

• olabilir ama siz bazı şeyleri frenlemişsiniz. sorun yapmayabilir

1|0
    0|0
    • cinsellikten uzak durmanız ilişkiniz ciddi ise sonuna kadar götürür. eğer arkadaşın olaya evlilik gibi bir ciddi düşünce ile yaklaşmıyorsa cinsellik yaşayamadığı için ilişkiyi bitirebilir. ciddi düşünüyorsa sana saygı gösterir ayrıca iradeli davrandığın için mutlu olur sonuna dek bekler. yanlız esnek davranış göstermesi seni karrından vazgeçirmesin dikkat et. evliliğe kadar bekle

• sen kendinden çok ona güveniyorsun. bu senin açından zayıf bir nokta. yaşam senin. ben söyleyeceklerimi söyledim. ona mı güvenirsin kendi iradene mi onu sen seçeceksin. iyi geceler

• yok ben onu denemek için böyle bir teklifte bulundum ona ama kabul etmedi. ona dayanarak söyledim. teşekkürler yorumların için yardımcı oldun gerçekten. iyi geceler

• olabilir. kurmuş oldugunuz iletişimden belli olur bu. sana deger verip vermediği vs. dunyaya nasıl baktığı belirler birazda.. yoksa kullanılmış hissedebilirsin kendini..

0|0
    0|0
    • bana değer veriyor eminim ama neden hiç evlilikten bahsetmiyor ozaman..

• ya ben çok dikkatli ve iyi gözlemci biriyimdir. bana çok değer verdiğini anlayabiliyorum ama işte ailesiyle tanıştırma evlilik olaylarına hiç girmiyor..sebebini bulmaya çalışıyorum. bu sene mezun olacağım onu mu bekliyor acaba. en iyisi cinsel olarak kendimi biraz çekeyim ben

• cinselliğe bu kadar takılma. elbette geri cek ama değişecek bir sey bekleme hemen..

• Mantığınıza sokayım. Her şeyi yap ama birleşme olmasın. Sizin bekaret anlayışınız bu işte.

3|1
    1|0
    • evet bu.sana ne?

• böyle bir toplumda bakire değilim diye gezemezsinn. sen ne anlarsın ki. erkektir elinin kiridir derler size..ordan konuşmak kolayy

• Benim anlamıyor olmam senin iki yüzlü olduğun gerçeğini değiştirmiyor. Neyse hayatında iyi eğlenceler sana.

• bence gözünde basit bir kızssın yanı en azından boyle kızlar benım gozumde basıt evlenmeden ılıskı yasayab kızlar

0|1
    1|0
    • bazıları için öyle olmuyor.bunu nasıl anlayabilirim ki acaba

• engel olabilir kolay ulasılabılır gormustur belki

1|1
    1|0
    • bundan nasıl emin olabilirim. evlilik konusunu açmadan..napsam ki cinsellik olayını bitirsem mi..

• sebep soracak ne diyeceğim

• ben etkilenmiyorum benimde zevk almam önemli de

• tüm ınsanların bakıs acısı farklıdır zaman gosterıcek herseyı. bir antep atasözü derki eyi olur zaar.

0|0
    0|0
  • Gözünde değersiz olsan eğer bu şekilde dvranmaz..Peki sana o şeyler dışında da değer veriyor mu önemsiyor mu yoksa hep o muhabbet mi oluyor ?

0|0
    0|0
    • yok önemsiyor tabiki. zaten 4 yıldır konuşuyorduk görüşüyorduk eli elime değmedi o sürede. birbirimizden hoşlanıyorduk ama o açılmıyordu. ben açıldım öyle başladı ilişki..ama evlilik konusunu asla ben açmam.açamam. o da hiç açmadı belki erken ama bu cinsellik durumu aklıma takılıyor acaba ondan mı diye düşünmeden edemiyorum

• neyi ben mi istiyorum. Cinselliği mi? o da istiyor ben de istiyorum ama genelde bana bırakır kararı yani asla zorlamaz. mesela uzun süre hiç cinsel bişeyler yaşamamştk ve görüşeceğimiz gün regl günüme denk gelecekti. geciktirici hap alayım dedim alma dedi düzenini bozma kaçmıyoruz dedi. değer vermese böyle demezdi sanırım

• Veriyor gerçekten değer..Ya bu böyle olmaz sen beni eklesene özelde anlatym derdine derman bluruz

• zorlarsan sürekli konusunu açarsan evlenir, ama hiç cinsellik yaşamamış olsaydınız daha çok evlenmek isterdi diye düşünüyorum tabi tanımadığım için kesin birşey diyemem.

0|0
    0|0
  • 4 yılda evlilik lafı geçmediyse boşuna bekleme...

0|0
    0|0
    • 1 yıldır birlikteyiz 4 yıldır arkadaşımdı

• evlenırsınız. ama sende konuları açmaya başla ee aşkım ne zaman istemeye geliyosunuz gibisinden

0|0
    0|0
    • ben asla öyle bişey yapmam :) belki istemiyor zorla kendimi istetmeye çalışıyormş gibi

• olum ozaman bu nasıl ilişki ? sizinki sadece sekse dayalı. birbirinize aşkım canım hayatım demıyonuzmu

• ne alakası varr.sadece istekli görünmek istemiyorum. bayanlar bu konuda istekli diye erkekler dalga geçiyorlar hep. sekse dayalı değil sadece değer veriyoruz birbirimize.

• sürtünmeyle ilişkiye girin ikinizde rahatlarsınız.

0|0
    0|0
  • empati kur sen ona hiç dokunmamış olsamıydın daha özel olurdu yoksa herşeyi yaşamış olduğundamı

0|0
    0|0
    • ileri gittikten sonra daha özel oldu açıkçası benim için..

• genelde bu negatif etkiler yapsada bazende sende olduğu gibi pozitif etkilerde meydana gelebiliyor

• ayrı sehırlerde mı yasıyorsunzu ?

0|0
    0|0
  • Olabilir bir dene istersen

0|0
    0|0
  • kullanıyor senı ve degesızsın gerı zekalı

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• "Birleşme dışında herşeyi yapıyoruz.."

Şimdi sen kendini bakire sanmıyorsun umarım...

0|0
    1|0
    • konumuz o değil. neden oraya çekiyorsun ki.aklınız fikriniz bekaret bilmem ne size ne ya.ne yaşadıysam yaşadım vücut benim vücudum yani. soruma cevap vermeyecekseniz tıklamayın o cevap butonuna.

• Erkeğin ne düşündüğü kişiden kişiye değişir biri başka düşünür diğeri başka bunu bilemeyiz ama 4 yıllık bir beraberlikte evlilik konusu hiç açılmıyorsa o ilişki evlilikle sonuçlanmaz demek ki erkek arkadaşın olaya ciddi bakmıyor

1|1
    0|0
    • 4 yıllık beraberlik değil. 4 yıl arkadaştık 1 yıldır birlikteyiz

• evet olabilir tabi bilemezsin ne düşündüğünü umarım güzel sonuçlanır ilişkin..

• teşekkür ederim umarım...

Yükleniyor...