Sanalda kendini tatmin etmeye çalışanların sorunu ne sizce?

Böyle saçma sapan mesaj atanlar soru soranlar inanın anlamış değilim.
insan bir mesajdan en fazla ne kadar etkilenebilir ki?
Bu kadar düştü mü seviyeniz?
Olay burda benim mesaj kutusunu kapatıp kapatmamam değil.
Olay olmayan insanlık ve ahlak "

0|2
48

En İyi Erkek Görüşü

• Benim bir kız kendisinden silgi istedi diye kızı kaçırmaya kalkan arkadaşım oldu :) Napıyosun oğlum diyenlere de O da beni seviyo silgi istedi diye savunuyordu kendisini.

Erkek zihni çok garip çalışıyor kendimden biliyorum. Erkekler sapıktır diyip böyle bir genelleme yapmak haksızlık olacaktır ama malesef öyle. Daha doğrusu kimliklerinden uzakta hareket etme özgürlüğü bulmuş erkeklerde normalden biraz daha sapık oluyorlar. Kızlar da biraz daha cüretkar olmuyorlar mı sizce?

Hayatının önemli bir bölümünde bir kadınla etkileşim içinde olmamış. İlerleyen dönemlerde de bir etkileşime girse de bunun yüzeysel bir sohbet veya iş gereği sürdürülmesi gereken bir dialogtan öteye gidememesi aslında tek sebep.

Sonra ne oluyor? Burada kızlar sizin de şöyle şöyle olunca biyeriniz böyle böyle oluyor mu sorusuna cevap veren kızlar hakkında fantaziler kurmaya başlıyor. Ondan gelecek bir cevapla bu fantazi dünyası zenginleşiyor.

Oysa gerçekler böyle mi? Tabi ki değil. Belki o heyecanla yazıştığı kişi kadın bile değil hatta. Burada yapılan şey bir çeşit masturbasyon yani. Çünkü size merhaba yazan birisine merhaba yazmanız aranıyor izlenimi vermeniz için yeterliyse bu olayın sizinle hiç alakası olmadığının, taa en başında tek taraflı bir uğraş olduğunun ispatı oluyor.

Yani işin özü zavallılık. Malesef çoğu zaman siz kadınlar karşısında zavallı kalıyoruz.

Bu söylediklerimle erkekleri aşağıladığım sonucu çıkartılmasın lütfen.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Ya arkadaşlar bütün bayanlar topu erkeklere atmışlar ama sanalı genelde isteyen tatmin olan taraf bayanlar

0|0
    0|0
  • Allah yokluk vermesin

0|0
    0|0
  • siz yüz verirseniz tepenize cıkarlar kızlar

0|0
    0|0
  • Mutluluk

0|0
    0|0
  • Yok Yok Kimsesi Yok,
    Özgüveni Yok,
    Arkadaşı Yok,
    Tipi Yok,
    Sadace Ego su var.

0|0
    0|0
  • Aradığını bulamamak

0|0
    0|0
  • Bacak sor meme sor vajınam boke sor. Bunları gzli olmadan sor sonraaa sanaldan ne kdr tatmın olursunuz. (sozum meclisten dışarı)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• maalesef erkekler azgın işte realde bunu dizginleyecek birşey yapmayınca sanalda böyle sapıtıyorlar

0|0
    0|0
  • Olay faullerinin olması ve onları kesmemen löl

0|0
    0|0
  • Aynen çok haklisin. Yildim temelli

0|0
    0|0
Yükleniyor...