Vajinamdaki sorun eşim nasıl karşılar?

Kondilom var vajina girişimde yaktırmaya falan hep korkuyorum senelerdir orda hiç üzerine düşmedim ağdadandır geçer dedim olmadı ama bulaşı deniyor bu bulaşıcıymış ama benimki hiç bulaşmadı biyerlerime çok şükür 1 ay sonra evleniyorum eşim tam vajima girişimde onu görse nasıl karşılar yardım edin çözümü var mı bunun doktorsuz

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Senden sana tekrar bulasmaz, baskasina bulasir, bu kisi 1 ay sonra kocan olacak..
    Ya baska caren yok, bir doktora git görün gercekten HPV'mi degilmi? Kondilom diger adi sigil, esas adi HPV ve cok bulasici..

Kocan görüntüsünden ziyade, HPV tasiyicisi oldugun soke eder, büyük sorunlar acarsin... Git bir doktora görün gercekten tahminin gibiyse, evlenemden önce kocan olacak kisiye durumu anlat, gerdek gecesi is isten gectikten sonra anlatirsan, belli olmaz büyük sorunlar yaratabilir.. Eger Sigil degil, bulasici birsey degilse, görüntüsü rahatsiz etmez.. Birde HPV sadece cinsel yolla bulasmiyor..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Doktora git ya

0|0
    0|0
    • Ya doktorlardan çekiniyorum yakılma falan diyolar istemiyorum

• İnternette yakıldıktan sonra tekrarlayan birsürü hasta var

• Titiz biri onu gorunce muhtemelen seninle iliskiye girmez cok ciddiyim

Erkekler Ne Diyor 13

• Kondilomları yani siğil hastalığı değişik yöntemlerlerle kalıcı olarak yok etmek almak mümkündür. Tedavi ile HPV virüsünü yok etmek maalesef mümkün değildir. Tedavi sadece genital siğilleri ortadan kaldırır. HPV virüsünü yok eden bir ilaç henüz mevcut değil önemli olan virüse ve virüsün risklerine karşı önlem almaktır. Virus vücutta ömür boyu kalıcı değildir, bağışıklık sistemi kişiden kişiye ve virüs tipine bağlı olmak üzere yıllar içinde ortadan kalkmaktadır. Konuda uzman kişiler tarafından yapılan bir tedavi ve iyi takip sizi önemli riklerden koruyacak ve bu süreci güvenli bir şekilde geçirmenizi sağlayacaktır.

2|0
    0|0
  • Doktora gidip müdahele edilsin hemen. Eşine de bulaşır sonra.

0|0
    0|0
  • Eşine de bulaştırma bulaşıcı zarar verir git bir an önce kimden nasıl bulaştı o sana ya... Bişeyler mi yaşadın

0|0
    0|0
  • Sever

0|0
    0|0
  • hiç duymadım bu hastalığı tam olarak ne var vajina girişinde sivilce gibi birşey mi?

0|0
    0|0
  • kondilom tam olarak ne oluyor?

0|0
    0|0
  • Ben olsam senin durumundaki birisi ile kesinlikle cinsel ilişkiye girmem :(

0|0
    0|0
  • Git tedavi ol

0|0
    0|0
  • Doktordon yardım almıyorsunda buradanmınyardım bekliyorsun senin aklına ben

0|0
    0|0
  • Doktora gitmelisin hmn

0|0
    0|0
  • Oral da itici olabilir

0|0
    0|0
  • Doktora gidip gösterdinmi?

0|0
    0|0
    • Gitmedim gitmek istemiyorum açıkcası

• Sen onu nasıl kaptınki?

0|0
    0|0
    • Bende bilmiyorum kuaförde agda yaptırdıktan sonra farkettim

• Anladım kötü olmuş git muayane ol bence eşinede geçirme riskin var eğer kondilom sa

Kızlar Ne Diyor 2

• Canım gidip kesinlikle yaktırman gerek. Rahim ağzı kanserinin tek alt yapı hazırlayıcısı. bulaşması yüzde yüz eşin penis kanserine kadar gidebilir. Çok tehlikeli git ve yaktır

0|0
    0|0
    • Ya bu siğil gibi değil ki canım ben ne yapacağımı şaşırdım :(((

• Ne peki? Akla sadece siğil geliyor. Doktora git lütfen bebek sahibi olacağında mikrop bulaştırabilirisn

• eşine bulaşabilir bunu mutlaka söyle ve git tedavisini ol

0|0
    0|0
Yükleniyor...