Kadın olmak istiyorum bugün karar verdim bir anda yardım edin ne olur!

bugün kipaya gittim oradan bir birinden güzel kıyafetler gördüm ayakkabıları gördüm çorapları çamaşırları gördüm ne varsa dedim kadınlar için var cicili biçili kıyafetler değişik tarz giyimler ya aklımı yit iricem bu yolun sonu iyi değil yoksa transseksüel olacağım yardım edin her gittiğimde oraya kendimden geçiyorum bir ara oradan kıyafet alıp evde giyeyim dedim of yaa :(

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• bu gibi düşüncelerin var ise denemen gerekir ilk önce .istediğini al giy dene .evde kendini nasıl hissetdiyor isen o şeklde yaşa .yüzleşmeden nasıl bir duygu olduuğunu anlamadan doğruyu yanlışı anlamanız çok zor olur .giymek sorun değil .kadın gibi olmanın yaşamanın zorluklarını anlamanız gerekli ilk önce zamanla doyacaksın .ve isteğiniz geçecekdir bir süre sonra .bu süre uzun da sürebilir .önemlideğil .istediklerini al giy .her çeşidini al bence .üzerinde gördüğün zaman ben bumuyum diyeceksiniz .yakıştıramayacaksınız kendinize .

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Psikoloğa gitmelisin önce. Gerçekten bu şekilde mutlu değilsen maddi açıdan da imkanın varsa kadın olabilirsin.

1|0
    0|1
  • link

burdan bu filmi izle. adamın neden kadın olmak istediğini gör. ama orası amerika tabi bunun gibi şeyler doğal bir nebze

0|0
    0|0
  • saçmalama yav

0|0
    2|0
  • Ol biseyler.

1|0
    0|0
  • Olabilirsin ama kipadan giyinme canım ya.

0|0
    2|1
  • Tokmakçıbaşı.

0|0
    0|0
  • benimde hoşuma erkek boxerları gidiyor ama ben senin gibi erkek olmak istemiyom sadece beğeniyom o kadar takılma :)

0|0
    1|0
  • Ama çükün olmayacak :(

0|0
    0|0
    • dayanamıyorum o kalem etekleri saten bluzları gömlekleri için gidiyor ama erkeklerde öyle tarzlar yok giysen i*ne olursun o yüzden ama inan dayanamıyorum

Erkekler Ne Diyor 12

• bu farkındalığını kipa'ya mı borçlusun yani

5|3
    1|0
  • la akıllı ol. sende o mağazaya gitme. madem seni zorluyor.

yahu kıyafet görüp insan cinsiyet mi değişir. saçmalama. git bir psikoloğa. burada kim nederse desin. bir uzmana görün. mutlak çözümü vardır

1|0
    0|0
  • Kestirme bari belki lazım olur. (Fikrin değişebilir, her ihtimale karşı yanında bulundur.)

Benim gönül yarraaama dokunma doktor...

0|1
    0|0
  • okey prezervatif firmasından bir özür bekliyoruz

1|1
    0|0
  • İyi iyi, bir rakipten daha kurtulduk.

1|1
    0|0
  • nasıl mutlu olacaksan öyle ol.

1|0
    0|0
  • kadınlara karşı bişey hissetmiyomusun?şöyle tayt giymiş uzun boylu zayıf bir kız düşün erkek olduğun için sevinceksin tabi öyle kızı sadece hayal ederiz:)

0|0
    0|0
    • bugün bankada işgörüşmesine gittim yanımda fıstık gibi bir hatun vardı öldüm bittim ama öyleleri bize gelmez vesselam

• erkek olmak güzel be dostum hayat zorda olsa erkeklikkkk başka

• git psikoloğa tedavi ol bence

0|0
    0|0
  • olmuşsun sen zaten kadın, bir tek ameliyata kalmış iş. hadi hayırlı olsun

0|0
    2|1
  • kıyafet giymek için cinsiyet değiştiren ilk kişi olarak tarihe geçersin bizde haberlerde falan izleyip arkaandan laf ederiz iyi iyi ol ol bir muhabbet konusu açılsın

1|0
    0|0
  • O kamış o kadar mı işlevsiz ki; süslü, dantelli bir elbise uğruna vazgeçmeyi göze aldın be birader? Seninkini derin uykuya yatırmışsın, sıkıntı orada.

0|0
    0|0
  • Böyle olacağına kestir gitsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...