Hamile olabilir miyim? Lütfen yardımcı olun

Arkadaşlarım stres sıkıntı içerisindeyim bana ciddi yorum yaparak yardımcı olursanız size duacıyım. Nişanlımla 1 hafta önce birliktelik yaşadık . Ve ben doğum kontrol hapına bu ay başlamıştım. Ama neden bilmiyorum içimde bir sıkıntı var sanki hamileyim gibi . Birde hapa başladıktan 5 gün sonrasında birlikte olduk. Arkadaşlar yazın düğünümüz var Şu an gebe kalmak benim sonum olabilir. Lütfen yardımcı olun. Sık sık idrara çıkma ihtiyacı hissediyorum. Hamile olsam bile bukadar erken belirtileri çıkar mı ?:(

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Hap korumaya bir ay sonra başlar tam olarak.İlişkiye girdiğin zaman adet tgününe kaç gün vardı?Bir de içine boşaldı mı?Bunlara cevap verirsen yardımcı olmaya çalışırım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ya konu ile alakası yok ama nişanlanmışsını düğüne kadar bekleyemediniz mi ? Gidip test yaptır kesin çözüm. Ya da 8 gün daha bekle idrar testi yap kendi kendine 2-3 tane.

0|0
    0|0
  • Eczanenden hamile test çubukları var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hamilelikte sık sık idrara çıkma, evet oluyor ama 5 aydan sonra oluyor, o yüzden meraklanmayın. Doğum kontrol haplarının koruyuculuğu hemen başlamaz, o yüzden ilk adetinizin gecikip gecikmediğine bakın. Gecikirse, başlaması gereken vakitten iki hafta kadar sonra gebelik testi yaptırın. Sonuç pozitifse özel bir doktora gidip aldırmanız veya ru486 ilacıyla düşük yapmanız gerekebilir.

0|0
    0|0
  • sık idrar şeker hastalığının belirtisi diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Daha önceden korunmuyor muydun? Birlikte olduğunuzda?

0|0
    0|0
    • farklı illerde olduğumuz için genelde dışarı çekme yöntemi oluyordu. Ben bu ay hapa başlayım dedim ama gün olarak son gün başladım hamile kalabilir miyim?

• yaşınızı bilmiyorum ama allah rızası için bana dua edin bu benim sonum olabilir çok korkuyorum pişmanım ağlıyorum:(

• Tamam sakin ol. Olan olmuş artık. Strese girip ağlamak üzülmek yersiz. Eczaneden hamilelik testi al bitane. Sanırım 15 dk içinde sonuç veriyor.

Yükleniyor...