Arkadaşlar sorum hem beylere hemde bayanlara

Günümüzde neden erkekler bu kadar şımardı,işinize gelirse moduna girdi.Kızlar çok mu şımaryıtor.Hadi vodka al gel resmen sevşmeye çağıran kızlar varmış doğru mu? Yani nedir bu erkeklere yalvarma,sonrada bunlar kendilerini bişey sanıyor.Erkek kıtlığı var ülkede ,ama bu kadar yapılır mı?Hem sevişmek istiyolar hem bakire ararlar bunlar ne istediğini bilmiyorlar mı?

0|0
1|20

En İyi Erkek Görüşü

• ben inşaat mühendisiyim. bir genel evin tadilat işlerini görüşmeye gittim. ortalık çok sakin. hiç müşteri yok. nedenini kadınlara sorduğumda şunu dediler. "sokaklar o*ospu dolmuş. herkes her önüne gelenle yatıyor. şimdiki genç erkekler melek. kızlar azmış hovardalığı artık kızlar yapıyor. bize ihtiyaçları kalmadı kimsenin" dedi

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Günümüzdeden kastın son birkaç yılsa ve sen son birkaç yılda en az 200-300 erkekle ilişki yaşayıp böyle bir kanıya varıyorsan amenna. Ha yok, erkeğin biri benim ağzımın payını verdi durun KS'de ağızlarının payını vereyim düşüncesiyle kafana göre bir istatistik sunuyorsan; kusura bakma güzelim, son trend kaşarlık...

0|0
    2|0
  • yok arkadaşım öyle bişey bir anlık sinirini niye çıkartıyosun milletten şımarma falan yok ortada var sa da ben görmedim çevremde.. en falaz 20 kişiden bir kişi çıkar o kadar abartılı değil yani;)

1|1
    0|0
  • Feminist arkadaşım bir şeyide genellemeye vurmayın. Daha öyle olup olmadığını bile bilmiyorsun gelmiş bize "Hadi vodka al gel resmen sevşmeye çağıran kızlar varmış doğru mu? " diye bize soruyorsun. Daha neyin ne olduğunu bilmiyor vaaz veriyorsun.

1|1
    0|0
    • o zaman arkadaş talebi gönderme bence neden gönderıyorsun?:) çok mu hoşuna gitti

• :)) he tatlısın bende gönderdm

• Bahsettiğin gibi kızlar var

Ama kızlarda ne stediğini bilmiyor

Yani bu bahsettiklerinin hepsi karşılıklı

Karakter meselesi sanırım

Kişisel olarak örneğini çok gördüm ne istediğini bilmeyen insanlar konusunda

Haksız değilsin ama bu sadece erkeklere has bir durum değil

0|1
    0|0
  • sevişmeye çagıran kızlar var evet :D ama kızlar kat kat daha şımarık diyebilirim

0|1
    0|0
  • ben ne istediğimi biliyorum şahsen.

votka istiyorum

1|1
    0|0
  • Kızlar daha şımarık bence . Kendini birşey sanan o kadar çok ki .

0|2
    1|0
  • Tam tersi olup kızların mı şımarması lazım ? hayır yani ufak bir delik sizi neden değerli kılsın onu çözemedim kusura bakmayın ama sizin cinsiniz yüzünden hiçbir kız sikimde değil böyle adam olunuyor malesef çokta rahat kız götürebiliyorsun böylece demekki doğru olan budur bakire mi kaldı ulan şu devirde kimin eli kimin cebinde sen bile ne fantaziler kuruyorsundur düşün bakalım bir e ama öyle göte böyle.. derler

0|1
    2|0
  • yıllarca erkeğe gerektiği ve hakettiği değeri vermedi bu toplum kadınları. hep kjendilerini cam tepside zannettiler. şimdi ettiler de buluyorlar. çünkü etrafta adam kalmadı.

0|1
    0|0
  • daha bu iyi günleriniz...

0|2
    0|0
  • bnce cinsellik konusundaki tum hata bayanalrada neden cunku ona ver buna verme olayıya da cinsellkte ki tum ipler kızlarda olunca sonucalrın sebebide kızlar oluyor

0|1
    0|0
  • öyle kızlar var gerçekten. ama genele bakarsak şımaran erkekler değil kızlardır. yüz veren şımartan erkeklerdir.

0|1
    0|0
  • erkekler de kızlar için aynı şeyi düşünüyo ne yapacauk

0|2
    0|0
  • Bakire ararız tabi işine gelirse dermişim :D :D :D

0|0
    1|0
  • çok güzelsen erkekleri şımartmana gerek yok...çirkin kızların işidir o...

0|0
    0|0
  • Sizin şımarıklığjnızın yanında bizim kisi ne ya

0|1
    0|0
  • kadınlara zulm bu

1|0
    0|0
  • bilemiyorum... Bende bir kısmetsizlik var galiba...

0|0
    0|0
  • Yoo hiç de bakire aramıyorum... Ama bence kızlar şımarık verecekleri varsa bile kırk dereden su getiriyorlar..

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• o tip ahmak kızlar var yok dğeil .

0|1
    1|0
Yükleniyor...