Seks hayatınızın iyi olması aşk hayatınızın iyi olduğu anlamına mı gelir?

sizce sex hayatınızın iyi olması hem de aşk hayatınızın da mı iyi olması anlamına geliyor?

• Harika bir seks yaşamı için aşık olmak gerekmez
    A seç
  • Harika bir seks yaşamı çiftin birlikte olmak istediğini gösterir
    B seç
  • Harika bir seks yaşamı aşık olduğunuzun garantisidir
    C seç
  • Kendi fikirlerinizi yazın
    D seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
416

En İyi Erkek Görüşü

• Bence ikiside bir şeftalinin iki yarisi gibi:))

0|0
    0|0
    • ya inanki boyel dusunen erkekleri gornce hevesim daha da artyor sexe cunki sadce asksiz dusunsen kotu

• Tesekkurler iyi kaynattik ama, sanada iyigeceler.

• Neden şeftali dedin bunun altında bişe arayalım mı :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Harika seks hayatı aşk hayatının iyi olduğunu tam olarak göstermez ama dolayı yoldan çiftlerin yatak dışındada uyumlu olduğu anlamına gelir. Çünkü özellikle kadın için yataktan öncesi yatakta olanları çok etkiler. Gerçekten tutkuyla ve hissederek sevişiyorlarla aşk hayatlarınında iyi olduğunu söyleyebilirim. Yoksa üstün körü seks yapar tat alamazlardı. Lakin harika aşk hayatı seks hayatının güzel olacağını garanti etmez, belki cinsel beklentileri farklıdır.

0|0
    0|0
  • Sex olayı tamamen ayrı bi olaydır insan sevdiği ve mutlu olduğu ona ait olduğu veya ona ait olmasını istediği kişiyle sex yapar aşk ve sex birbirini tamamlayan bir yap boz gibidir.

0|1
    0|0
  • Seks hayatı kötü olanların ilişkileri kötü oluyor (dışarıdan iyi de gözükse), bu kesin.

0|0
    0|0
  • Sex e heycan katan Aşk Aşk'a Heycan katan Sex.

0|0
    0|0
  • sanmıyorum ikiside farklı biri kafada bitiyor digeri kalpte :D

0|0
    0|0
  • İyi bir seks için aşka gerek yoktur. Fakat aşık olduğunla yaparsan iyinin ötesinde perfekt bir durum olabilir... 'Ateş seni çağırıyooooo'

0|0
    0|0
  • sex hayatınızın iyi olmasından kastın ne kimisi işini iyi yapar iyi bi sex hayatın olur kimisi aşıktır anlamasada iyi bi sex hayatın olur :D ya profesyonel yada cok asık biri lazım sana :D

0|0
    0|0
  • valla sadece 1 kerecik yapsakta insan sewgilisiyle yapıca daha mutlu olur ben bizim mahhalleden sıradan bir kaşrla yapmıştım

0|0
    0|1
  • benim çok sevdiğim bir kız vardı ve o bakire olduğu için asla hiçbirşey yaşamadık.ama şikayetçi miydim?hayır.. gerçekten sevdi mi hiç sorun olmuyor.

0|0
    0|0
  • evlenmeden önce bana veren kız başkasınada vermiştir.

0|0
    0|0
    • ah erkekler hepiniz bolesinz isde atib-tutarsiniz belece ama kendinizde isiniz yaparsiniz

• aşık olunca seks bambaşka bişey .seks hayatın güzelse aşıksın demektir zaten

0|0
    0|0
  • Sex aşkın önemli bir parçasıdır ama duygusal paylaşım yoksa mutlu bir aşk olmayabilir...

0|0
    0|0
  • Orantılıdır ama aynı düzeyde değildir.Sex için güzel bir vucut biraz cilve yeterli benim için

0|0
    0|0
  • evet. ikisininde uyumlu olması lazım...

0|0
    0|0
    • bencdee ama malesefki boyle deyil erkkeler hep once biran sex isderler buna goredepek asik olmazlarr

• sanki kızlar istemez... sütten çıkmış ak kaşık...

• yokk yaaa oyle kizlarda vardaa ama cou zamn erkekler isderlerr

• a şıkkı

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• bezen he bezense yoxxx

0|0
    0|0
  • bence ewt sexs yapmazsanız sewqilinizle size tripleniyo yaparsanız daha çok sewiliosunuz

0|0
    0|0
  • Harika bir seks yaşamı için aşık olmak gerekmez

0|0
    0|0
  • Harika bir seks yaşamı aşık olduğunuzun garantisidir

0|0
    0|0
Yükleniyor...