Cinsellikten anlayan bakabilir mi?

2 senelik bir ilişkim vardı. onunla ilişkide bir yakınlığımız vardı bir gün soyunduk ve onun penisi vajinamın tam ustune gelmesede o bolgedeydı. sadece surtucem dedı. sonra kan geldı. icime girmemisti. klıtorıs bolgesınde surtuyordu. daha sonra hic kimseyle bu sekılde yakınlık kurmadım, onunlada boyle seyler yapmadık. Rahat 2-3 sene oldu. Kızlık zarı gitmiş midir nerden anlıcam?

Güncellemeler:
bir de şunu ekleyeceğim. ondan sonra kimseyle böyle bişey yapma isteği duymadım. soğudum. kimseyle olmak istemiyorum. hissetmiyorum
günceeellllllll
günceeeeeeelllllll

0|3
3|25

En İyi Erkek Görüşü

• Bacım o iş belli olmaz. Aslına bakarsan o zar esnek bir zar içine girmeyle bile anında patlamıyor. Ama yinede muayene olmanda fayda var. Bir doktora git aklında soru kalmasın bu abazanların da diline düşme.

1|0
    0|0
    • böyle bir sebepten dolayı doktora gitmek istemiyorum

• peki tesekkurler

• Rca ederim

En İyi Kız Görüşü

• Bozulmuşta olabilir, zedelenip, bir kenarı hafifçe yırtılmış ve ordan kan gelmişte olabilir.
    %50 - %50
    Eğer yapabilirsen kendin bakıp kontrol edebilirsin, çokta zor sayılmaz bence.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• her kan bekaret kanı değildir bunu dedik diyede bakirede değilsindir garantisi yoktur o işin ama büyük olasılık zedelenme olmuştur ve sorun edecek birşey değildir.

1|0
    0|0
    • anladım tesekkurler

• başarısız denemeler sonucu erkeklere ya da cinselliğe küsmeyin kızlar erkek arkdaşlarınızı ellerine mahkum etmeyin der giderim kendine iyi bak

• tesekkurler sende

• Anlaman için kontrole gitmen gerekir ama girmediyse kan zar zorlandigindan gelmiştir eğer ondan geldiyse zarin sağlamdır. yeni bir sevgilin mi var yoksa aynı sevgilinle zar gittiyse birşeyler yaşamak istediğin icinmi soruyosun bunu

1|0
    0|0
  • Tahriş olmuş

1|0
    0|0
  • kızlık zarı çok kolay yırtılan birşey değildir. esnek olduğundan mütevellit, zedelenme olmuştur, yinede ben rahat edemiyorum diyorsan, ağzı sıkı, güvendiğin bir arkadaşın ile kontrole gidebilirsin hastaneye. belki o senin içindeki şüpheyi alabilir.

1|0
    0|0
    • ya icimdeki süpheyi almazsa. doktorada gitmek istemiyorum

• Doktora git kafanı rahatlat. İstediğin sonuç çıkarsa Yeniden doğmuş gibi olursun. Bu stresle cinsel hayattan soğuyacaksın.

1|0
    0|0
  • korkma bence kızlık zarı sürtünmeyle gitmez sürtünmeden dolayı tahriş olmuştur kanama nerden geldiğine baksaydınız içtenmi geliyordu belkide regl dönemlerinde olmuştur ama peniz girmeden bildiğim kadarıyla bozulmaz kızlık zarı

1|0
    0|0
  • şu sürtünme olayıda bir bitmedi...
    sürttüren sürttürene
    www.dayland.com.tr/.../...uk-taslama-makinasi1.jpg
    valla jinekoloğa gidip muayene yaptırman gerekli biz nediyebilirzki...
    vajinanın fotosunu koysanda bozuk olup olmadığını anlayabilecek jinekoloji uzmanı var mı burda şüpheliyim...

0|0
    0|0
  • sorun etmeyin birşey olmamıştır fazla sürtünmekten tahriş olmuş

1|0
    0|0
  • İçine girmediyse yırtılma olmaz

1|0
    0|0
  • Fazla zorlanma yüzünden üst böyle aşınmış olabilir iç bölgeye gelmediyse bu yönde olmuş olabilir

1|0
    0|0
  • Kan geldiyse girmiştir sen kayganliktan anlamamissindir

1|0
    0|0
  • Zar yerindedir ama benim gözümde bakire değilsin sen

0|1
    0|0
    • kendi gözümde de değilim. sadece onu yapmak veya yapmamak değildir bakirelik

• kan durup dururken akayım demez

1|0
    0|0
  • Rahat ol sorun yok

0|0
    0|0
  • belki içine girdi sen zevkten anlamadın kuzum

0|0
    0|0
  • bakarız dılersen

0|0
    0|0
  • Gel bir bakalım seksimizi yapalım kan gelirse gitmemişti demektir;))

0|0
    0|0
  • bence gitmedi ama anlamanin tek yolu bakmak suanda

0|0
    0|0
  • parmagını sok bak bakalım :D

0|0
    0|0
  • Resmini bana at ben anlarım Sana söylerim

0|0
    0|0
  • Doktora muayene ol

1|0
    0|0
  • Hatali sollama oldurur😆jinekologa git orda bulursun cvp i

1|0
    0|0
  • yavru zar gitse nolur gitmese nolur gereksiz takıntı yapma bakire falan değilsin. bu kadar. zarınıza baslıcam.

0|0
    0|0
  • Malasef zedelenmiş

1|0
    0|0
    • zedelenmek ne demek

• Zarar görmüş hasar görmüş yani burada herşey konuşulmuyor bilirsin istersen gizlilik açayım özelden konuşalım görüşlerimizi paylaşalım

Kızlar Ne Diyor 2

• Jinekologa gitmende fayda var

1|0
    0|0
  • Girmediyse gitmez kan geldiyse gider ortada bir çelişki var

1|0
    0|0
Yükleniyor...