Zina suç olsaydı bu cinşelik kategori olur muydu?

zina suç olsaydı cinsel anlamda on saniyede bir soru sorma olurmuydu

aldatanlar aldatıyorum dermiydiya da bakire değilim felan gibi sorular sorulsaydı polis kapımıza gelirmiydi ip nurmarası na bakıp

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Belki yasal olarak bir cezası yok ama islamda yasak büyük günah. Hem müslümanım deyip hem zina yapanları anlamıyorum. Ya müslüman olmayın kendi kurallarınıza ve değerlerinize göre yaşayınya da müslamanım diyorsan kurana göre yaşayın.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• yakın zamana kadar suçtu. yeni yasayla suç unsuru olmaktan kaldırdılar. bu da turizm yalakalığından kaynaklanıyor. işin içinde para var. yıldızlı oteller bu sayede yasal kerhanecilik yapıyor

0|0
    0|0
  • Sayı azalırdı belki ama mutlak olurdu.

0|0
    0|0
  • dananın altında buzası olurmuydu :)

0|0
    0|0
  • olurdu bence şu an bile kanunen suç olmasa dahi toplum etiğimize aykırı bir durum ;)

0|0
    0|0
  • yooo gerek yok direk çip falan takarlardı..

0|0
    0|0
  • olmazdı yasak en lezzetli meyvedir

0|0
    0|0
  • ama öyle bişi yok o yüzden sorun yok.

0|0
    0|0
  • Arap ülkelerinde varsa bizdede olurdu

0|0
    0|0
  • Arkadaşım birkere zina suç değil günahtır.Günah olarak bilinen şeyleri bildiği halde yapan insanda çoktur.Yanlız zina sayılı büyük günahlar arasındadır.Ayrıca cinsel soru sormak zina olmaz ve eşi aldatma durumu zinanın en kötüsüdür dünyadada ahirettede cezası ağırdır!

0|0
    0|0
  • Zina zaten suç.. Dinimizce zaten izin verilmiyor reel hayatta verilse ne verilmese ne..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• günah olması caydırıcı olmadıktan sonra yasa mı bağlar kişileri?

1|0
    1|0
  • Zina zaten suc.

Soyle bir farkla. Evli kadin baska bir erkekle birlikte olursa ceza aliyor. Evli erkek, baska kadinla birlikte olursa suc degil :).

0|0
    0|0
    • erkek bosuyor kadin bosamiyor dogru benim sevgilimde evli

• Kanundan bahsetmistim ben.

• suç ceza hukukunun konusudur ve ceza kanununda zina suçu yok. ancak medeni kanuna göre boşanma sebebi olabilir. kadın-erkek ayrımı da yok eşitlik ilkesine aykırı olduğu için fark kaldırıldı ;)

Yükleniyor...