Sürekli istek olur mu bir insanda? Akrep burcu olduğum için mi aceba?

evli olsam 7/24 ilişkiye girebilirim diye düşünüyorum. sürekli istek var içimde sürekli bir arzu.. Şu an ayrı olduğum :( erkek arkadaşımla ilk defa birlikte oldum asala yapmam dediğim şeyi yaptım yani. bakire değilim. ama bunu kaşarlığa vuracak biri hiç değilim. nasıl bir insanım ben bee .s

0|0
2|23

En İyi Erkek Görüşü

• Bazı insanların libidosu, cinsel isteği fazla oluyor. Bu senin doğanla ilgili birşey zamanla geçmiyor. Yapabileceğin tek şey sevgilin veya evleneceğin kişinin de senin gibi olması aksi halde bu konuda mutsuz olursun.

Bu seni sapık vs. yapmıyor sadece doğru kişiyi bulursan daha mutlu olacaksın.

Benim de libidom yüksek olduğu için eski eşim sürekli onu aldatacağımı düşünür beni sürekli onu aldatmakla suçlardı.. Aslında onu hiç aldatmadım fakat sonrasında onun beni aldattığını öğrendim. Yani libidon yüksek ve yatakta mutsuzsun diye sürekli potansiyel çapkın gibi davranılıyorsun... O yüzden eşlerin libidoları birbirlerine yakın olması gerekiyor...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Evlenene kadar sabredeysin iyiydi, fakat o kadar isteğin fazlaysa evlenmen senin için iyi olur, yoksa yapmam dediklerini yapma ihtimalin artar.

1|0
    0|0
  • bu böyle bişeydir işte.. tadına bir kez vardın mı bağımlısı olursun hep istersin... şimdi sevgili yapsan onunlada yapıcaksın bunu

1|0
    0|0
    • hayır yapmicam. çünkü ben ciddi bir ilişkim olmadığı sürece bakire olmadığımı bile söylemicem fırsat kollamasın diye.. ama bu evleneceğim adamdan gizliceğim anlamına gelmiyor tabi.

• teşekkür ederim.. (:

• istekli olman gayet dogal bence ayrica bakire olup olmaman da kimseyi alakdar etmez sevmissin birini ve onunla yasamissin bitmissede yapacak bisey yok bu konuyu takiyorsan hic takmamalisin

1|0
    0|0
  • evliliğin bundan sonra zor olurda hele şimdi hiç tutamazsın kendini bir kere yaşayınca devamı gelecektir bunun..

0|0
    0|0
  • Harikasin her ev lazimsin :)

0|0
    1|1
  • ah anasını satayım senin gibisi denk gelmezki bize.

0|1
    0|0
  • piskoloğa git bence bir sen

0|0
    0|0
  • normal şeyler bunlar. her seks yapan kaşar mı ? namus bacak arasında değil beyindedir ;) sadece ülkemizde bu durum böyle ...

0|0
    0|0
  • Burçtan mı bilmem ama istekli olman normal. önemli olan kendini tutabilmen.

0|0
    0|0
  • sen normal insansın..sadece libidon tavan yapmış..

zamanala geçer...

0|0
    0|0
  • bu libido gecenin 1'inde sana eski sevgiline " özledim "diye mesaj attırabilir..

Dikkatli ol..

0|0
    0|0
    • ben onunla ilişkiye girdiğim anları değil kokusunu özledim hep. ve düne kadar da atardım o mesajı gece 1 de değil her saatte. neyse..

• normal bir insansın

0|0
    0|0
  • akrepsin normal

0|0
    0|0
  • :) cok isteklisin heyecanlısın bide gencsin olur öyle.

0|0
    0|0
  • Bende aynıyım :) ama bu soruyu yanlış yerde açmişsin...

0|0
    1|0
  • tam benim aradığım birisin evlilik düşünürmüsün bende doyumsuzum evlenmek istiyorum cidden

0|0
    0|0
    • tabi tabi düşünmez miyim.

• defolabilirsin ?

• ok sorun yok banane hayatından

• tıpkı benim gibimişsin yok yok ben senden daha hızlıyım ve istekliyim

0|0
    1|0
  • Azgınlığı burçlara yüklemeyelim lütfen...Ne varsa içinde, içinde :) :D

0|0
    1|0
  • sınırları aşmış birisin sen

isterikmisin yoksa

0|0
    0|0
  • 7.24 yapabileceğin tek insan benim:))

0|0
    1|0
  • bence film aç kendi kendini mutlu et.isteğin geçer bir süreliğine

0|0
    1|0
  • Bende akrep burcuyum bendede asiri istek var

buna engen olamiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• burçlarla alakası yok m etme.

0|0
    0|0
  • ooff sktr et hayatını yaşa kızım :)

0|0
    1|0
    • harbi kız :)

• amin yenge :)

• işte bak birde böyleleri var.. ikinizde bakire değilsiniz ama aranızda beyin olarak milyonlarca fark var..

kimse bakire değil ver önüne gelene diyo.. kimi örnek aldıysa artık..Allah senin gibileri çıkarmasın karşıma

Yükleniyor...