Herkesden yardım?

Merhaba arkadaşlar, kızlık zarı bozulduğunda kan ne kadar gelir? mutlaka acı hiss olunur mu? kan hemen mi gelir yoksa sonra mı? kan çamaşırın ortasında mı olur yoksa kenarında mı? bende galiba tahriş ettim, kan falan yoktu acı da hiss etmedim, bir kaç saat sonra tuvalete gittiğimde iç çamaşırımın tam kenarında çok az sürtülmüş gibi kan gördum,çamaşırımın ortasında değil kenarindaydı sizce kızlık zarım bozuldu mu?

0|1
3|11

En İyi Kız Görüşü

• Olayı tam anlat hemşireyim yardımcı olim

0|0
    0|0
    • Surtunme gibi bir sey oldu ama aci falan hiss etmedim kan da yoktu, sonradan 1-2 saat sonra tuvalete gittigimde çamasirimin kenarinda çok az surtunmus gibi kan vardi, kizlik zarindan olsa çamasirin ortasinda olurdu diye dusunuyorum

• O camasirin ortasina kenarina bakmaz camasir kaymis da olabilir

• Bende öyle dedim zaten

Erkekler Ne Diyor 11

• Evet bozuldu. Hamıleısn hayta

0|0
    0|0
  • Değişir

0|0
    0|0
  • Öyle bir damla kan la bozulmaz

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum

0|0
    0|0
  • hayır bozulmadı panik yapma

0|0
    0|0
  • yanma olur ama fazla gelmez

0|0
    0|0
  • 2 üniteye kadar kan geldiği görülmüştür ama bu seni korkutmasın çok normal..

0|0
    0|0
  • Çok ilginç. Bütün erkeklerimiz kızlık zarı uzmanı. Kızlardan tık yok. Benim fikrimi sorarsan merak edecek birşey olduğunu düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Bir kaç damla kan gelir bazen hemen bazen de daha sonra gelir acıma olur tabi ama o kadar da korkulacak kadar değil

0|0
    0|0
  • içine bişi sokmadan bozulmaz merak etme

0|0
    0|0
  • Kızlık Zarı Bozulduğunda Acı Yaşarsın ve Kan Gelir Ne Çok Aşırı Nede Bir İki Damla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Mutlaka acı olur ve kan gelir

0|0
    0|0
  • bir kova gelir

0|0
    0|0
Yükleniyor...