Sizce normalmi?

Penisim uzunluğu 13 14 santim sizce normalmi yani tam bilemiyorum sizce?

Güncellemeler:
Düşünceleriniz lütfen
Sizce?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Normal yani olması gerektği kadardr zaten arastrmalara göre bir penis boyu 12 cm bile olsa islevini yapabiliyor. Marifer boyda değil islevde 24 cmlik penisn veremediği zevki 13 cm veryosa ne yapym ben uzunlğunu 😂

0|5
    0|0
    • çok haklısın.. işlev önemli. bir de birleşmeden önceki ön sevişme iyi olmalı. iyice kıvama gelince uzunmu kalın mı kısa mı diye bakmazsın bile.)

En İyi Erkek Görüşü

• Çoğu kendini bilmez ve oladan bihaber kısa diyecektir, kulak asıp da moralini bozma sakın. Uzmanlara göre ideal penis boyu 11-17 cm arasıdır. Ayrıca kadınların en duyarlı oldukları nokta vajina girişi ve 3-4 cm derinlikteki kısımlardır. Sen gayet normalsin. 20 cm olsun diyenler çok büyük bir çoğunluğu, daha önce öyle bir adamla birlikte olmadıkları için bütük penisini acı vereceğinin de farkında değiller.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Super normal

0|3
    0|0
  • cok kısa yaaa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Normal

0|1
    0|0
  • Ya arkadaşlar hayatta en önemli özellik özgüvendir penisinin boyundan ziyade işlevi zevk verir eğer herşey penisle mümkün olsaydı en büyük penisli olan en çok aranan kişi olurdu biraz yetenek yeteneğini kullanırsan gerisi kendiliğinden gelir

0|0
    0|0
  • Normal Yeterli...

0|0
    0|0
Yükleniyor...