Vajinal kaşıntı?

Vajinal kaşıntım var sanırım mantar buna bir ilaç bir bitki bilen varsa söylesin doktora gitmek istemiyorum lütfen

0|1
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• Doktora utandığın için mi gidemiyosun? Ben dermatologum, ve bana gelen hastaların bir çoğu bu durumdan şikayetçi, hep utandiklarini söylüyorlar.. Doktor muayenesi olmadan ilaç tavsiye edilmez ne yazık ki. Çünkü mantar ilaçları grubu yani anti dünyam ilaçlar karaciğeri yoran ilaclardir... Doktor kontrolü şart çünkü doktor hastanın hikayesini dinlemesi gerekli...

1|1
    0|0
    • Evet utanıyorum biraz cahilce belki ama ne diycem ki nasıl anlatcam ben doktora ve orama bakarsa utanırım ben yani

• Peki dikkate alacağım görüşünüzü teşekkür ederim çok sağolun

• bir kız bekar ise doktor incelemıyor dıye bılıyordum yanlışmı bılıyormusum?

En İyi Kız Görüşü

• Hemşireyim okuyup dikkate alacaksın yazayım

1|1
    0|0
    • Evet lütfen tabi okuyacağım gerçekten bu durumdan müzdaribim

• Çok teşekkür ederim hemşire arkadaşım mesleğinde ve hayatında başarılar dilerim 😊

• Teşekkür ederim ne demek görevimiz bu henüz daha lise son öğrencisiyim ama yardımcı olduysam ne mutlu bana 😊

Erkekler Ne Diyor 13

• Çok titiz olup vajinanin dogal mukozasini bozuncada mantar vs seyler olur
    Eger surekli sabun ya da kremle yikiyor temizliyorsan
    Artik yapma

0|0
    0|0
  • nemliyse kurula ve pudrala, dar pantalon giyiyorsan dikkat et camasirlar pamuklu olsun, saten dantel uzak dur,

0|0
    0|0
  • Krem olur Dr git

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun bu bir uyarı dır uzman bir hekime gidin

0|0
    0|0
  • Trosyd al eczaneden mantara iyi gelir... ya da tableti var aynı amaç için ismini anımsayamadım şu an. Kesin geçirir.

0|0
    0|0
  • Zuhaha erkekler daha bilgili :D

0|0
    0|0
  • mavili arkadaşlar şimdi derdine deva olur merak etme :)

0|0
    0|0
    • Doğru dedin niye maviye kapatmadım unuttum ben onu

• bak başladılar bile :) ama çok delikanlı insanlarda var herkes aynı değil

• Evet herkes bir değil

• Mastur

0|0
    0|0
  • Mantar için sprey var biraz yakar vajinanı ama idare et

0|0
    0|0
  • kabuklanma varmı? ya da böyle tuhaf kokulu sıvı

0|0
    0|0
  • Sidik sür

0|0
    0|0
  • Isırgan otu

0|0
    0|0
  • İstersen emerek kaşıyım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Tuvalete girmeden önce taharet yaptığın tasın içine 3 yemek kaşığı sirke koy ve tasın üzerine su koyup taharet yap 1-2 günde geçer

1|0
    0|0
  • Sadece vdoktorunuza güvenebilirsiniz. Doğru tedaviyi bizzat teşhis ederek sadece o koyabilir. Aramızda bir doktor bey, doktor Hanım olsa dahi sizinona bizzat muayene olmanız gerekir.

0|0
    0|0
  • vajinal kaşıntısı var ama erkek gibi gizli kullanıcı şeysi.
    alala

pardon beyfendi, interseks olabilir misiniz?

0|0
    0|0
    • Erkeklerin görüşlerine bakarsan neden gizli olduğumu anlarsın görüşün çok saçma evet burada fake çok ama git onlara yaz bunu ben bayanım

• he tağam yanlış görmüşüm ne kızıyosun ya saat 3 olmuş, gözlerim kaymış olabilir.

vajinal kaşıntı için de eğer bakire değilsen vajina fitili var. onlardan al. en mikemmel tedavi eden o lakin her kaşıntı mantar olmayabiliyor. doktora gitmende fayda var. başka türlü bir parazit de olabilir. özellikle de ilişkiye girdiysen.

• Yok kızmadım sende haklısın neler var burada insan sinir oluyor. Hayır ilişkiye girmedim fitil kullanamam ama ağdadan sonra oldu bide çok dikkat etmedim sanırım onunda etkisi var doktora gitmeye utanıyorum ama çözüm bulamazsam dayanamayacağım gibi görünüyor

• Alttan bakmıyorlar genelde. Rahat rahat git söyle. Ha geçer mi, öyle inatçı bir meret ki allah kurtarsın bacım. Travazol, troysd kullanılan etkili ilaçlardır, ilerlemişse içerden destekte şart. Aile hekimide utanma aşamasında işini görür.

0|0
    0|0
    • Travazol kullanıyorum ama hiç bir işe yaramıyor aile hekimi yardımcı olur mu ki sonuçta özel bir alan?

• Onlar yazıyor bu tarz durumlar için ilaç ama hani bu meret kolay geçen bir şey değil gerçekten. Flukan alıp içebilirsin tek beya iki kapsül buna ek olarak. Artı kaliteli bir pişik kremini karıştırıp sürebilirsin ama travazol etki etmiyor diyorsun kadın doğuma gitsen iyi olur. İnşallah geçer. Bir arkadaşım bir buçuk yıldır çekiyor ve geçmedi. İllet illet.

• İnşallah geçer çok sağolun gerçekten hastalığın her türlüsü zor Allah herkese şifa versin

• Doktorlar alisik zaten kasintim var diyn tahlile gönderio cis veriyn toz verio iciyn kasinti gecio

0|0
    0|0
  • Doktora gitmeden zor gecer

0|0
    0|0
Yükleniyor...