Evli çiftler ve anal seks

Merhaba arkadaşlar, sorum evli arkadaşlara. Eşinizle anal seks yapıyormusunuz yapıyorsanız ne sıklıkta oluyor. Demek istediğim bekaret vb kaygıları aşmış eşini bu şekilde tatmin etme ihtiyacı duymayan bayanlar anal seks soğuk mu?

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Benim 2 buçuk yıllık bir ilişkim var. İlk zamanlardan beri normal yoldan seks yapıyoruz. Geçen gün anal da denedik. Partnerim çok istiyordu çünkü.. Gittik sex shoptan güzel bir anal kayganlaştırıcı aldık. (küçücük bişey ama çok pahalı) daha sonra da önce masajlarla rahatlattıktan sonra ilk acımasına ramen sonradan ben de rahatlayınca çok güzel bir duygu olduğunu gördük. Denemeyenlere tavsiye ederim. Hayatta herşeyi denemek lazım.

1|4
    4|3
    • Denildiği gibi acı veriyor mu? Canının yanmasını ve soğumasını istemiyorum.

• tnşmayı isterdim sizle

• feminum ve 123adwes, kurana göre dünya tepsi gibi ve güneş dünyanın kenarındaki çamur denizine batarak yok oluyor(kehf 86) inanıyor musunuz buna? eğere inanmıyorsanız kurana inanmadığınız için müslüman değilsiniz ve allahtan geldiğini düşündüğünüz kitapta gerçek olmadığını fark ettiğiniz şeyler olduğunu gördünüz.. şimdi sorgulayın bakalım dini öğretileri..

Kızlar Ne Diyor 4

• genelde bakire kızlar kızlığını korumak için böyle iğrenç yollara başvururlar evlenince yapanda birazz kafasında var demekktir hem haram hemde dinenn yasaktır ..

1|2
    2|0
  • bıdefa denedm esımcok ıstıyo dıe bıdahada ypmadık

0|0
    0|0
    • Peki sizde acı oldu mu yani çok korkutacak asla bir daha denemem dedirtecek bir acı?

• yok

• teşekkür ederim yinede:))

• her türrlü yaparım

1|1
    1|2
  • ergenlik psikolojisi

ilk önce sen kendine denen bakalım hoşlanıyormusun

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 8

• bu eşlerin kişisel tercihi ve inanç durumuna göre değişir.

kimileri inanç ve sağlık açısından umursamaz ve çok sever uygular,ya da uygun bulmaz uygulamaz

kimileri erkeğin merakı vardır kadın acı hissetiği için uygulamazlarya da nadir uygularlar.

kimsenin tercihine müdahale edemeyiz elbette. bilim adamların ve islam inancının gereği (sağlıklı olanı önerir) sağlık açısından uygun bulmuyor. insanın en pis atığının çıktığı yer anüstür. bu durumda erkek penisin kakaya bulaşmasından dolayı mikrop alma durumu var kadının ise bağırsağın nemlenip sıvı salgılaması sonucu bu sıvı akarak vajinaya girer mikrop alır. bunun dışında anüste sfinkter denilen ters çalışan bilezik şeklinde kas var. vücutta başka örneği yoktur. bundan dolayı kas nakli söz konusu değil. bu kasın görevi kakanın çıkmasını engellemektir. kaka dışarı çıkacağında açılır bu kas. ters çalışan bir kastır. anal ilişkide dıştan baskı olacağından kas tersten zorlamaya maruz kalır. yırtılabilir.ya da sık yapılan ilişkilerde bu kas gevşer. ileride çiş tutamama sorunu yaşanır

dinimiz bu sorunlardan dolayı haram kılmış ve tüm bilim adamları da önermiyor.

0|0
    0|1
  • Uzun yıllardır evliyim, onu da denedik ama sürekli yaptığımız bir şey değil, evlilikte cinselliği canlı tutmak gerekir.

1|0
    0|0
    • Bizim gibi monotonlaşınca mı düşündünüz yoksa en başından beri oluyormuydu?

• Değişikliğe gereksinim duyduğumuz bir günde uygulamaya çalışmıştık, ilkinde başarılı olamadık :)) sonralarında biraz daha iyiydi.

• Evet zaman zaman yapılabiliyor , ama daha kuru olduğu için her iki tarafa da yeterli zevk vermiyor. Ama derin oluşu ve arkadan göze de zevk vermesi yönüyle hoş , ancak her iki tarafında zevk alması ,hoşlanması gerekli...

1|0
    0|0
    • Siz kayganlaştırıcı kullanıyormusunuz özel bir krem vs? Ne sıklıkta tavsiye ediyorsunuz?

• Zaman zaman canım istiyor ve karşı taraf isterse yapıyoruz, kadın için biraz ters geliyor , eşini göremediği için herhalde tam zevk alamıyor , ayrıca anal ilişki de kadın için orgazm geç olur veya vajinal ilişkiye alışan için olmaz bu da zevki doruklara çıkarmaz.Ben yinede seviyorum... Güzel , güzellll

• ya o güzelim Vajina varken B.k deliğinde ne işi olur insanın gerçekten, vajinayı yalaması ayrı bir zevk karşılıklı olarak ya G.t deliğini ?

0|0
    0|0
  • bence kişiden kişiye değişir bu.. karşındakinin canı kıymetlıyse hayatta yaptırmaz :D

0|0
    0|0
  • kadınlar analdan zevk almıyor dostum bırak o filmlerde kalsın..

1|0
    0|0
  • bırakın şu sapkın şeyleri ya, kesinlikle anala bulaşmayın...

0|0
    0|1
  • yorumların tümünü okudum yorum yerine herkes birbirine saldırıyor

fikir söyleyin yaa hakaret etmeyin birbirinize

anal karşılıklı istekli ve zorlama olmadan olursa yapılır

0|0
    0|0
Yükleniyor...