Korkuyorum bakın?

Bu sene üniversite sınavına hazırlanıyorum haliyle cok stresliyim basım gögsüm cok agrıyor. 2 3 gündür de cok sık acıkıyorum psikoloji böyle bozuluyormus :D hamile miyim falan diye düsünmeye basladım ihtimal bile yok ama sanki dustan sonra yanlısıkla babamın havlusunu kullanmısım da farkında degil miyim sorguluyorum?

0|1
1|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Yetti troller bu gece ben uyumaya gidiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Gece Makarası Canınmı Sıkıldı :)

0|0
    0|0
    • Gercekten ciddiyim bu konuda siz bilincli olabilirsiniz ama ben degilim. Cevremde istemeden hamile kalan oldu ama o birlesmeydi bu yüzden bu tepki ayrıca sınav stresi

• Babanın havlusundan bişey olmadı sen rahat ol millet neler yapıyorda olmuyor sen havludan acaba diyorsun bulaşması kolay ama ulaşması çok zor bir yer olduğundan içini ferah tut, sınavlarında başarılar bol şanslar, hayatında da başarılar ve şansın bol olsun inşallah herşey istediğin gibi olur. :)

• havluyla hamile falan kalinmaz yani acikcasi, nasil bir psikolojidir bu aman yarebbi 😃

0|0
    0|0
  • Spermler erken ölüyor :/

0|0
    0|0
    • Hicbir birlesme olmadı kimseyle yani ihtimal bile yoktur degil mi strestendir?

• Baban havluyu gibmiyor ya :D

• Senin Harbiden psikolojim bozulmuş

0|0
    0|0
  • Oha ya alt tarafı memur olcaksınız kasmaya bak

0|0
    0|0
  • Baban havluya atmışsa olabilir :)

0|0
    0|0
  • Sitresden göğüsün tam neresi ağrıyo

0|0
    0|0
  • öh naptın ya

0|0
    0|0
  • Havludan hamilesin çocuğum bir plaj havlunuz olucak belki birde küçük bir havlu doğurursun

1|0
    0|0
  • baban havluya mı boşalıyor. çok saçma düşünmüşsün ya. ne bilim yerinde olsam böyle bişey düşünsem kendimden nefret ederdim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...