Penis boyu takıntımı bir türlü aşamıyorum ve cinsellik konusunda hep çekingenlik yapıyorum. Kızlar düşüncelerinize ihtiyacım var.

Arkadaşlar lütfen dalga geçmeden dürüst cevap verin. Tipi düzgün ve kültürlü, etrafındaki kızların beğendiği, yakınlaşma isteği gösterdiği genç bir erkeğim. Daha önceki sevgililerimle cinsel beraberliklerimde herhangi bir sorun olmadı, her şey gayet iyiydi. Şimdi yalnız yaşıyorum ve bana cinsel anlamda yakınlık gösteren, evime gelmek isteyen kızlar da oluyor. Ama ben maalesef penis boyu takıntımı bir türlü aşamıyorum ve cinsellik konusunda hep çekingenlik yapıyorum ve çeşitli bahanelerle kızları uzaklaştırıyorum. Sertken 12 cm boyunda ve 3,5 cm çapında (çevresi 11cm) bir penisim var. Normal prezervatifler biraz gevşek duruyor ve dar kullanıyorum. Kızlar için hayal kırıklığı yaratırmı boyutlarım, kızların hepsi daha iri bir penis mi ister? Mutsuz olurlar mı boyutlarım yüzden, kafaya hiç takmazlar mı yoksa ne yapalım idare edeceğiz mi derler? Lütfen ciddi yorumlar yazın arkadaşlar, size basit gelsede benim için hassas bir konu bu.

Güncellemeler:
Peki kızlar, siz dünyaya erkek olarak gelseydiniz ve böyle bir penisiniz olsaydı sıkıntı duyarmıydınız?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım daha önce deneyimlerin olmuş ve sorun yaşamamışsın. daha neyin peşindesin. at şu takıntını kafandan. kocaman daha iyi olur diye bir kanun mu var. bunu kim söylemiş. vajinanında bir kapasitesi var. dipsiz kuyu değil. penis boyutunda normal. çinlilerin en uzunu o kadar. onlar ne yapsın.

ilişkide penis boyu en uzun olan tercih edilseydi eşeklere gün doğardı. sevişmedir insanı mutlu eden. penise ve sadece giriş çıkışa odaklanma yüklenme. sevişmeye daha çok zaman ayır. sona yaklaşırken içine gir sonuç mükemmel olur.

takma kafanı rahat ol

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• madem bu kadar takıyorsun karanlıkta yap o işi. kıza da fantezi olarak öyle istediğini söyle. zaten kızlar için genellikle daha iyidir karanlık. seks sonrasında kız memnun mu değil mi zaten anlarsın. böylece boyutunun problem olup olmadığını da anlamış olursun. genelde genelde küçük kızlar için boyut önemlidir bu tür söylentilerden dolayı. ancak cinsel tecrübesi olan bayanlar boyuta çok fazla önem vermezler.

0|5
    0|0
  • idareli kullanırlar bitmez.

1|3
    0|0
  • Yasin kac?

0|1
    0|0
    • 25

• Goruntu olarak hayalkirikligi evet. Ancak zevkte degismiyor. Tecrubeli biriyse takmaz kafaya. Ama yeni yetme biri takabilir.

• Evet. Zamanla asardim.

• pipin iyi ya takma

0|1
    0|1
    • "pipi" kelimesini okuyunca depresyona girmiş olabilir çocukcağız :P

Erkekler Ne Diyor 5

• Penis boyutu çok da önemli değil , önemli olan yetinmeyi bilmek , bunun yanında erkek olarak partnerini iyi hazırlamak gerek , duyguyla , hisle , sevgiyle ,beyinle ,güzel sözler ekleyerek överek karşı tarafı uyarmak ve neticede penisi vajinaya yerleştirerek , dorukta karşılıklı fışkırmaktır. Sevişmenin ve ilişkinin de uzun olması arzulanır , suyunun bol olması evladır. Bunun gizlenecek bir yanı da yok , Işıkta veya loş veya neyse farketmez , her zaman her yerde olur , çekinme önemli olan özgüven ve karşılıklı istek ve cinsel arzular içinde olmaktır. Bu işler beyinle yapılması gerekir.

0|1
    0|0
  • Çok saçma bir abartı içindesin..Gece çağır, asla ışık yakma, nasıl istersen devam. Hiç bir kadın elinde cetvelle gezmiyor ..

0|1
    0|0
  • Bu senin bir organın boyunu değiştirme şansın yok.

Sen de kendini başka konularda geliştir :=)

Ön sevişme, romantizm, güzel bir yemek vs. başka konularda yapacağın ihtisas bu konudaki eksiği kapatabilir.

0|0
    0|0
  • kızları oral olarak iyi uyarıp devamında penisini kesinlikle iyi kullanmalısın boşalman kısa sürmemeli boyu sorun yaratmaz o zaman önemli olan gerçekten uzun sürdürmen ve kızı o şekilde memnun etmen, merak etme uzun peniste sorun oluyor :) anla

0|0
    0|0
  • benimki 9 cm, 12 cm olsa iyi olurdu

onu geçtim sert ve dik ayrıca darbeli matkap gibi kullanıyorum başkası 1 vuruken 2 kere vururum gerçek bir ilişkide denemedim başka yollardan denedim .

1 dakikada 160 kez gidip gelebilirmisin?

ben geliyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...