Hangi burca mensupsunuz? Bugün burç yorumladım, bir göz gezdirirseniz sevinirim.

BALIK:Önemli gelişmeler ve fırsatların eşiğindesiniz ve gelişmeler önemini yitirip fırsatlar kaçana kadar da o eşikte kalacaksınız. Size ne desek boş

KOVA:Köprüden atlayarak intihar etme düşüncenizi köprüye gidecek kadar paranız olmaması nedeniyle bu haftasonu da gerçekleştiremeyeceksiniz

OĞLAK:Bu haftasonu kendinizle ilgili hayati bazı konularda çok önemli ve bir o kadar yanlış kararlar alacaksınız. Bu kararları hayata geçirmekten aciz, zayıf karakterli ve iradesiz bir insan olmanız sizi bir felaketten koruyacak

YAY :Artık başkalarının ne dediğini boş verip kendi inandığınız ve doğru bildiğiniz yolda ilerlemeniz gerektiğini düşünüyorsunuz. Derhal bu düşüncenizden vazgeçin. Salaklığın lüzumu yok

TERAZİ:Önümüzdeki bir kaç günde dost zannettiğiniz kimselerin hakkınızda yaptıkları dedikodular size kadar ulaşabilir. Bana dün ulaştı ama çok büyük yemin ettim kimseye anlatmayacağıma. Yine de şu kadarını söyleyeyim: yarısı bile doğruysa allah sizin belanızı versin

AKREP : Genelde hislerini belli etmeyen, sessiz sakin gorunseler de aslında sanılandan cok daha duygusal olabilen insanlardır.

BAŞAK:Marsın etkisiyle bu haftasonu söylemekten pişmanlık duyacağınız şeyler söyleyeceksiniz. Uranüs'ün etkisiyle pişman olup özür dileyeceksiniz. Jüpiter büyüklük edip sizi barıştıracak. Koca güneş sistemi mahalle dizisine döndü sayenizde

ASLAN: Kariyer olanakları açısından heyecan verici bir döneme giriyorsunuz. İşyerinizdeki bilgisayardan p*rno sitelere girme çabanız, patronlarınızın ilgisini çekecek

YENGEC:Gösterdiğiniz karikatürlere gülünmemesi, dinlettiğiniz şarkıların beğenilmemesi, paylaştığınız videolara kimsenin ilgi göstermemesi nedeniyle arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi tekrar gözden geçireceğiniz fakat yine asıl sorunun kendinizde olduğunu farkedemeyeceğiniz bir haftasonuna daha giriyorsunuz

İKİZLER:Bu sabahtan itibaren yoğun çalışmalarınızın mevyelerini toplamaya başlayacağınız huzurlu ve kazançlı bir döneme gireceksiniz. Öğlene kalmadan o dönemden çıkıp yine eşşek gibi çalışmaya devam edeceksiniz

KOÇ:Uzunca bir süredir beklediğiniz haber bu haftasonu da gelmeyecek. Onun yerine hiç beklemediğiniz başka bir haber alacaksınız ve yıllardır yanlış haberi beklediğinizi hayretle farkedeceksiniz

BOĞA:Bu haftasonu sizin için sıradışı kararlar alma, ama her zamanki gibi hiçbirini gerçekleştirememe günleri. Bu konuda biraz düşünmenizi öneririz. Ot geldiniz, ot gidiyorsunuz

Güncellemeler:
Arkadaşlar boş kaldığım zamanlarda bunlarla uğraşıyorum eğlencesine. sizlerlede paylaşmak istedim inş beğenirsiniz

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

• TERAZİ:Önümüzdeki bir kaç günde dost zannettiğiniz kimselerin hakkınızda yaptıkları dedikodular size kadar ulaşabilir. Bana dün ulaştı ama çok büyük yemin ettim kimseye anlatmayacağıma. Yine de şu kadarını söyleyeyim: yarısı bile doğruysa allah sizin belanızı versin:D:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• YAY :Artık başkalarının ne dediğini boş verip kendi inandığınız ve doğru bildiğiniz yolda ilerlemeniz gerektiğini düşünüyorsunuz. Derhal bu düşüncenizden vazgeçin. Salaklığın lüzumu yok

Oyle bir dusuncem yok zaten.tutmadı maalesef

0|0
    0|0
  • fakirliğim burç yorumuma da yansımış. ellam :(

0|0
    0|0
  • oğlak :)

0|0
    0|0
  • Yay için yazanlar olmamis be sekerim :D biz herzaman kendi inandigimiz ve dogru bildigimiz yoldan gideriz kim ne derse desin.

0|0
    0|0
  • yılan burcu yok sısısısısısısı

0|0
    0|0
  • bi daha yorumlama pls

0|0
    0|0
  • Resmen fakir demis la bu burc yorumu :(

0|0
    0|0
  • çok güzelmiş benimki başak:)

0|0
    0|0
  • beni ilgilendiren BASAK ve dedigin olabilir cok pisman olacagim seyler söyleyebiliyorum:( tuttu tebrikler :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ASLAN: Kariyer olanakları açısından heyecan verici bir döneme giriyorsunuz. İşyerinizdeki bilgisayardan p*rno sitelere girme çabanız, patronlarınızın ilgisini çekecek...

Kariyer bakimindan heyecan verici bir donemle baslayinca yorum nasil dikkatimi cekmisti oysa... :)

0|0
    0|0
  • Basak cok fenaymis :-)

0|0
    0|0
  • "aciz, zayıf karakterli ve iradesiz bir insan olmanız " direkt sövseydin bu neyy lann :))

1|0
    0|0
  • koc burcuyum ama bı haber fılan beklemıyordum şahsen

0|0
    0|0
  • Kova. Bu aralar biras depresivim o dogru ama Köprüden atliyacak kadar degil. Ve paramda var :-)

1|0
    0|0
  • ikizlerim <3

0|0
    0|0
  • sessiz sakin dışında akrebi tutturmuşsun

0|0
    0|0
  • akrep haric butun burclara giydirmissin akrep burcusun herhalde :D

0|0
    0|0
  • dostum durumun iyi değil. bir erkeğin burçlarla ilgili olması... bilemedim