Lutfen yardim cok zor bir durum?

Uzun zamandir suren bir olay 5 seneyi gecti penisim sertlesmiyor sertlesme olsa bile bosalmaya yakin 5-10 saniye sertlesme olup yumusuyor ve eskisi gibi cinselligide pek onemsemiyorum kizlara karsi cinsel istek kalmadi, ne yapmaliyi doktora gitmeye cidden cok cekiniyorum cunku onlar bu olaylarda analdanda bakiyolar bilemiyorum ne yapacagimi sizin basiniza geldimi veya duydunuzmu ne yapmaliyim.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Analdan bu olayda bakacak birsey yok.. Urolog analdan sadece prostati kontrol eder, oda senin yasindakiler icin geregi yok, zaten problemin prostat degil.
    Urolog doktordan önce bir ev dokturna görün, seker, tansiyon bunlar kontrol edilsin, eger tansiyonun normal, seker falan olmadigi kesin ögrenirsen ozaman urologa gitmen gerek, orada kan alinir ve cesitli etkenler kontrol edilir.. Bu yasta genelde psikolijiktir ama her ihtimale karsi saglik sorunundan kaynaklanan birseymi, psikoljikmi onu ögrenirsin, ona göre hareket edersin.
    Almanyada saglikciyim, detaya inmeyeyim, dediklerimi geciktirmeden yap..

0|1
    0|0
    • Tesekkur ederim
      Ama ben onceden cok mast yapardim o zamanlarda sertlesme provlemi basladi bende tam bilmiyorum ama arastirdigima gore penise kan ponpalanmadigi icin ve testesteron seviyesinde dusuklukte olabilirmis diye duymustum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Doktora gitmen gerek, utangaçlığını bir kenara at senin gibi yüzlercesini görmüş bu doktorlar.

0|1
    0|0
    • Ya haklisin tabiki ama oyle kolayda olmuyorki gitmek cok uzun zaman gecti acaba duzelirmi onuda bilmiyorum

• Sen git doktora şimdi böyle tahmin yürüterek olmaz.

• Peki tesekkurler :)

• Stres, Sinir, Depresyon, ve kompleksler yüzünden psikolojik ve bedensel olarak güç eksikliği yaşıyorsun.. Rahatlamaya çalış kendini kısıtlama

0|1
    0|0
    • 5 senedir devam edermiki?

• Kurtulmadıkça bu etkilerdeen sorunlardan ölene kadar devam eder... ya da Libidon düşüktür doktora git bir istersen

• Heralde sonunda gidecegim bakalim :(

• Hemen hemen aynı sorun bende de var kardeşim bende gitmedim daha

0|1
    0|0
    • Peki senin kac sene oldu ve nasil basladi acaba? Peki kizlara karsi eskiden oldugu gibi istek varmi?

• Kızlara karşı isteğim var daha dün markette görevli, yaşıtlarımda bir kız geldi yanıma yardımcı olmak için biraz konuşunca çavuş hareketlendi bu yönde sıkıntı yok galiba ama yazın bel fıtığı oldum aceba o etkilemiş olabilir mi eskisi kadar istemiyor canım bazen ben uzun süre boşalmadığım için p*rno falan izleyip mast yapıyorum

• Bizim olaylar farkli heralde (:

Yükleniyor...