Kizlik zari parmakla yirtilabilir mi?

Arkadaslar bundan yaklasik 6 ay once orta parmagimj sokmustum 1cnm falan yukari kisma bastirdim. bide asagiya bastirdim zevk gibi birsey olmayinca cikardim kan gelmedigi icin birsey olmamistir diye dusundum gecenlerde okudugym bir yazida damar azsa kan gelmez yaziyodu korkmaya basladim sizce birsey olmus mudur lutfen dalga gecerek cevap vermeyoniz

0|1
5|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• damar azsa mı? ya kızlık zarının çeşitleri var. bu sitede neler yazıldı neler çizildi. onu geç azıcık kafanı çalıştır. esnek olamaz mı? zevk alacaksan git klitoristinle oyna. içerden de zevk alırsın ama dur bir ya... önce bir aşık ol çok sev. sonra evlen ondan sonra neler yaşarsın neler. parmak sokulur mu ya.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Yirtilir

0|0
    0|0
  • Kızlık zarı bildiğim kadarı ile 6 ila 8 cm derinliktedir. Bir şey olacağını tahmin etmiyorum ama şüphelerinden kurtulman için bir jinekoloğa muayene olabilirsin...

0|0
    0|0
  • Sen de gaza geldin demek ki. Her zar aynı değilmiş. Oku sen de görürsün. Sanki mecburiymiş gibi şu hareketleri yapmayın. Kimsenin gazına da gelmeyin. Temizlerle abazaların yaptıklarını birbirinden ayırmak çok önemlidir. Senin ki esnek de olabilir.

0|0
    0|0
  • kızlık zarı vajinadan 7 veye 8 cm. içeridedir bilimsel açıklamalara göre.. endişe edicek bişey yok merak etme.. zevkde almak istiyosan parmağını içeriye doğru değilde.. vajinanın üst kısmında iki dudağının arasında klitoris denen yerini parmakla ufak ufak daireler çiz bak nasıl hoşuna gidiyo... beceremezsen engin tecrübelerimden faydalanabilmen için sana yardımcı olabilirim...

0|0
    0|0
  • Yok matkap lazım ona. Sonuçta betonarme zırh.

0|0
    0|0
  • biraz fazla girdiyse bozulmuştur

0|0
    0|0
  • mandalı mandal kutusuna atmayı dene, stresin geçsin

0|0
    0|0
  • Fazla zorlarsan olabilir

0|0
    0|0
  • Gitti kızlığın içeri doğru boşalmıştı kan geçmiş olsun artık bir kadınsın keyfine bak

0|0
    0|0
  • En iyisi doktora gitmek

0|0
    0|0
  • Hala sağlam daha fazla kurcalama ve kafana da takma daha dikkatli olmayı dene

0|0
    0|0
  • kardeşim popona eşşek ssiki girsin

0|0
    0|0
  • bir şey olmamıştır ama dikkat et her zaman böyle şanslı olamazsın

0|0
    0|0
  • Parmakla gideceğini sanmam ama neden risk alıyorsunki vermediysende verdi derler biliyorsun değilmi?

0|0
    0|0
    • Parmakla gidecegini bilmiyordum

• Sonuçta kumar gitme ihtimali düşük ya gitse nolcak boş yere milletten laf yiyeceksin neyse umarım bir şey olmamıştır eğer aklında soru işareti kalırsa dr ye git muayane ol

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben hemşireyim doktor lisede bana göstermişti stajda hiçte içerde değil hemen o labia minörde yani küçük dudakların en fazla 1 2 cm içerdeydi kanama hemen olmayabilir ama ğer çok şüpheleniyosan bir uzmana göster

0|0
    0|0
    • Cok inceledim yirtik olanlari aynayla bakmaya calistim o delik cok zor acildi bide sekil olarak da buyuk dudaklarda bozukluk var bende kucuk dudaklari acamadim resmen zorlandim baya bakarken icerde ince uzun sanki biyle yuvarlak degiligi ikiye ayiran birsey var gibiydi anlayamadim tabi ne oldugunu

• adetim zaten şu an

• Korkma kan yoksa

• Bir arkadasm parmağiyla bozmus kizligni farketmemis bile sonradan anlamis geri zekali napck bilmiym artik

0|0
    0|0
  • Zarın esnektir kanamadiysa sorun yok

0|0
    0|0
  • 1cm ile bozulmaz kızlık zarının 3-4cm derinde olduğunu okumuştum

0|0
    0|0
Yükleniyor...