Sizce ben lezbiyen miyim? .

24 yaşındayım bu güne kadar aklımda kadınlar yok daha önce iki erkekle çıktım. Bu yaz yazlıkta bir kız ile tanıştım gayet hoş konuşuyorduk, ayrılmadan önce beni sevdiğini söyledi ve dudaklarımdan öptü. Onun öpüşünden çok etkilendim, çok yumuşaktı çok sıcak. Ben o anlık şokla hiçbir tepki veremedim. Bu olay hep aklımda olmasa da aklıma geldikçe hoşlanıyordum. Aynı kız dün yanıma geldi konuştuk, aslında onu tekrardan öpmek istiyorum, tekrardan hissetmek. Sizce ben lezbiyen miyim?

(Yazdan beri hiç bir erkekten de hoşlanmadım.)

1|0
5|12

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Biseksüelsin.

0|0
    0|0
  • kızlar birbirinin nasıl zevk alacağını çok iyi bilir. mesela nerene dokunduğunda haz alacağını bilir. sende öylesin bir kızın vucudunu çok iyi bilirsin. ve ona nasıl davranacağınıda. lez olup olmadığını bilmiyorum sonuçta önceden erkeklerden hoşlanmışsın. ve o kız sana nasıl davranacağını çok iyi bilir. kendini önce keşfet ne istediğini öğren sonra kimle öpüşeceğine karar ver.

0|0
    0|0
  • lezbiyensin

0|0
    0|0
  • Mantığınla hareket et , sonu olmayan bir yolda üzülme sonra

0|0
    0|0
  • Bunu erkek yazsa i*ne derler

0|0
    0|0
  • sana sempatik tatlı bir çocuk lazım düşüncelerin değişir merak etme ;)

0|0
    0|0
  • seni bilmem de arkadaşın kesin

0|0
    0|0
  • Ortada kalmışsın. Tam lezbiyen diyemeyiz. Bu duruma gelmende sanırım o iki erkeğin beceriksizliği.

0|0
    0|0
  • Lezbiyenya da bisexuel olabilirsın kötü bir durum değil bence

0|0
    0|0
  • Belki hayatında ilk kez biri bukadar sevecen sıcak davrandı senin de boşluğuna geldi.Lezbiyen doğulmaz.Kendini aileni ateşe atma abuk zubuk düşüncelerle.

0|0
    1|0
  • lezbiyen olduğunu sanmıyorum

daha çok içindeki fantezi dünyasına bir yolculuğa çıkıyorsun şu anda

merak, heyecan gibi duygular libidonla birleşiyorlar

0|0
    0|0
  • sen diğerinin zevkini almamıssın. bir erkekle beraber ol o zaman görürsün hangisi daha güzel

0|0
    0|0
    • Bu olaydan önce bir kaç kez erkeklerle birlikte olmuştum zaten ama şu an anlamsız ve saçma geliyor

• bi öpücükle olmaz vibratör mü kullanacanız

Kızlar Ne Diyor 4

• Lezbiyen değilsin ama bi'seksüel olmaya eylimin var. Yine de bu senin erkekleri sevmeyeceğin anlamına gelmez. Arada olur öyle şeyler, hem bi' bayanın dokunuşları erkeklere kıyasla oldukça narin ve çekicidir.

1|0
    0|0
  • belki ani ve değişik olduğu için çekici gelmiştir.

0|0
    0|0
  • Lezbiyen degilsin biseksüel oldugunu da dusunmuyorum, oyle olsa bunu cocuklugundan beri hissedersin, bilirsin. İlgisi hosuna gitmistir

0|0
    0|0
  • biseksüelde olabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...