Sizce ne kadar dayanabilirim?

mast. yapmayı bırakmaya karar verdim. sizce mumkun mu. insan yapmadan yasayabilir mi?

0|1
4|20

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Beyninde bitirmelisin yoksa gerisi teferruat. Çünkü bu olay eğer bir yerlerden mesela internetden vs. öğrenerek ve meraktan deneyimleyerek başlamışsa , senin bu olayın öğrenimle deneyime bağlı, ama kendiliğinden gelen bir istekse aynı Hülya Avşarın Berlin filmindeki mastürbasyon sahnesi gibi bence biraz daha zor. EE evli , cinsel ilişkinin zevkini tatmış bir kadın olsan bir ihtiyaca girebilir ama kızsan kadınlara ve erkeklere göre bir ihtiyaç dan çok öğrenip, hatırlamaya dair bir eylem. Aklına geldiği zaman kendinle başbaşa kalmaktan çekin başka işlere yönelik, şeyler düşün.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• 1 ay belki dayanırsın :D Ama bırakmaya karar vermek gibi saçma bir duruma düşmekte ne biliyim boş yani :)

0|0
    0|0
  • Dene bakalım haber verirsin bana da

0|0
    0|0
  • Ben master yapmayıpta öleni görmedim daha. Yapıpta öleni de görmedim.

0|0
    0|0
  • Sanmam. En fazla 1 ay sabredersin. Alışmış vajina ister çünkü.

1|0
    0|0
  • Kac paket yapiyorsun gunde?

0|0
    0|0
  • 16 dk olmuş en az :) 1 saati doldur bakalim

0|0
    0|0
  • Neden boyle bir karar aldın bosalmak rahatlamak ihtiyaç değil mi?

1|0
    0|0
  • Neden bırakmak istiyorsun

0|0
    0|0
  • 1 hafta dayanırsın bence

0|0
    0|0
  • Ben çok güzel yaşıyorum vallaha

1|0
    0|0
  • kadınlar için biraz zor bir durum 1 hafta yazdım sana oda maximum

0|0
    0|0
  • Ölme ihtimalin çok yüksek... Etme!

0|0
    0|0
  • Mümkün değil sekerim

0|0
    0|0
  • halbuki bir zararı yok sana, sonuçta insani doğal bir ihtiyaç bastırmak yerine keyfine bak...

0|0
    0|0
  • En fazla 1 hafta verıyorum

0|0
    0|0
  • 2gün

0|0
    0|0
  • imkansız. ben dayanamam asla. Şu an bile zor tutuyorum damarlar şişti yine kalınlaştı sertleşti :S

0|0
    0|0
  • En son az önce yaptın ve bir daha yapmamak mi istiyorsun?

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yasar da ne gerek var

0|0
    0|0
  • Canm o iş yaş bn ilişkiye giriyorum en fazla 3 gun duruyorum şu ara ilişkideki yok hemen hemen günde 5,6 kez yapıyorum gne aziyorum :)

1|0
    0|0
  • Hayatımda bir kere bile yapmadım. Nasıl yapılır bilmem. Yapanlarda fahişesidir. Parmağını bitarafina sokmaktan zevk alan mal. İğrençsiniz tek kelimeyle

0|1
    0|0
    • sen nasıl bir mahluksun yaa, insan mısın acaba?

• seni gerçekten tebrik ediyorum ben yıllardır bırakmayı deniyorum ama bir türlü başarılı olamıyorum...

Yükleniyor...