'basit kiz' ne anlama geliyor ? bir kizi ne basit gösterir ??

Örnek : sevgili degilsiniz arkadasiniz biraz daha öte.. sevisiyorsunuz dokunuyor sana ama iliski yok ortada basit mi olur kiz ? Ama iliskiye girmiyor bakire

En iyi örnek bence. Bir kizi sizin gözünüzde ne yaparasa basit olur ucuz olur ?

Son zamanlarda kendi normal arkadaslarimda cok duydum bu sözcüyü .. herkes ayni seyi mi düsünüyor ayni düsünceleri mi paylasiyor..

Bayanlar tabikide sizde fikirlerinizi söyleyebilirsiniz bir erkek size basitsiniz dedi mi ?

Beyler bir kizi basit gördünüz mü ? Ve niye tabiki ?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• sevişse bile basit kız kolay elde edilmiş işte daha ne olsun birde ilişkiye girmiyor bakire diyor allahım .

2|0
    0|0
    • Niye öyle dedi ki simdi. Iki tarafda birbirini istiyor o an ki hislerini kontrol edememistir ama iliski istemiyor cünkü özel birsey özel insanla olmaz mi ?

• tamam normal olabilir ama basit bir kızsın bunuda bil istedim .

• marul kız doğru söylüyosun valla katılıyorum sana +1 :)

Erkekler Ne Diyor 3

• seyy kizla erkek kanka öglemi ?! yok bence ortalikta basitlik falan yani kankalikda normaldirr dokunmak falan !

0|0
    0|0
    • :) bir erkek arkadasimin basindan gecen bir olaydi ondan örnek verdim ama kendisi kizi basit bulmuyor ucuz bulmuyor :)

• zaten birsey yok bencee saaaadece kiz ortalikta gelene gecene yavsarsa bence ozman ucuzz birisi !

• davranışları

0|0
    0|0
  • ne basiti senin açıkladıgın tupeduz o... basit kız onun bır alt modelı.

2|0
    1|0
    • Bu kadar kolay mi o .. damgasi layik görülür bir kiza ?

• o kadar kolay degıl ama ruhu o* olmayana arkadasıyla sevısıyo sevgılı degıl hos sevgılıde olsa evlendıgı ınsanın yuzune nasıl bakacak anlamıyorum.

Kızlar Ne Diyor 5

• Gizli arkadaş benim cevabımı almış Kızı basit yapan basit erkektir. Kesinlikle.

1|1
    0|0
  • sevgili değil ama arkadaş olunca nasıl sevişme oluyo anlamıyorum ben arkadaşıma durup dururken sarılmam bile

0|0
    0|0
    • Bilemem orasini ama iki tarafda arkadaskiktan öte düsünüyor ne sevgili ne arkadas iste

• bilemem bana öyle şeyler ters bir arkadaşım öyle yakınlaşmaya çalışırsa tokatı yer bir daha asla görüşmem

• demedı. çok cabuk oltaya gelıp kendıne aıt dogruları prensplerı olmayan gız bence

0|0
    0|0
  • Nası yani sevişiyo ama ilişkiye girmiyo bakire?

0|0
    0|0
  • Senin tanımına göre basit kızı basit yapan,basit erkektir:)

1|0
    0|0
    • Orasi öyle erkek nasik görmek isterse öyle görür haklisin :)

Yükleniyor...