Penise yakın yerde sivilce gibi bişi?

Arkadaşlar 4 gün önce penisin üstünde göbek le penis arası penise daha yakın kıllanma bölgesinin oralarda sivilce gibi bir belirti oluştu biraz sis kızarıktı cok az daha sonra bu 2 gün sonra beyazlık oldu içi su dolmuş gibi bir görüntü ama içi dolu gibi bişi değil beyazlık var sislik var cok az bu ne olabilir? Hastaneye gitmeye cekiniyorum

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• traş bıçağı ile alıyorsan olmuştur, yanlış aldığın için ya da fazla yağ ve pislikten olmuştur..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Kil donmesi veya batik derler ona

0|0
    0|0
    • Nasıl geçer arko krem iyi gelir mi

• Kalp ameliyati yapmican len hic mi sivilce sikmadin hayatinda

• Kendi sıkmış kanamış çok az kolanyalı peçeteyle kapadım

• Sigil de olabilir ve bu bulaşıcıdır son zamanlar da kondomsuz ilişki kurdun mu bu başkasından bulaşır genel de sen bir cildiyeye git göster çekinme bee yol olmuş 2016

0|0
    0|0
    • Yok usta biriyle ilişkiye girmedim

• Onzaman korkma normal sivilcedir ama çok kurcalama kendi kendine geçer geçmezse cildiyeye marş marşş

• Çekinme doktora git göster cildiyeye git baksınlar neden utanıcaksın kardeş sağlık bu ben utanmazdım yani direk giderdim sende gitmelisin

0|0
    0|0
  • Bekle bir sure gecmezse mecburen gidiceksin

0|0
    0|0
  • hastanelik bir durum yok kıl kökü iltihabı o onu çıkartmak mesele tabi. kuruyunca sıkarak çıkartırsın

0|0
    0|0
    • Arko krem sürersem yumusatır mı onu? Yani iltihap için yardımı olur mu

• yok hacı o deri altında gezince kurumuş olur. eski sivilce yeri varya orada biraz uğraşırsın vazelin sür tabi önce yumuşatsın. bena 2 kere denk geldi sağlam acıyor ama doktora neyim elletmem :D

• Cok fena acı veriyo aklet değmesiyle bile :D saol yorum için

Yükleniyor...