Bir izmirli olarak trabzon da yaşanırmı?

Ktü üniversitesini secmeyi düşünüyorum eğer cıkarsa trabzonda yaşanırmı sizce? İnsanları nasıl sıkıcımıdır trabzon kiralara baktım izmirden cok fazla ucuz hatta kiralarını görünce sasırdım niye bu kadar ucuz diye😀 sevgilim trabzonlu ama izmirde yasıyoruz ikimizde mesleği ilgili buraya atandı trabzonu yaz diyo birlikte gidelim diye 😀 yaşam şartları nasıl yaşanırmı orda sizce

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• nerde trabzonda mı kiralar ucuz muş nerye baktın acaba benim ist evim var bakırköyede 1200 tl kira alıyom trabzonda da evim var kirası 800 tl ayrıca trb tam okunulacak yerdir denizide vardır dogasıda. merkezi ufaktır İzmir gibi disko barlarıları vardır cafeleri çok güzeldir ayrıca mekanlar falan daha ne anlatayım sor işte..

1|0
    0|0
    • Ya kaloriferli evler deniz manzaralı evler 400-600lira😀 izmirde çok pahalı

• Besirlide boztepede akcabatt gbi luks yerlerde oturursan kiralarn pahali olmasi normal

• boztepede oturuyorum ama genelde ona yakın hepsi zaten ama sehir olarak çok güzel üniversitede çok ıyi herşey yakın tek araçla gidiyosun

En İyi Kız Görüşü

• Dar gelir sana trabzon :) okuyacaksan gel çabuk çabuk oku sonra kaç git :) hayat yok burda. Emeklilik şehri bura.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• İyi olur

1|0
    0|0
  • Ruhun da İzmirliyse Trabzon sana çok dar gelir... Yolundan dahi geçmek istemediğim bir şehirdir.

1|0
    0|0
  • Gezecek eğlenceksen yaz ama okuyacaksan yazma rrezil bir üniversite

1|0
    0|0
  • Bunu @puskullubalerin'e sorarsan o sana detaylı bilgi veririr..

1|0
    0|0
  • Balık karada yaşayabilirse anca

1|0
    0|0
  • Yaşanmaz

1|0
    0|0
  • ben trabzonda öğretmenim. çok güzel bir şehir, kiralar ucuz, denizi havası güzel :D kesinlikle tavsiye ederim.

1|0
    0|0
  • Gel gel bende ktu deyim 😄

1|0
    0|0
  • İzmir gibi hiç bir yer yok :)

1|0
    0|0
  • Kimsenin tavuguna kis demezsen usturuplu durup fazla göze batmaz adinda kasara cikmazsa gayet guzel yasanir

0|0
    0|0
  • İzmire alistim baska yer zor :)

0|0
    0|0
  • Kategori neden cinsel sağlık?

0|0
    0|0
  • sprunun cevabı ayrı konuda.. bu soruyu neden cinsel sağlık da sordun o bambaşka bir konu :)

0|0
    0|0
  • cinsel sağlıkla ne alaka anlamadım?

0|0
    0|0
  • Yaşanır bende rizeliyim ama İzmir güzel şehir sıkıntı olmaz yani

0|0
    0|0
  • Soru cinsel yaşam olduğu için cinsel cevap veriyorum trabzon da prezervatif fiyatları çok yüksek :)

0|1
    0|0
  • Geri gelmek istemezsin garanti

1|0
    0|0
  • Trabzonlu gencler seni cok iyi agirlar, merak etme, sevgiline bile ihtiyacin kalmaz..

0|0
    0|0
    • İşte trabzonlular böyle katıksız orospucocuklari. Sevgilisi olana evli olana, kariya kıza dahi asilirlar.

• @systemdown1 ben trabzonlu degilim, karadenizlide degilim, ALMANYADA yasiyorum cok trabzonlu taniyorum, senin su yorumundan İzmir orospusundan türemen esas bacım cocugunun kendin oldugunu anliyorum...

• @systemdown1 @systemdown1 ben trabzonlu degilim, karadenizlide degilim, ALMANYADA yasiyorum cok trabzonlu taniyorum, senin su yorumundan İzmir orooooospusundan üremis esas orroooospunun cocugunun kendin oldugunu anliyorum...

Kızlar Ne Diyor 2

• Yaşanır mı diye değil, yaşanmaz mı diye sormalısın :)

1|0
    0|0
  • bunun cinsel sağlıkla ne alakası var ya

0|1
    0|0
    • Yanlış oldu kız diğer yapmıştım

• peki aşkım

Yükleniyor...