Arkadaşlarım bu durumla dalga geçiyorlar kime ne?

Merhabalar öncelikle hayatımda şuana kadar sadece bir erkek oldu onlada birşey yaşamadık 27 yaşındayım ve hala bakireyim arkadaşlar dalga geçiyorlar sen insan değilmisinya da kesin hastalıklısın diye insanın 27 yaşında hala bakire kalması çokmu tuhaf cidden ?

0|0
4|29

En İyi Erkek Görüşü

• Evlenmediysen kısmet olmadıysa en normal olanı odur.Sana kız halinle bunları diyorlarsa birde beni düşün bende aynı yaşta aynı durumdayım.Sabretmek insanı hasta yapmaz dahada güçlendirir.Sana onları diyenler uçkuruna sahip çıkamayanlardır aynı benim arkadaşlarım gibi.Kimseyi kafana takma bildiğin edep yolundan şaşma.:)

1|0
    0|1
    • öylede durmadan söylenmeside sinirimi bozuyor beklediysem bir nedeni var insanların hastalıklı gözüyle bakması çok komik herkesin hayatı kendine beni ırgalamaz ama hiç aklımdan geçmedi öyle bişi zaten sevmediğim biriyle bişey yaşayamam ben

• teşekkür ederım

• Rica ederim:)

Erkekler Ne Diyor 28

• sana dalga gecenler bence dişi eşşekten farkı yoktur. cunku ancak hayvanlar evlenmeden kımı gorse onunla ılskıye gırerler. bu yasına kadar bakıre kalman senın ahlaklı ve dogru bırı oldugunu gosterıyor. elbet bır gun evlenıceksın en azında temız bır brey olarak evlenıceksın. bu allah ın hosnutlugunu kazandıracaktır sana. zına edenler cehennemde kemıklerı erıyene kadar yanarken sen ıse cennette sevdıgın ınsanlarla evlenıceksın. fark bu işte.

3|2
    0|0
  • Tuhaf değil.

1|0
    0|1
  • tuhaf değil. bakire olmadığında dalga gecen arkadaşların sana daha kolay arkadaş mı bulacaklar ki.

1|0
    0|2
  • seninle dalga geçen o beyinsiz arkadaşlarına söyle edep namus haya nedir? biliyorlarmı acaba? haram nedir biliyorlarmı acaba? öbür dünyadan haberlerivar mı?acaba? evliliğe saygılarıvar mı?acaba? kendilerine saygılarıvar mı?acaba?

3|1
    0|1
  • Arkadaşların tuhaf.

1|0
    0|0
  • Yaşadığın şehirde herhalde bunu yapmayan bayan nerdeyse kalmamış !

Doğrusu hangi şehirde yaşadığını merak ettim.

1|0
    0|0
    • neden şehri merak ettin :)

• O şehirin hangisi olduğunu öğrenirsem oraya adım atmıyayım diye :(

• Tuhaf ama saygı duymak lazım.Doğru insan çıkmamış karşına demek ki. Doğru insanı beklemek herkesin hakkı.

2|1
    0|1
  • Iyi biriysen normalya da güzel bir yüzun varsa tam tUrk erkegini. Aradigi tipsin

1|1
    0|1
  • yo bence çok normal yani bir bayan ister cinsellik yaşayıp bakire olmasın ister yaşamayip bakire olsun çok normal ikiside ve asla karışmaya kimsenin hakkıda haddide yok

1|0
    0|0
  • Hayır hiç tuhaf değil.Bu sizin kişisel tercihiniz ve insanlar buna saygı duymak zorunda. Kişisel tercihlerinize saygı duymayan insanlarla zaten görüşmek bile hatadır bence

1|0
    0|1
  • Eğer mühürü de bozdurmadıysan,iffet timsalisin..bırak ne derlerse desinler..

1|0
    0|0
  • Çok güzel birşey. Nefsinin ne denli güçlü olduğunu gösterir.

2|1
    0|2
  • arkadaşların hangi ülkede yaşıyorlar ? toplumumuzda gayet normal ve görülen bir durum

1|0
    0|0
  • tuhaf degil tabikide. ama sen evlen evlen yasin gelmis :)

1|0
    0|0
    • beyaz atlıyı bulursam evlenecem :D

• o beyaz atlı bulunana kadar yas olur 30 32 falan, ondan sonrada kimse almaz, sonrada evde kaldim ben yeaa falan dersin :D evlen evlen :D

• herkesin kendi bedeni, kendi hayatı, kendi seçimi. millete ne oluyor onu anlamıyorum

1|1
    0|1
  • o dalga geçenler kendi tuhaflıklarını farkedememişler anlaşılan ayna vermek gerek onlara...

1|1
    0|1
  • yoo değil bence kafana takma onları

1|1
    0|1
  • en normali seninki onlar anormal

1|1
    0|2
  • çevreni değiştir kendileri her oro.luğu yapıyo yapmayanada karışıyo

1|1
    0|2
  • insan olmasaydın burda işin olmazdı

1|0
    0|0
  • bence değil. herkes seks yapacak diye bişey yok

1|0
    0|0
  • evlenmeyi neden düşünmüyosun bu yaşa kadar bakire kaldıysan evlenmeden yapma

1|0
    0|1
    • birini sevdim olmadı onla yaşamak istedim evliliği sonrada düşünmedim

• kader kısmet ama beklersen üzülen sen olursun kısmetlerini değerlendir

• yoo gayet dogal bir durum... ne mutlu kız sana :)

1|0
    0|1
  • kendilerinde olmayan şey için çamur atma bahanesi...

0|0
    0|0
  • 29 yaşında bakirim. evleneceğim insanı bekliyorum. allah korkum var. bunun neresi yanlış?

1|0
    0|0
  • 0|0
    1|0
  • cok tuhaf gel bozalım bız onu

0|0
    2|3
  • ne mutlu sana tuhaflık değil büyük bir iffet örneğisin bu devir için ...

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Ya bu tiplere kızmaktanda öte bir tiksintim var kendi vajinasına sahip cıkamayan ister ki herkes öyle olsun.

2|4
    0|2
  • tuhaf olan emin olun siz değil onlar.

1|3
    0|2
  • ay neden tuhaf olsun herkesin kendi tercihi ama artık hayatına da birilerini al yaş gelmiş 27ye

0|0
    0|0
  • insansın tabi, baya sabırlı bir arkadaşmışsın. saygı duydum. ama yazık yani gençliğine. en güzel en verimli çağlarını heba ediyorsun.

1|0
    0|0
    • olsun pişman olunacak bişey değil bu bir kişiyle yaşamak istiyorum obur türlü bir pişmanlıktan iyidir

• düşünce meselesi tabi.

ben sevişeceğim adamla evlenmek zorunda olduğumu düşünmüyorum zaten.

eşimle de önceden sevişmiş olurum muhtemelen.

• herkesin kendi hayatı ben yargılayamam bir sürü arkadaşım çevrem var herkesin görüşüne saygım var ama buda benim düşüncem teşekkür ederim

Yükleniyor...