Kondom zevk vermiyor diye kullanmayan erkeğe çözümler bulalım.

Sorumuz doğum kontrol değil, hastalıklardan korunmak.

link bu linke bir göz atın.

Ha bir de bunun kategorisi sağlıktır, cinselliğe atmayınız da öğrensin insanlar.

Güncellemeler:
Bir kez daha sitedeki evli insanlar hariç. Tek seks yapan kadının ben olduğum kararına vardım :).

Bu soru hayatı boyunca birden çok ilişkiye girmiş insanlar için geçerlidir.

0|0
6|21

En İyi Erkek Görüşü

• hastalıklardan korunmak istiyorsan tek eşlilik ya da cinsel birliktelik yaşadığınız insanların (kendiniz dahil) düzenli olarak hepatıt a.b.c.,hıv(eliza), sifilis, frengi testlerini yaptırmaları. Ama herhangi bir yerde herhangi biriyle beraber olabiliyorum diyorsanız(atmayın derim:D) kondomdan ötesi yok. 3 kuruş daha fazla verin, traktör şamreli gibi kondomları almayın.

0|0
    0|0
    • Tek seks yapan benim bu sitede galiba. Ha bir de evliler vardı değil mi?

• Birlikte olmadan aşı listesini görmek lazım diyosun :D

Erkekler Ne Diyor 20

• Bana teklif eden kadınlar kondom istemiyor.Bence korunmak için gerekli birşey.

2|0
    0|0
  • Evlendiği kişi ile yaşayanlar yada yaşayacaklar için gereksiz .

2|0
    0|0
  • konu hastalık ise mutlaka tek eşlilik, yok arkadaş ben çok eşlilikten memnunum diyorsanız prezervatif şart, o da sıkıyor be arkadaş yada his yok diyenlere tavsiyem mutlaka test yaptırmak ve eşimize yaptırtmak, o da olmaz diyenlere şans diliyorum, bende şans yok diyenleri de teneşir paklar:)

1|0
    0|0
  • sen baya large bir kızsın maaşallah maşallah aşmış kız

1|1
    2|1
  • Partnerlerini internetten, bardan çarşıdan değil de bilindik çevreden seçersen riskin azalır.

1|0
    0|1
    • Bilindik çevremde kimin kimi düdüklediğinin hesabını tutmuyorum. Kafalar güzel ha sizde :D. Sevgilime bile güvenmem kardeeeş.

• Off siz seks yapmayın lütfen yani.

• sende hevesini al da irdelemekten vazgeç 'yani'.

• sevişmeden grip oldum..

halsizim..

belim ağrıyor..

sürekli burnumu çekiyorum..

sevişip grip olmayı tercih ederim.. :) no problemo :)

1|0
    0|0
  • doğum kontrol haplarının bahsedildiği kadar yan etkisi varmı?

kilo alma agresivite hormonların dengesini şaşması gibi?

birde şu iğne muhabbetini bilen birileri varsa öğrenmek isterim

0|0
    0|0
    • iğne kullananlarda yüzünde lekelenme oluyor hemde bariz kahverengi lekelenmeler hormonları altüst ediyor

• Kalp, damar hastalığı olanlar kullanmamalı diye biliyorum. Şu ana kadar hiçbir yan etkisini görmedim. Kilo verdim hatta. Hormonlarımı da dengelenmişti. Lakin doğum kontrol hapı benim bahsettiğim şeylerden korumaz.

• yok ben ayrıca sormuştum zaten konusu açılmışken :=)

• et ete degecek mantigindaki tum erkekleri, cinsel hastaliklarla ilgili 10 100 1000 videoyu izletip paranoyak yapmali :)

2|0
    0|0
    • Türke bir şey olmuyormuş öyle diyorlar etmusum yaa :(.

• o zaman zuhrevi hastaliklar kisimlarini tr deki uzaylilar dolduruyor :)

• kondomu kimse istemiyor ama mecburuz işte.bizim için de çok kötü.hatta penisi sıktığı için çok fazla kan dolaşımı olmuyor takınca dolayısıyla da çok fazla sertleşemiyorsun.takmadan ilşkıye grdiğimde çok sert olan penisim takınca o kadar fazla sertleşmıyor.araba sürerken emnıyet kemeri takmaktan,ilşkı sırasında da kondom takmaktan nefret ederm

0|0
    0|0
  • hay allah razı olsun senden bende bu konu cinselliğe girer diye yazamıyordum exper3 seviyesinde gerektiği için.bizi bizden çk düşünüyorsun :) bayan kondomları var diye duydum sankim :) onları deneseniz.hep biz zevk almayacak diiliz ya biraz da siz almayın.

0|0
    0|0
  • ben genelde özellikle mikrop kapmamak için öncesi ve sonrası bol köpüklü duş alırım.Birlikte olduğum hatunun bakımlı ve temiz olmasına dikkat ederim.boşalmadan önce çıkarır elimle devam ederim gerekmedikçe üzerine boşalmam.10 yıldır bir sorun yaşamadım

0|0
    0|0
  • atın ölümü arpadan olsun mantığındakilere.arpa deposundaki arpaların sayısı kadar defalarcada anlatsanda anlatamazsın

1|0
    0|0
    • Türke bir şey olmaz değil mi?

• eskiden gondommu vardı gardaşım eveallah hiç bişey olmaz bize:)) sen kullanıyonmu lan la oğlum ne korkaksın yav

• bir gün birisi ile birlik de olursam uyarıları dikkate alacagım

0|0
    0|0
  • maça hazırlıksız yola şapkasız çıkmam kahlo :)) :))

2|0
    0|0
  • o halde efenim kimse hasta olmasın her kadının bir dildosu olsun biz bize yetelim he?

1|1
    0|0
  • Örtmenim bu soruya büyük starımız Tuğba Ekincinin nurtopu gibi biricik şarkısı ''Kondom''la cevap vermek istiyorum ama henüz o mertebeye erişememişim:) Sevgiler:)

0|0
    1|0
  • Çok düşüncelisin teşekkürler.

1|0
    0|0
  • Atın ölümü arpadan olsun zihniyetini yıkalım

0|0
    0|0
  • sende haklısın..

0|0
    0|0
  • tek bır kısıyle ılıskıye gırersenız hastalıga yakalanma rıskınızde yoktur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Tek eşli bir cinsel hayat varsa gerek yok bence. Ama her an herkesle sevişebilecek insanlar kondom kullanmalılar.

1|0
    0|0
    • Zaman zaman olan tek eş değişiyor ama :). Onu ne yapacağız?

• Ömür boyu tek kişiyle mi seks yapıyorsunuz anlamıyorum. Sevgili değiştirirsin tek eşin değişir. Budur yani.

• Alt komşunun adı rahime :D

• "başımdaki ağrı her yerime yayılıyor. hiv olmayayım." bahanesi işe yarayabilir.

0|0
    0|0
  • check up yaptırılsın :D gerçi testler %100 doğru sonuç vermiyo yalancı negatiflik olabiliyor ama olsun. sonra doğum kontrol hapıyla rahatça sex yapılabilir.

0|0
    0|0
    • Doğum kontrol hapı cinsel yolla bulaşan hastalıklardan korumaz.

• biliyorum bebeğim. check up ta sağlam çıkarsa hastalık olasılığı kalmazsa diyorum. ama tek gece bişeyse kolundan tutup hastaneye götüremezsin tabi :D

• bu bence cok kisile iliskiye girince hastalik kapma tehlikesi oluyor ondansa erkekelre tek sevdiyi kadinal olsunlar derimm boylecede kondoma faln gerek kalmaz

0|0
    0|0
  • Düzenli bir seks hayatı yaşıyorsanız, gereksiz.

1|0
    0|0
    • Gayet düzenli sevişiyorum. Tekeşlilikti galiba kasıt :).

• ilişkiye girmemeyi teklif etmek.önce kendi zevkim diye inleyen erkeklerden bir cacık olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...