Sevgilimle cinsel anlamda birşey yapmak istemiyorum yani onunla öyle şeyler düşünemiyorum

sorum şu ben sevgilimle cinsel anlamda bişey yapmak istemiyorum yani onunla öyle şeyler düşünemiyorum sadece ona bakayım öpeyim sarılayım öyle ama bazen başka kızları arzuluyorum sizce bu normal bi durum mu?

0|0
18|8

En İyi Kız Görüşü

• :) mutlu oldum boylwe bi yazı görünce..

Kadın kutsaldır demişti babam bir kere, annemde tamamlamıştı daha sonraki bir zamanda kadın bazı gözlerde dişidir hülyalı düşünceleri süsleyen, bazı gözlerde dişiliğin yakıştırılamadığı bir kutsalıkta ki varlıktır; annedir.

Kadını hülyaları süsleyen bir varlık olarak gören çok kişi tanıdım, fakat anne kutsallığında olduğunu gören kişi sayısı o kadar azdır ki... tebrik ediyorum sende onlardan birisisin...

Sevgilin gözünde çocuklarının annesi kutsallığını taşırken, onu hülyalı gecelerine yakıştırmıyor; bunun yerine hülya dolu gecelerine başkalarını , gözünde anne kutsallığını taşımayan diğer bayanları yerleştiriyorsun.

Ama dikkat et bu aldatmana hak değildir.

Ve bu yukarıda yazdığım durum herkes için geçerli değildir. VCocuklarının annesi olucak kadınla cinsel hayatı olmasını isteyen de bir çok kişi ve c,insel hayatı olan bir kadının cocuklarının annesi olabilecek kadar kutsal birisi olabilecğeini düşünen bir çok kişi vardır elbet. hatta sen istisnalardansın

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• cümlenin başında çok güzel düşünüyorsun dedim sewen erkek böyle olur dedim ama sonlarına doğru şok oldum geri ..

1|1
    0|0
    • ben de o konuda kendime cok kızıyorum haklısınız.ama nadiren olan bişi yıne de acıklaması olamaz tabi.

• insan kalpten sevdiğine dokunmaya kıyamaaazz oneden olabilir mi

aa kendini başka kızlarla kandırma sakınnn sevdiğini daha beter üzersin

0|1
    0|0
  • farklı yorumlar var ama kim ne derse desn bence 1 erkegin sevgilisini yatakda düsünmemesinin tek sebebi onu cok sevmendir bence yatakda saygıda biter cunku saygı olmadanda sevgi olmaz bence evlilikte bunların olması yüzünden cogu evlilikte saygı yok...cincel bir iliski olmazsa ve saygı cercevesinde bir iliski olursa cok daha uzun surer askında iliskinde

0|1
    0|0
    • tesekkurler yorum için ben de öyle dusunuyorum sanırım :)

• seviyorum diyosun başkasını arzuluyosun çok ama çok garip.

0|1
    0|0
    • belki de.teşekkür yorum için

• sevipte arzulamamak enteresan

0|1
    0|0
    • zaten bu durum sevdigim yüzden olabilir mi :)

• olamaz insan sevdiği insanı mutlaka arzular.seni çok seviyorum ama seninle olmak istemiyorum kıyamıyorum demek çok saçma.

• tamam yorum için teşekkür

• Sevgilini seviorsun diger kizlari dusunerekte kullaniorsun. Diger dedigin sanatci felanmi yoksa realden insanlarmi?

0|1
    0|0
    • realden insan.neden ki? teşekkür bu arada yorum için

• Eger namuslu bi aile kiziysa bence hic iliskiye girme o istesede evlenene kadar en guzeli.. Ha dersen yok biz modern insanlariz namus kavrami sarmaz bizi o istedigi zaman kendisi hareketleriyle farkettirir zaten.

Ben seni iyi anliorum istememe konusunda kiyamiosun sen sevdiginden dolayi zaten insanlar sevdigine kiyamazmis. . Kimilerine gorede seven insan icin bu sartmis..

Ben sahsen birinciden yanayim erkek arkadasimda oyle o yuzdende seviorum onu cunku cinsellikten cok bana onem verir..

• tm tskkur ederim yardımlarn için tekrar.size de mutluluklar :)

• benede normal degil ha deseydin onunla düşünemiorum desen kıyamadıgın için diyebilirdim ama başkalarını arzulaman saçma..

0|1
    0|0
    • yorum için teşekkür

• katılıyorum normal bir durum değil. insan birşeyler yaşamak istiyorsa ve sevdiği kişi ile yaşamak ister cinsel anlamda da ama bence senin düşündüğün ve aklında kalan ksım bence cinselliğin derecesi...

• Sevgilinle cinsel birliktelik yaşamak zorunda degilsin ama arzulamaman bana da ilginç geldi.

0|1
    0|0
  • bence sen bu kizi sevmiyosun! Kendini kandiriyosun...

Seven insan sevdigini hissetmek ister arzular baskalarini kollarinda düsünemez!

0|1
    0|0
    • ama hep onu düşünüyorum hep aklımda o var.baskalarını kollarında düşünmez derken cok nadir olan bşey bu.yanlıs oldugunu biliyorm

• Pekii o sana desee " seni seviyorum ama arzulamiyorum, düsünemiyorum..Baska erkekleri arzuluyorum" ne düsünürsün, kirilmazmisin?

• tabı kırılırım ama zaten yuzune böle bişey söylemedim.acaba o beneden cinsel anlamda bişey beklemeye ne zaman baslar ki :( bunu hiç düşünmedim o zaman ne olck

• değer veriyorsun kıyMIYORSUN onu o şeklilde düşünmek sana ters geliyo..

0|1
    0|0
  • sanırım çocuksu sevgilin var..sana o anlamda cazip gelmiyordur...ama evlilikde sakıncalı olabilir bu durum.

0|1
    0|0
  • Sevgilini arzulamaman tuhaf.

Duygusal olarak saf bir sevgi ile seviyorsun ama bir kadin olarak gormuyor gibisin anlasilan.

Ayrica baska kizlari arzulamakla sevgiline buyuk saygisizlik yapiyorsun.

Normal bir durum degil durtulerini harekete gecir.

0|1
    0|0
    • tesekkurler yorum için.evet cok baglıyım ona ama işte bilmiyorum onla düşünemıyorum öyle seyler :( anormal bi durum demek.biliyorum saygısızlık ama zaten sadece öyle bakıyorum yanı yaptıgım bişi yok :)

• onu sevmiyorsun cınım

0|1
    0|0
  • değiillll

0|1
    0|0
  • Bu durumun sevgiline duyduğun saygıyla bağlantısı olabilir mi? Öyleyse eğer tebrik ederim

0|1
    0|0
    • sevgiliye saygi, onu isteyip de hazir olunmadiginda bir sey yapilmamasidir, hic istememek demek onu bir kadin olarak sevmedigini gosterir

• yorumlar için teşekkür arkadaslar.tam olarak demek istedıgım su.onu cok sevıyorum emınım buna ama cinsel anlamda onunla düşünemıyorum yani ne bilim kıyamıyorum :)

• yahu arkadasim kiyamama masaldir :) icten ice deli gibi istersin onu, ama cat diye dalmazsin sevdiginden :)

• anormal

0|0
    0|0
  • hayır değil.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bazen aşık olmadığının farkına varamazsın. duygularını elekten geçir bence. bir insanı beğenmek (insan olarak) yetmez sevgili olmak için. öpmek, sarılmak zaten her insana gösterilen bi sevgi şeklidir. cinsellikten kaçman anormal. daha önce cinsel ilişkiye girmediysen normal olabilir sadece. genel korku...

0|1
    0|0
    • teşekkür yorum için

• bir de su var ben bi insanla öyle sarılmak öpmek pek sevmem ama onu hep öpmek sarılmak istiyorum.sevdigime emınım yani :)

• bazen o kadar saflaşır ki hisler. sevgini ifade etmez ellerin dokunuşu, bi organın bi yere girişi. anlıyorum seni. ama normal değil yine de bu. ondan esirgediğin arzu, başka kadınlara dökülür bu kez. bu başkalarına olan arzuyu da hissettiğine göre, kota dolmuş. :)

ne kadar çabuk aldattığının farkına bile varmazsın... hem üzersin, hem üzülürsün.

• Normal değil ! Aklında kız arkadaşını nasıl bir kefeye koyduysan artık. Cinselliği nasıl gördüğünle ilgili. Bir de yeni çıkan çiftler de erkeklerin kıza " senin hakkında ciddi düşünüyorum" lafı vardır ki deli olurum.. Ey erkekler siz ne zaman otoriteliğinizden vazgeçeceksiniz. Bu dünyanın nüfüsü 7 milyar ve siz sahibi değilsiniz. Yarı yarıya paylaşıyoruz bu hayatı. Eşitiz ulan eşit..

*Kusura bakma konu senden başladı ama olay senden çıktı bakış açısına geldi. Son diyeceğim, aklını başına al. Başka kadınlara ilgi duyuyorsan gay değilsin, yani içinde kadın dürtüsü var. O zaman sevdiğin kadınla bunu yapmak dünyanın en güzel şeyidir..

0|1
    0|0
    • teşekkür yorum için.gay olsam kız sevgilim neden olsun yaw kelimenin gecmesi bile tuhaf :)

• Göstermelik de olsa bir sevgili yapan gay'ler var. Senin içinde dürtü olduğundan değilsin dedim. Yanlış da anlaşılmak istemem. Sevgiler.

• eyw tesekkurler :).

• sevdiğin birine bu şekilde yaklaşman çok normal ve takdir edilir bir durum. Başkalarına karşı bi arzu duyman da normal e sonuçta erkeksin bazı şeylerini tatmin etmen gerekir. Bunu da tatmin edebileceğin şekilde edebilirsin. Fazla da kendine dert etmeden hayatına devam edip sevdiğinle insanla yaşadığın ilişkinin aşkın tadını çıkarabilirsin.

2|1
    1|0
    • bu yorumu gördum moralim duzeldi biraz tesekkurler dostum normal bi durum olabilir yani.hiç böle bi tanıdıgınız biri var mı?

• eyw.cok tesekkurler kardesm.aynen katılıyorum ben de bu düşüncelerine :)

• normal değil tabii ki...

0|2
    0|0
  • sevgiliniz sadece kardes kardes seviyorsun anlasilan... normal değil bu durum, isteyip kendine engel olabilirdin, ancak his istememen ilginc

0|2
    0|0
    • teşekkür yorum için.ya onu sevıyorum ama işte kıyamıyorum sanırım tuhaf bişi :)

• kiyamama masal :) icten ice istemiyorsan o sana cekici gelen ve sevdigin değildir, onun yerine baskasini dusununce nasil kiymamis oluyorsun peki bir dusun?

• istiyorda kendini frenliyorsan aferin..ama seviyorda hissiyat yoksa bir gariplik var...niye başkalarına ilgi var...

0|1
    0|0
  • asık olmak bıraz oyle bıseydır ıste cınsellık hep ıkıncı planda olur ama zamanla onu arzularsın

0|2
    0|0
  • Evet normal bi durum ilerde geçer

0|1
    0|0
Yükleniyor...