Sperm kadında ishale ve mıde kalsımasıan neden oluyormus bılıyor musunuz bunu?

bugun ögrendım yutulan sperm mıde asıtlerı tafaından erıtılıyormus fakat mıde bulantısı ve kasılma merdana getırıryomus. vajınal yolla korunmasız ılıksıde ıcerıye spırm kacması ıshale neden oluyormus anlıyorum farklı kanallar ama vucudun verdıgı raksıyon netıcesınde olabılıyormus bu?
kounmasız ılıskıler ve oral ılıskıde sperm yutar mısınız?

Güncellemeler:
yutanlar yorum atsın?

0|0
1|13

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• arkadaşım bu safsatayı hurafeyi nereden duydun bilmem.
    Spermin içinde aminoasit, sitrat, enzim, flavin, fruktoz, protein ve vitaminler bulunmaktadır. Tamamen doğal olan bu sıvı hiçbir zararlı madde barındırmaz. Kısacası sperm yutmak kadına zarar vermeyeceği gibi yutulsa dahi mide asitleri tarafından etkisini kaybeder.

gelelim diğer korunmasız ilişki sonrası meselesine. o tamamen bir saçmalık. vajina ile sindirim sisteminin hiç alakası yoktur. olamaz.

hurafeleri bırakıp bilime inanın

0|0
    0|0
  • bilmiyorum

4|1
    0|0
  • Hic böyle birşey duymadım ben... sana bunun cevabını sperm yutan kadınlar verebilir sadece diger kaynaklara sakın inanma birşeyi yaşayanlar bilir... bu sorunun cevabını almak istiyorsan.. Cinsel yaşam bölümüne soru başlığı aç mesela ; kızlar hiç sperm yutanınız oldumu? Muhakkak bunu yutan kızlar vardır...

0|0
    0|0
  • Her şey olabilir

0|0
    0|0
  • yutan vardır herkezın zevkıne

0|0
    0|0
  • Ozaman çocuk yapmayak

0|0
    0|0
  • saf proteın bişi olmaz.

0|0
    0|0
  • yutulduğu zaman söylediklerin olabilir ama. Normal birleşmede mide bulşantısı olmaz ki

0|0
    0|0
  • Yutmam yuttururum karşıdaki isterse tabisikide

0|0
    0|0
  • saçma eşimde neden olmuyor

0|0
    0|0
    • hergun esıne mı boşalıyorsun

• Ïcime fesati soktun simdi 😈

0|0
    0|0