Büyük göğüs merakı nedir acaba?

Zayıf olupta küçük göğüslere sahip insanlar neden tuhaf gelir bazı kızlara ya da erkeklere çok normal değil mi bu kendisi zayıf göğüslrri büyük mü olsun büyük göğüsler çok mu mükemmel sizce bence itici

0|2
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• benim öyle bir merakım yok

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Katılıyorum, benin göğüslerim çok büyüktü o kadar ağır ve rahaysızlık verici ki zayıf beden için toplatıp küçülttürdüm memnunum Şu an

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Küçük göğüs seven nadir insanlardanım. :-)

1|0
    0|0
  • Kızlar nasıl kaslı irkek seviyorsa erkeklerde büyük göğüs seviyor işte. İstisnalar elbet olabilir ama geneli böyle.

0|0
    0|0
    • Anlıyorumda yani bununla dalga geçmelerine anlam veremiyorm kişi kiloluysa göğüslride muhtemelen kiloludr zayıf olsun göğüslrri büyük olsun çok saçma bence çokşe y istyiolar o halde

• Bilmiyorum valla, herkes çok şey istiyor ya. Bir de kendilerine bakıp isteseler. :/

• Orası öyle 😐

• Ne farkeder yea
    Gogus merakı kasarlar icindir herkes takıntı yapmaz bunu

1|0
    0|0
    • Ben takıntı yapmam ama etradımdaki insanların bunu anlamamasına sinirleniyrm

• Boş siseyi doldurmak icin kapakların açık olması gerekir
      Etrafındaki insanlar hava dolu boş insanlar ve o havayı bilgi sanıyor cahil oldugunu kabullenemiyor

• Büyük olmasi sonradan sarkma sorunu oluyor normal ya da küçük iyidir

1|0
    0|0
  • Zevk meselesi

0|0
    0|0
  • büyük gögüs ilgi çekicidir ama abartılacak bir olayda değildir hiç olmamasıda kötüdür

0|0
    0|0
  • Bence ortası iyi

0|0
    0|0
  • Daha çekici geliyor :) normal de fark etmez.

0|0
    0|0
  • küçük gögüs candır boşversene :))) ağzını doldurcak tam kıvamında :D

0|0
    0|0
  • Kişisel zevk bu... Bence değil

0|0
    0|0
  • Fazla büyüğü bende sevmem avucumu doldursun yeter

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1