Neden böyle yapıyor olabilir sevgilim?

son 4 5 ilişkimizde, cinsel ilişki sırasında hep vücuduma bakıyor, boşalmaya yakın zamanda gözlerimin içine bakıyor, yüzüme bakıyor. sebep ne olabilir, benden kaynaklı bir durumdur diye ona sordum, yüzüne devamlı baktığımda daha erken boşalıyorum dedi yalan mı söylüyor yoksa gerçekten böyle bişi olabilir mi. birde çok ses çıkartıyor boşalma anında tüm erkekler böyle mi diye merak ettim.

Güncellemeler:
ya arkadaşlar son birşey sevgilim dediğim insanla aramızda resmi nikah yapıldı ama düğün yapılmadı yani zina yapmıyoruz devamlı aynı evde yaşamadığımızdan da evliyim diyemiyorum. düğün yaza inşallah haziranda:D

0|0
6|12

En İyi Kız Görüşü

• adam öyle aşık ki boşalırken bile gözlerinin içine bakmak istiyo:DD

1|1
    0|1
    • böyle gözler falan kayıyor ya seksin en güzel yanı bu:) göz göze

Erkekler Ne Diyor 12

• Bence gayet normal, erkegin cinsel ilişki sırasında konsantre olması gerekir . Bunu için ya gözlerini kapatırsınya da devamlı bir yere bakarsın. Erkegin Dikati dağılırsa sertleşme bozulabilir ve boşalma geç olur. Her erkek boşalma sırasında inilti ve şehvet sesleri mutlaka çıkarır.

0|0
    0|0
  • şahsen ben o kadar ses çıkaranların abarttığını düşünüyorum herkes ister istemez hafif bir inleme sesi çıkar nefes alışverişi falan hızlanır tabiki boşalırken ama öyle çok ses çıkaracak kadar değil diğer soruna gelincede eğer eşin sana bu kadar bakıyosa seni çıplak görmekten zevk alıyo demektir seksi biraz daha sert yaparsanız bu durum değişir sanırım duygusal olunca yavaş yavaş yapınca bu işi oda etkileniyodur ister istemez...

0|0
    0|0
  • Ses çıkarması ona has bir durum ama diğer yazdıklarında samimi olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Gözlerini kısman seksten aldığın zevkin surat ifadeni değiştirmesi erken boşalmaya itiyor olabilir. Boşalırken yüzüne bakması ona ekstra bir haz veriyordur. Bence gayet normal bir durum

0|0
    0|0
  • eşimde de insanlar farkl yorum atmasınlar o nebiçim eş öyle saçma sapan fantazı öyle

0|0
    0|0
  • karşıdakinin aldığı zevki farketmek hoşuna gidiyo. ondan da zevk alıyo. bendede aynı hisler oluyo tabi kız arkadaşıma karşı.

0|0
    0|0
  • bu anlattıklarında kötü bir şey yok ki...

0|0
    0|0
  • detaylara bu kadar takılan bir millet de görmedim arkadaş :D

0|0
    0|0
  • her yiğidin yoğurt yimesi farklı ondann...nasıl hosuna gıdıyrsa oyle yapr

0|0
    0|0
  • her erkekte farklılık göstermektedir...

0|0
    0|0
  • sanane kızım tum erkeklerden..ayrıca erkek arkadasım dedıgın subyan abazanın onde gıdenı

1|0
    0|0
  • suratın o kadar leş ki baktığımda çabuk gelip bu ızdıraptan kurtuluyom demeye getirmiş

4|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sevgilin yüz fetişisti ohh my goshh .. Gün geçmiyor yeni bir akım çıkıyor,

0|1
    0|1
  • resmi nikah yapıldı da ? dinen mehir verdi mi sana ?

0|0
    0|0
  • ''Sevgili'','' eş''miş gibi ne kadar rahat kullanılıyor artık. Şu ortamda bazılarının kızlarını okutmak istememesini anlayabiliyorum.

0|1
    2|0
  • ALLAH katinda önemli olan resmi degil dini nikahdir

1|1
    2|1
    • dini nikah şart değil bence iyice araştır bu hususu artı bizde dini nikah da var sadec düğün yapmadık

• hee hee bos bos ötmeyin

• Allah katında önemli olan nikah değil evliliğin duyurulması ve bilinmesidir. Olmayan dini bilgilerinizle insanları yanıltmayın.

• gözlerının ıcıne bakması nakdar degısık bır duygu olsa gerek.ben bakamazdım gozlerının ıcıne mesela utanırdım ne bılım ses cıkarıyor derken.

0|1
    0|1
Yükleniyor...