Cinsel tercihi farklı olanlar için ne düşünüyorsunuz?

Restoranda çalışıyorum. İşim gereği müşterilere bey/hanım efendi şeklinde seslenmemiz gerekiyor. Dün 2 gay geldi. Gizlemiyorlar ay lı felan konuşuyorlar. Yeni başlayan bir çalışan vardı yüksek sesle "Gaylar geldi" diye bağırıp arkaya geçti. Müşteri olduğu için şaşırdı o bana bakıyo ben elemana bakıyorum eleman müdürle gülüyor. Ne yapacağımı bilemedim. Bence insan seçimini yapmışsa bunun yargılamasını yapmak bana düşmez ama bu şekilde düşünmeyenlerde olabilir. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• buna cinsel tercih yönelim her ne deniyosa pek anlamam ama saygılıyım onlara karşı genleri hormonları bunu gerektiriyosa haklılar sonuçta her insan gibi onların da cinsel hayatı var bu arada gay ler kendini kadın gibi hissetmiyolar ya da lezbiyen ler erkek gibi değiller. Transeksüellikle travestilik durumlarıyla alakaları yok yani..

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• O garsonun kaba etinden kan alırdım. Herkes haddini bilsin yahu ne demek alay etmek?

2|2
    1|0
  • Homofobik bir toplum , yargılayan bir kültür ve amaçları sadece mutlu olmak isteyen bir kesim.Biz kimseyi hor görmüyoruz bizide hor görmemek bu kadar zor olmamalı..!

4|3
    0|0
  • Benim hoşuma gitmiyor olması yüzlerine karşı saygısızlığı gerektirmez yapılmamalı

1|1
    1|0
  • Ayiptir, gunahtir, Dusuncesizliktir. Herkes olmus bir terazi oh anasini satiyim

2|1
    0|1
  • Her efemine davranan erkek eşcinsel değildir.

0|0
    1|1
  • tercıh meselesı bzı ılgılndrmez

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• öncelikle bunun bir tercih değil eğilim/yönelim olduğunu açıklığa kavuşturalım.. nasıl ki birilerinden ilk kez tahrik olduğunuzda bunu bilinçli bir tercih şeklinde değil de tamamen doğal bir biçimde gerçekleştirdiyseniz homoseksüellerinde de aynı şekilde hemcinslerine karşı herhangi bir tercih söz konusu olmadan çekildiğini bilmeniz gerekmekte.. bununla birlikte kendilerini severim.. çoğu insandan çok daha insandır benim tanıdıklarım.. onlardan öğrenmeli aslında insan olmayı, gerçekten =)

1|1
    0|0
  • Öncelikle ona cinsel tercih değil cinsel yönelim denir. Sen kızlara ilgi duymayı ne zaman seçtin? Var mı böyle bir karar anı? Cinsel yönelim kişi tarafından seçilen bir durum değildir. Eşcinsellik başta dünya sağlık örgütü olmak üzere hiçbir saygın bilimsel kuruluş tarafından hastalık/rahatsızlık/sapkınlık olarak kabul edilmemektedir. Eşcinsellerde heterosesüellerden farklı olarak fizyolojik, pskilojik, ruhsal, hormonsal bir bozukluk yoktur. Eşcinselliği heteroseksüelliğe dönüştürmeye başaran bir terapi yoktur. Eşcinseller illa o "ay" "ayol" şeklinde konuşanlarda değildir. Çok maskülen eşcinsel erkeklerde vardır. Şu ana kadar yapılan araştırmalar genlerin, anne karnında maruz kalınan hormonlar ve başka olayların, 2-3 yaşa kadarki çevre etkileşiminin heteroseksüel, eşcinsel, biseksüel yönelimlerin oluşmasında rol oynadığını göstermektedir.

4|0
    1|0
    • Hayatımda bu kadar bilimsel terim okumadım bir, öyle bir yönelimim olmadığı için araştırma yapmadım iki, başıma geldiği için yazdım buda üç, bir şeye savuma yaparken önce yazılanı oku buda dört. Ben cinsel yönelimlerinize saygı duyuyorum yargılamam yapmam asla ama yanlış anlamışsınız.

• Hep anlatıyoruz ama hep boşuna

• Benler onlar için bir düşünce beslemiyorum, onlar da benim için beslemesinler...asdasdsad

0|1
    1|1
  • herkese tercihleriyle hayırlı işler dilerim ne diyeyim.. bu arada 2 gay ile dialoglarım bulunur arada sanatçı kesiminden emin olun benim diyen erkekten daha ta şaklı ve güvenilirdirler ...

2|1
    0|0
  • benden uzak allaha yakın olsunlar.

0|1
    2|0
  • Kucumsemem onlari kimseye zararlari yoksa ama lezbiyen olmasinlar ya en azindan bisex olsunlar kizlar yoksa biz kizlarsiz napariz ben cennete cennet demem icinde huri olmayinca :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...