Sevgilim neden benimle cinsellik konuşmak istemiyor?

Sevgilim beni cok seviyor surekli birakma beni diyip s
Duruyor SeVGİLİM Le yaklaşık 3 ay oldu beraberiz. Cinsellik konuşmak istemiyor hatta bir ara o konulara yanlışlıkla girdik. Kapat bu konuları konuşmaya dedi?

0|2
9|26

En İyi Erkek Görüşü

• yetiştiği aile ve sosya ekonomik duruma bağlı. bazı insan için bu mahremdir. bazısı için utanma. kişlikle alakalı. kadınlar uçlarda düşünür şimdi seninle bunalrı konussa bu seferde niyeti bozuk deyip adam dan vazda geçebilirsin. kısaca aık açık sor nedeni ni kendin bulmaya çalışma hüsrana uğram şansın yüksek. hiç ummadğın bir sebep olabilir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• O evlenilecek bir adam ama sen eglencelik bir kadinsin... Ister kiz ister daril, tam insan evladi bulmussun, sorguluyorsun. Degistirin bu beyinleri... Birsey yasasan ve adami mutlu edemesen, kaba etine tekmeyi bassa mutlu mu olacaksin?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• O senden cekiniyordur yanlis anlarsin bana kotu gozle bakiyor diye dusunursun diye konusmuyordur emin ol cok sevdigi icin de zamana birakiyordur hersey senin elinde konusmak istiyorsan bazi seyler yaparak konusturacaksin

0|0
    0|0
  • sor direk.

0|0
    0|0
    • Sordum. Konuşulmaz yasanir o da evlenince diyor

• Size de iyi insan yaranamiyor kimisi sapik der mk kimisi niye konusmuyo der kötü bir şey yapsa sikyi bıraktı olur kötü bir şey mi yapiyo sanki

0|0
    0|0
  • Dogaldr :)

0|0
    0|0
  • erken olduğunu düşünüyor olabilir

0|0
    0|0
  • Ya dindardır ya da utangaçtır. Hangisi?

0|0
    0|0
    • İkisi de e

• Kiziyor ve kavga ediyor bu konulari acinca anlamadim ya

• Dedim ya dindar olmasından dolayıdır bende koyu dindar olmasada benimle cinsellik konuşan kızla evlenmezdim ama nişanlı isek sıkıntı olmazdı.

• sen neden konuşmak istiyorsun?

0|0
    0|0
  • Sen çok istiyorsan ben konuşurum

0|0
    0|0
  • seni seviyor demekki.

0|0
    0|0
  • mal herif utanıyordur ya da maldır

0|0
    0|0
  • Hayırlısı knk

0|0
    0|0
  • Cinsellik yaşayıp konuşmamak ta ilginç :/

0|0
    0|0
  • Sevmiyor dur ama sevmeyen insan yokki

0|0
    0|0
  • Ne diyim simdi bu adama ben...

0|0
    0|0
  • yeterli değilsin heralde

0|0
    0|0
  • Ben konuşurum senle :)

0|0
    0|0
  • Salak çocuk ya isteyeni doyurucan yoksa senin ağzına sıcılır

0|0
    0|0
  • Aklına tüküreyim onun sen benim gibisine bir denk gelde gör bak başka bir konu konuşuyormusun daha.

1|0
    0|0
  • Kim erkek acaba senmi o mu ilginç?

0|0
    0|0
  • S*kersin yaranamazsın, saklarsın yaranamazsın bu nasıl bir iştir.
    Sen o çocuğu terket yoksa çocuğa yazık olur.

2|0
    0|0
  • Sevgilin seninle büyük hata yapiyor, cocuk seni evlenmeye sakliyor ama hata yapiyor.. evlenilecek bir kadin degilsin..

0|0
    0|0
  • Gay olabilir

1|0
    0|0
    • Cidden mi

• Kız isticek erkek istemicek mantıksız geldi

• Sahsen ben sevdigim kız benimle cinsellik konuştu diye ayrıldım çünkü sevdigimle telefnda dahi olsa cinsellik konuşunca soğuyorum ondan

0|1
    0|0
    • Oda soguyorum dedi

• O zman konusma bu konulari onla eğer gerckten seviyosan

• Sevgilin benle konuşuyo çünkü

1|0
    0|0
  • yollular hep böylelerine denk geliyor zaten

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• böyle bir çocuk bulmusun hemen namaza başla Allaha dua et derim bu devirde anladın nedemek istediğimi helal olsun ya valla sürekli cinsellik konuşsa senden foto istese sonrada bir şekilde birliktelik olsa dahamı iyi erkek cinselliğe girdiği zaman kızında rızası oldumu sınır koyabilirmi böyle erkekleri kaybetmeyin

0|0
    0|0
  • Utanıyor olabilir ya da sana o konuları yakıştıramıyor olabilir

0|0
    0|0
  • fazla düşkün olmanı istememesi gayet makul edebini sınıyor da olablir kararını vermiştir zaten o

0|0
    0|0
  • ya bulmussun adam gıbı bırını sorguluyorsun.. ciddi adamlar evlenmek istediği hanımın basit seylerle kendını kucuk dusurmesını ıstemez bunlar cok ender varlıklar sahıp cıkalım :D

0|0
    0|0
  • Evlilik dışı ilişkiye karşıdır belki

0|1
    0|0
  • Millet konuşmasın der bu konuşsun hey Allahım.

0|0
    0|0
  • Sevgiyle şehveti bir arada bütünleştiremiyor bence

0|0
    0|0
  • Yaa ne guzel. keske benimkide konusmasa

0|0
    0|0
Yükleniyor...