Bu şeylerin ne olduğunu bilen var mı?

Bu şeylerin ne olduğunu bilen var mı?Vajinamin ic dudaklarinda ve dis dudakların icine dogru olan kısımlarda sivilce gibi küçük küçük beyaz noktalar var resimdekine benzer. Bilen, goren, bulunan kimse var mi acaba? Doktora da gitmeyi düşünüyorum once size sormak istedim

0|1
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• ilişkiden hastalık kapmışsındır

1|0
    0|0
    • İlişkim olmadı bu zamana kadar

• bence gidip muayane olmanda yarar var

• Sağolun

En İyi Kız Görüşü

• Canım onlar vajina yapısından kaynaklı yağ bezleridir. Vajina ve genital bölge damar sinir uçları ve yağ bezleri bakımından zengin bir bölgedir. Zevki bu şekilde alıyosun zaten 😊

2|0
    0|0
    • Öncelikle yorumunuz için teşekküler. Ama böyle kucuk küçük koloni gibi olunca hiç hoş görünmüyor. Geçme ihtimali var mı? Ozel olmazsa bir de sizde de bu şekilde mi

• Daha pembe görünümlü benim cildimde

Erkekler Ne Diyor 19

• HPV gibi viral bir enfeksiyon da olabilir, bakteriyel enfeksiyon da olabilir, allerjik bir reaksiyon da olabilir. Burada ne dersek diyelim hiç bir anlamı yok. Kısa sürede doktora görün.

1|0
    0|0
  • Vajinada sivilce, diğer adıyla aknenin sebebi, yağ bezlerinde veya kıl foliküllerinde meydana gelen değişiklikten kaynaklanmaktadır. Genital bölgede meydana gelen sivilce özellikle kadınlar arasında sıkça rastlanan bir durumdur. Özellikle vajinada çıkan sivilce rahatsız edici, tahriş edici ve utanç verici bir durumdur. Uzmanlara göre genital bölgede çıkan sivilce çok önemli değildir ve ilaçlarla tedavi edilebilir. Şimdi vajinada çıkan sivilcenin nedenlerini ve belirtilerine değinelim.
    Vajina Sivilcelerinin Nedenleri
    Bazı deterjan türleri vajinada sivilce çıkmasına neden olabilir.
    Kadının stresli bir döneminde vajinasında sivilce çıkabilir.
    Vücut aşırı yağ ürettiği dönemde kadınların vajinasında sivilce çıkma ihtimali yükselir.
    İlaçlar ve bazı sağlık koşulları vajinada sivilce çıkmaya neden olabilir.
    Ergenlik çağına gelen kızların büyük çoğunluğunda vajinada sivilce çıkabilir.. Bir doktora gitmekte fayda var.

0|0
    0|0
    • Dede kaynagin linkini versen http://www.sivilce.com.tr/vajinada-sivilce.html
      kendi bilginmis gibi sunuyorsun birde yanlis bilgi veriyorsun.

• Teşekküler. İlaçla geçer mi acaba?

• Elbet ilaçla geçerde önce sorun ne o öğrenilmeli ve ona göre kullanılmalı buradan bu konuda ahkam kesmek yanlış olur.

• Mantar veya tahriş olabilir. Kullandığın deterjan yumuşatıcı hatta iç çamaşırından da olabilir doktora git ihmal etme

1|0
    0|0
  • Mantar kapmış olabilirsin en son ne halt yedigini hatırlıyor musun?

0|0
    0|0
  • Yağ bezeli olabilirler emin değilim

1|0
    0|0
  • Mantar!!!

0|0
    0|0
    • Mantar kaşıntı yapiyormusbende öyle bir durum yok

• Kaşınması gerekmiyor!

• Erkekler prof olmus baksana :) olum bizde yok ondan kadın dogun ya da jinekolog yoktur okadar yorum yapanın içinde tahminen bırakında bayanlar cozsun aralarında :)

0|0
    0|0
  • Resimde bişey belli olmuyor ki resim uzaktan olması gerek flaştan sanırım parlıyor ama önemli bişey değildir sürekli kapalı olduğundan idrardan sonra iyi yıkanmıyorsa ondan olmuştur

0|0
    0|0
  • bir öpeyim geçsin

0|0
    0|0
  • Mantar

0|0
    0|0
  • zaten resmini ckekip atsmıısın benzer deme bari :D

0|0
    0|0
  • Arkadasım kaşıntı yoksa iç çamasırından

0|0
    0|0
    • En yakin zamanda bir doktora gidecegim yardimlariniz icin teşekkürler

• Rica ederim

• Jinekolog um haberin olsun başka sorun olursa mesaj atman yeterli

• Nasıl çektin bunu ya :)))

0|0
    0|0
  • Bendede var anlamadim gitti ya

0|0
    0|0
    • Harbiden mi? Senin nerende var ki

• Şeyin üstünde işte

• Tahriş etmişin canım yaaa

0|0
    0|0
  • Cildiye ye gidin ya da jinekoloğa önemsemediğiniz şey ilerde sorun yaratabilir

1|0
    0|0
  • Kil koku olabilirmi bunlar? ya da kil koku iltihabi olabilr bu kasinti yapiyirmu

1|0
    0|0
    • Hiç kaşıntı yok ama koloni gibiler :l basta bu yüzden kil koku diye dusundum ama kil olmayan yerlerde de var

• Kaliteli ped kullanıyorum. Doktora gidip ne olduğunu ogrenmek istiyorum bir an once. Yardimlariniz icin sagolun

• Sende saol kucuk hanim bunkonuda bayan doktorlara daha rahat derdini anlatabilirsin ve kadinda kendinden bildihi icin dahada emin olarak ve dahada rahat olarak konusabikirsin

• mantar benzeri bir şey temiz tut kukunu havalandır arasıra :D

2|0
    0|0
  • Siğile benziyor bulasicidir bu seks yaptin kiside varsa ihtimali var yoksa bir yerden bulasmis

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bilmiyorum

1|0
    0|0
  • kullandığın temizlik ürünü veya pedden ötürü alerji yapmış olabilir ayrıca ilişkin olmadıysa cinsel sağlıkta değil sağlık kategorisinde sor bunu

0|0
    0|0
    • Sagolun ama yanlış kategoride sorduğumu düşünmüyorum, cinsel bir organ ile olan bir problem degil mi sonuçta

• Öğrenine haber ver

0|0
    0|0
  • İgrencsin

1|0
    0|0
    • Neye göre kime göre? Pardon da sağlıkla ilgili bir sorundan bahsediyoruz burda. Fotoğrafa takıldıysanız temsili birşey.

Yükleniyor...