Kiloluyum, Penisim kısa evlenmek istemiyorum?

Merhabalar,

Ne kadar utansamda, sıkıla sıkıla açtım konuyu. Bilgisayar Programcısıyım, ve ünlü bir Hacker grubunun üst düzey yöneticilerinden birisiyim. Kilolu, gözlüklü, kirli sakallı birisiyim. Ayrıca bir nevi Duygusal, işim internet üzerinden. Paramı internetten kazanıyorum yani. Şu sıralar Evlilik konusunda Ailemin girişimleri var. Ama ben evleneceğim bayanı tatmin edemem. Yani: Hem cinsel bakımdan penisim çok kısa 6-7 cm zayıflasam bile en fazla 1-2 cm uzayacak. Sosyal birisiyim, ama hareketli değilim. Her an gezemem, dolanamam. Severim ama işlerim bilgisayar başında olduğu için Cumartesi pazar rahat edebiliyorum. Yemeğime, sinemaya, eğlenceli olan ne varsa yapmaya çalışıyorum.

Ne yapmam lazım fikir verirmisiniz?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Sen guvenim yok diyememissin de, mutlu olmaz demissin
    Yahu burda kadın olan, zevk alacak olan sen misin be adam? kadın seni seviyosa zevk almayı da bilir, bir dk sevismiyosan on dk seviş
    Her yolu var bu işin oral yap bisey yap
    Ama gelip de bahane arama, çaresiz değilsin
    Eşinin şeyi olmayıp da seven de var, kalkmayani seven de var.
    Eş olmak budur işte, herşey yatak değil.

2|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Kilo ver ayrıca seni seven kişi senin bütün kusurlarınla kabul eder bnce bahane bulma ayrıca oturfuğun yerden bile spor yapabilirsin evde yap sporunu illa dışarda yapman gerekmiyor

1|0
    0|0
  • İçine girdire biliyosan vajinanın sıkıntı yok.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Doktora başvuru yap esnetip 3 cm vs uzatabiliyorlar dene yani problem hastalıkla yanı hastahaneyle çözülür internet ilaçları aslla kullanma inanma bide kadın penis yok diye seni bırakıp gidecek değil ya 50 cm de olsa aynı işlevi görüyor sonuçta yanı tek çözüm hastahane içine kapanma pişman olursun sonra

0|0
    0|0
  • tamam evlenme, evde p*rno hayatına devam et,

0|0
    0|0
  • Akli basinda birisin penis buyutme kitabi var al egzerszleri uugula bn iki ayda 13 cmden 16 ya uzattm iki katida kalnlasti

0|0
    0|0
  • kalkmış halimi 6-7 cm

0|0
    0|0
Yükleniyor...