Sevgilim Bakire değil mi?

Merhaba benden önce geçmişimde çok hataları olmuş. Sanal üzerinden birçok kişiye " gögsünün " resimlerini atmış, cinsel muhabbetlere girmiş. Ama iyi bir kız, bunu nasıl diyebilirim ama öyle. Eski sevgilisiyle, sürtme yoluyla ilişkiye girmiş, ayrıca sevgilisi vajinasına parmak atmış 1-2 damla kan gelmiş. Şu an sürekli yazıyor, vazgeçemiyor. Bunlar benim miğdemi bulandırdı artık. Ama yinede seviyorum. Ankaraya geleceğini söylüyor, 4 Ay sonra reşit olacak. Evlenelim diyor, beni kaçır diyor. Ne yapmam lazım, fikirlerinizi bekliyorum.

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• sevgilin zaten herşeyi yaşamış biri olarak vücudunu sergilemiş biri olarak herşeyi yok etmiş yani sorduğun zar ise olsa neolcak be kardeşim önemli olan bunların hepsini o mu anlattı sana dürüstmü oldu güveniyomusun? bunlaraka bak yani

1|0
    0|0
    • Evet, kendisi anlattı.

• şimdi bu anlattıkların senin içine siniyosa evlen kardeş he bak bir kız sever inanır başından bir iş geçer bu ayrı nette sanal seks yapan yaptığı işi ayrıntısına kadar anlatan bir kız sana eş olurmu onu düşün kararını ver ama erkek olsam böyle bir kızla ne evlenirim nede sevgili olurum miğdem almaz kardeşim

• Vicdan yapıyorum dostum. Bu yüzden bırakamıyorum.

En İyi Erkek Görüşü

• Bu bakire muhabbetini yapan insanlari çok cahil buluyorum kusura bakmayin ama

1|1
    0|0
    • Kardeşim 2 yıl + 2 yıl üniversite bitirdim. Bilgisayar Programcısı, Webmaster CEO Danışmanıyım. Kimin cahil olduğunu tartışmayalım. Senin için önemsizdir, benim için önemlidir. Zevkler ve renkler tartışılmaz.

• Okumuş adam zekidir, zeki olmasaydı okul bitiremezdi. Bence boş konuşuyorsun. Ayrıca ben eleştiri yapma demedim. Zevkler ve renkler tartışılmaz dedim, iyi günler.

• Zekiymis :D
      Ben tek kelime ogrenmeden okul bitiren 1 ton insan taniyorum neyse kolay gelsin

Kızlar Ne Diyor 5

• Kiz en azindan durust. Yalan soylese napicaktin. Hicbiseyden haberin olmadan devam edicektin

0|0
    0|0
  • Uzak dur ondan heriy.

0|0
    0|0
  • Ikinizdende midem bulandi

0|0
    0|0
  • kardeşim bakire olsa bile söyle söyleyeyim sana davul patlamamış ama tokmağın da değmediği yer kalmamış anlatabildim mi?

0|0
    0|0
  • sakin bence dinleme bile kullaniyor snei sen efendi birine benziyorsan eger bir kiz bunlari yapiyorsa ben artik kizlardan utaniyorum o kadar diyim sana eminim seversin duzgun birini herkez sevdi illa evlenecek degil bir kiz diyemez gel beni kacir eger ailesini dusunseydi bunu asla diyemezdi ailesini dusnmeyen senin ailenide yarin onurgun hic sdusnmez benden demesii

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bakiremi degilmi denersin anlarsın.

0|0
    0|0
  • tek şey saçmalama kardeşim asla bu kadar basit değildir bunu bilir bunu söylerim kimsede kusura bakmasın

0|0
    0|0
  • Birak bilader sizi gidi siziler hakettiği yaşamı yasası. Senin gibi temiz insanı bozar

0|0
    0|0
  • Evden kanka bir şey olmaz

0|0
    0|0
  • La oğlum bırak la, başına iş alacan

0|0
    0|0
  • Hacım senin olayın başına bela almak. Kaçır ne demek mk. Mantıklı ol azıcık.

0|0
    0|0
  • Ona parmak attırmış ahmete gögüslerini açmış mehmetle birlikte olmuş sende seviyorum diyosun koşarak uzaklaş yanından sevgilim bakire değilmi diyosun değil tabi ve de şunu söyliyim yalanı çok konuşuyor...

1|0
    0|0
Yükleniyor...