Penisin kalınlığı önemli mi?

Penisimin fazla büyük olduğunu düşünmüyorum cinsel deneyimimde yok o yuzden kız gorusunu bilmiyorum ama kalin kalınlığı cok önemli mi

Güncellemeler:
Normalde kac cm olmali
Yas 21 bu arada

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Boyu 12 santimden yukarısı ve kalınlığıda (çevresi) 9 santimden yukarısı önemlidir. Şöyle düşün , hani top işareti yaparız ya ona iki parmağını sokarsan pek fazla hissiyat vermez, ama 4-5 parmağını birden sokarsan hissiyatı yüksek olur. Tabi bununda bir sınırı var , 8-10 parmak birden soktuğunu düşün,... :)
    Boy meselesine gelirsek, atıyorum 20 santim, pozisyon gereği bazen çooook zorlanırlar ve bazı kadınlarda bu cinsellikten soğumaya özgüven kaybına kadar gider.

1|0
    0|0
    • 12 den buyuk 9 cm nin 2 kati buna gore cok iyi penise sahibim parmak hesabi cok iyi örnek olmuş

Benim aklima burdaki koonulardan filen takildi sürekli büyük olsun yok sevgiliminki buyuk degil o yuzden takildi korkmaya basladim bende tesekkurler

• Umarim :) teşekkürler

• R. ederim, ben teşekkür ederim. Şimdiden mutluluklar ;)

Kızlar Ne Diyor 3

• Önemliii boy da 17cm olmalı bence

0|0
    0|0
    • O civarda zaten

• Doğrudur bana göre de kalınlık daha önemli aöa boyda etkiliyor

• @teneke o zaman benim ki hic kucuk degil %10 luk kesimdeyim capi nasil hesapliyoruz
      Diger görüşlerin hepsinde haklisin

• hem cinslerim de bir cins olmuş ne önemi var kalınlığı yok bilmem ne ada. mda zengi şeyi gibi dalga vardır ama ö. küzdür banane uzunluğundan kalınlığından hem çok büyük penis acıtır hiç gerek yok yazdığına göre senin ki zaten standardın üstünde
    İşlevi önemli işlevi işi bilen biriyse bunlar sorun olmaz.

0|2
    0|0
    • İşlevi onemlide ne biliyim taktim kizin biri yazmis ben sisme bota binmektense feribota binmek isterim falan diye islevi onemli diyenlerin ki kucuk oluyor diye tecrübe kazanmakta zor biraz ne biliyim :/

• Açıklayıcı cvp olmuş. kullanamadıktan sonra nasıl olduğu önemli değil.

• Kadinlar islev edebiyati yapar ama buyuk penus hastalaridirlar

• Önemli

0|0
    0|0
    • Ne kadar önemli

• Ayrıca kalın ve büyükmüş

• Normalde hic biseyi takan birisi degilim ama surekli burda konularda görüyorum hep büyüklüğünden bahsediyorlar yakin kiz arkadaslarimda sürekli buyuk muhabbeti yapiyor yas büyüdükçe bir korkma basladi ister istemez

Erkekler Ne Diyor 7

• Cüzdanın kalınlığı daha önemlidir.

0|0
    0|0
    • Çok haklisin bisey diyemiyorum

• Kalınlığı daha onemlidir.

0|0
    0|0
    • Neden daha onemli bütün konularda kizlar boyutundan bahsetmis

• Kalınlık daha önemli vajinaya daha çok sürter bu daha çok orgzma götürür kadını

0|0
    0|0
    • Neden bütün kadinlar boyutundan bahsediyor o zaman

• En önemlisi işlev hacı sen kendini geliştir penis falan fasa fiso

• Valla rahatladim sagolasin

• girsin yeter, çok detaycı olmayın,

0|0
    0|0
  • 7 den büyük 3 ten kalın ise idare eder

0|0
    0|0
  • ya kardesim vajinan8n zaten 7 santimlik bir kismi haza duyarli gerisi itele gitsin :)

0|0
    0|0
  • hocam benim kalınlık 4,5 çap çevresi 13 cm sence iyi mi bu ölçü?

0|0
    0|0
    • 4,5 derken nasıl ölçtün

• iyi ya kalın sayılır

• himm hadi bakalım hocam kız da kalın desin

Yükleniyor...