Erkekler soru size, her yattığınız kadına waoww süpersin diyor musunuz?

toplamda 5 erkekle cinsel deneyimim oldu ve her yattığım erkek

ben senden öncesinde böyle bir seks yapmadım sen benim miladımsın vs gibi sözler söylüyor ayrılık ve beraberlik dönemi dahil

bende soruyorum size yyavv kadrolu yalancı mısınız?

yoksa ben süpeer miyim:)

hepiniizde aynı hikaye

Güncellemeler:
sitenin yaş eğitim ortalaması nedir bilmiyorum zannediyorum aşağılarda seyrediyor.

arkadaşlar bekaret feodal sistemin kalıntısıdır ağalar önceden köyün tüm kızlarıyla ilk kez kendisi beraber olmak için çıkardığı bencilce bir zorlamadır. ki kadının 25 yaşına kadar bakire kalması bedenine ihanettir ve kendisine eziyettir. sonra soğuk kadın diyip sokaklara atıyorsunuz kendinizi napsın kadın yıllarca bedenne karşı savaşmış bir anda nasıl harika seks yapsın 10 seneyi alıyor kadına benzemesi

0|0
10|25

En İyi Erkek Görüşü

• Sandalcının birinin ünü tüm İstanbul'a "Çapkın" diye yayılır..

Eeee!.. Söylenti o ki, sandalına binen hiçbir kadının elinden

kurtulma şansı yoktur.

Bunu duyan zamanın biraz da feministi, dişli bir kadın:

— Olur mu canım öyle şey. Ben bindiğim gibi inerim.

O hırsla gider bulur sandalı ve biner:

— Çek Göksu'ya!

Çekmeye başlamış sandalcı, kürekleri..

Kadın da sandalcıyı incelemeye almış tabii..

Sandalcı kadına hiç bakmadan kürek çekerken, kendi kendine de mırıldanıyormuş..

— Derler, derler, derler!

Bir, üç, beş.. Kadın dayanamamış:

— Ne derler be adam? Ne derler?

Sandalcı kadına bakmış, bıyığını burmuş ve gülmüş:

— Valla güzelim, sen bu kayığa bindin ya! Vermesen de, verdi derler!

(Ç)alıntıdır.

6|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 24

• yattığın kadına göre değişir.

şayet ilk deneyimlerinden biriysem bu tarz bir ima dahi kıskançlık krizine yol açar, tüm cinsel geçmişini sorgulamak ister tribe girer geceyi zehir eder.

yok eğer sekse doymayan ateşli ve 'openmind' bir kadınsa sadece bu cümle değil, bunun daha süslü püslü halini kullanırız ki hatun kendini kullanılmış hissetmesin, egosu tatmin olsun ve gelecek sefere ona kazandırdığımız ozgüveni verimli bir şekilde bize sunabilsin.

bu bağlamda kazanan yine biz yalancılar oluyoruz, ister inan ister inanma :)

0|0
    0|0
  • sözümüz meclisten dışarı,

nedense bu tarz konuşan bir kadının yanında uyandığımda 'Aman tanrım ben ne yaptım' diyeceğim gibi kuvvetli bir his oluyr içimde. Özel olacak ama kendine yerli beyonce, yerli Jlo falanyakıştırmalarda bulunuyor musun, cevaba göre ya fikrimi sabitlicem, ya da sadece kötü bir his olarak kalmaya devam edecek.

0|0
    0|0
    • anladım seni:) profilim gizli görüldüğü üzere ego tatmini amacıyla açılan bir soru olsa açardım gizlemezdim gelin gelin harikayım diye:D bu normalde sorulacak bir soru değil deli yada yollu derler insana gerçekten merak ettiğim için sordum aranızda gizli bir şifremidir örgüt üyesimisiniz diye anladın sen onu

• evet...aramızda öyle konuşuyoruz...böyle de böyle de diyoruz:DD

• hmmm..

enteresan ve ilginç...

şimdi cep telefonunu al.. ve o yattığın 5 kişiyi ara.. eve çağır ve bu soruyu onlara sor :)))

yaşadığın deneyimin sorusunu neden biz seninle yatmayanlara soruyorsun :))

üstüme iyilik sağlık :P

5|0
    0|1
  • Bir daha yapabilmek için bu yalanı söylüyorlar.

2|0
    0|0
  • Yıllarca en iyi otomobili Anadol olan insanımız sonradan piyasaya sürülen 1 dirhem kalitelisi Murat 131'e dünyanın parasını ve övgüsünü verdi bu memlekette...Görmemişliklerine verin bence;Moskova'da yaşasaydınız emin olun bu övgüyü duymayacak ve böyle bir sorununuz olmayacaktı.Yalakalıktan değil,görmemişliktendir...

1|0
    0|0
  • Hayır. Ya hakikaten harikasındır ya da onların cinsel deneyimleri kütük gibi yatan fahişelerle sınırlıdır.

0|0
    0|0
  • Bunu diyenlerden kaç tanesi yanında .

0|0
    0|0
  • aslında ikisinin şansıda %50.. hiç biri ağır basmıyor şu an. fakat sorun zaten erkeklerin bu konuda açık olup olmadığıyla ilgili. kendi adıma şöyle bi yorumda bulunabilirim, örneğin sevdiğiniz bir insan size güzel bir yemek hazırlamaya karar veriyor. mumlar, şarap, hafif bir müzik, üzerinde en güzel elbisesi.. eve geliyorsunuz ve bu sürpriz karşısında şaşıp kalıyorsunuz. herşey güzel, önce ufak bir sohbet, herşeyin harika olduğu muhabbetleri.. ardından sofraya oturuyorsunuz ve sevgiliniz o geceye özel yeni birşeyler denemek istiyor, yada çoks evdiğiniz bir yemeği yapıyor. çatalı iştahla elinize alıp bol miktarda bir lokma koyuyorsunuz ağzınıza. buraya kadar herşey tamam. yediğiniz yemek gerçekten kötü çıkarsa ve sevgiliniz o kadar uğraşın, fedakalığın ve sizin ağzınızdan çıkacak her bir hecenin bekleyişinde gözlerinize tatlı tatlı bakıyorsa.. ona kötü olduğunu söyleyebilir misiniz? açıkçası ben söyleyemem asla.. onu asla ve kırmak istemem. umarım biraz yardımcı olabilmiştir cevabım.

0|0
    0|0
  • ben senden öncesinde böyle bir seks yapmadım sen benim miladımsın

(Meâlini söliyim ileri doğru bidaha işim düşerse elimin altında durda bende ihtiyacımı tekrardan karşılayım hazırır varken boşa aranmıyım bidaha anlamına gelir o söz) Bence yemeyin bu sözleri :)

1|0
    0|0
  • Tabi canım teşekkür de ediyoruz bir de. Valla bana bu güzelliği yaptın ya aga süpersin diyorum ben. Şaşmaz her seferinde derim.

1|1
    0|0
  • erkelerın kendı aralarında bir atasözsu var ben kullanmam ama senın ıcın uygun bu onun ıcın sana oyle dıyorlar YaKAcaĞin Kötüsuyle , si...ceyin kötusu olmazmıs amlanında sana waawww yawrum dıyorlar :))))

0|0
    0|0
  • 6 nci erkekle ilişkiye gir oda öyle diycektir emin ol.

0|0
    0|1
  • hepsi turk muydu yattiklarinin?

3|0
    0|0
  • erkekler eskorta para vermektense seni kullanıorlar o yüzden iltifat ediyorrlar nacizane fikrim..

1|0
    0|0
  • Peki sen 5 erkeğe ne dedin ve 5 erkekle neden yattın

3|0
    0|0
    • bu nasıl soru şimdi

sevgiliydik yattım halı saha maçamı gideydik

• Kündeye gelip gelip buralarda bu erkekler hep mi yamuk arkadaş tipinde soru sormanın mantığı nedir.

Sevişmeyi seviyosun (Nokta) Daha neyi zorluyosun.

0|0
    0|0
  • ya onlar büyük ihtimalle geleceğe yatırım yapmışlardır daha çok yardırırım diye düşünmüşlerdir yani senin vahşi duruşunla pek bi alakası olduğunu sanmıyorum

0|0
    0|0
  • devam et 500.cu kısıde aynı seyı derse kesın supersındır ama kasar damgası yıyecegınden emın ol

1|0
    0|0
  • sibel sen misin ?

1|0
    0|0
  • waooowww süpersiinn beybiiii:)))))

0|0
    0|0
  • Süpersin bebeğim :D

0|0
    0|0
  • waow süpersin demem.

0|0
    0|0
  • O mutlulukla söylemişler sana iyi yalancılar var :D

0|0
    0|0
    • hep bi mutlu dolaşıyor bunlar ayrılmışız artık senden sonra kimse hiç zevk almıyorum falan manyak mılar ben manyağım ne bu ya çıkamadım işin içinden hindi gibi şişineyim diyorum harikayım diye yaww yalanda olur bu bilemedim

• kadrolu yalancı :) tuttum bu sözü

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• 5 erkekle yatmışsın maşallah bari yüzünü gizleme o kadar gurur duyuyorsan ki bana göre çok yanlış ama ..

5|2
    1|1
    • Dogru soze ne hacet +1

• teşekkür ederim puanlarınız için :)

• Salla gitsin ya ne düşünüyorsun yalan değildir :)) , sen bunlara oo süperdi diyor musun sorun o :)))

0|0
    0|0
  • Ya gerçekten süpersindir ya da onlar süper bir yalancıdır.

0|0
    0|0
  • Fesubhanallah

1|0
    0|0
  • Derler inanmayın.

0|2
    0|1
    • demezsekte başımızın etini yersiniz, hayvan dersiniz:D

• valla ben o tip basit hatunlardan olmadığım için sıkıntı yok

• sen zaten farklısın onu biliyoruz, zaten başka kim anlardı demek istediğimi:D

• evet evet sen süpersin

1|1
    1|1
  • Erkek diyorsun,derler mi diyorsun:D

Hic affetmezler:D

0|1
    0|1
  • 5 kişi..Yok mu arttıran?

0|0
    0|0
  • lafin gelisi diyolardir, yani laf olsun diye

0|0
    0|0
  • Boşalmadan önce mi sonra mı söylüyor :D.

1|1
    0|1
    • boşalma- dolma -ayrılık- beraberlik

sonra aylar geçmş seneler

hep aynı cümle

hiç değişmiyor

• haha az önceki yorumunun yerinde yeller esiyor fazla direkt bir cümleydi sanirim hahahha

• Çok güzel cümleydi yaaaa :).

Yükleniyor...