Sizce bu normal mi?

Parayla birlikte olduğum bir travestim var.Sesi dışında herşeyi kadınsı yapısı var.Gay vb.. değilim ama onu kadın olarak algılayıp yatakta çok güzel vakit geçiriyoruz.Arasıra sapıttığımı düşünüp bu normal değil diyorum ama ilk fırsatta parayı verip bu travestiyi yatağa atıyorum. Normalmi?

Güncellemeler:
Sizlerden çok özür diliyorum.Ben normal evli bir çocuk babası bir insanım.Bu zamana kadar da hiçbir travestiylede birlikte olmadım. Yukarıdaki bahsettiğim konuyu yaşayan çok sevdiğim ve saydığım ve uzun yıllar kardeşim gibi bildiğim bekar bir arkadaşım.Bana böyle bir sorunu olduğunu bunun normal olup olmadığını dertleşirken sordu.Bende hayat senin hayatın dilediğini yapmakta dilediğini yaşamakta özgürsün dedim.Demokraside budur değilmi?Birbirinin yaşamına saygı duymak değilmi canlar.

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• link

çok güzelleri var ya:/

0|1
    1|0
    • resimdekiler midemi bulandırdı desem :S sen bile daha güzelsin :P

• Koyboy kardeş işte senin normal bir kadına bakış açında bu.Kadın makyajını siler ve güzelliği biter.hareketlerinin düşüncelerinin içindeki hal ve hareketlerinin hiçbir önemi yoktur.güzellik görecelidir ve makyajı sildimmi biter diyen sabit erkek kafası...

• makyajlı güzellik güzellik değildir. onu anlatmaya çalışıyorum. hem erkeklere ilgim yok sen gibi gay değilim çok şükür !

Kızlar Ne Diyor 6

• vallaha Allah karşılaştırmasın diyorum bende bu tarz ruhu olan insanlarla.

1|2
    1|2
  • al yüzüğü evlenme teklifi et :DD

2|3
    0|2
  • Normal elbette ona aşık olmuşsun

0|2
    1|2
  • Gay değilim diyosun ama yatakta ikinizinde penisi var nasıl yapıyosunuz

1|0
    0|1
    • Bir kadında bulamadığın kadar güzel ve çekici aynı zamanda gözleri çok tatlıysa Bedeninde de müthiş bir kadın çekiciliği varsa davranışlarıyla sana kadının vereceğinden daha çok anlayışlı sevecen ve sevgi dolu ve nazik ise dertlerini dinliyor ve senin düşüncelerine yakın düşünceleri varsa yatak veya oda farketmiyor sen erkeği o kadını oynuyor ve tiyatro mükemmel bitiyor

• kım kımı zıkıyo

3|7
    1|1
    • Sesi dışında herşeyi kadın gibi dedim ya.Erkekliği hiç yok..

• Vay anasını daha neler duyaccaz bakalım.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Zevkler ve renkler tartışılamaz kimseninde seni bu konuda yargılamaya hakkı yok varolan şeyler bunlar normal sapıttığın falan yok sadece sex dürtülerin ve fantazilerin var rahat ol takma böyle şeyleri renkli bir yaşamın var işte ;)

0|0
    2|1
  • ara sıra değil Çünki sapıksın, aynı türden ilişki sapıklık değilde nedir allah ıslah etsin, seksinde içine ediyosunuz

5|2
    0|3
  • Çok kadınımsı biri sanırım.

0|0
    0|0
  • evlenin olmuyormu?

2|0
    0|0
  • en basitinden parayla yaptığın için normal değil bence işin içine para girdim mi duygudan eser kalmaz ..

2|0
    0|0
  • iğrenç birşey. dünyada o kadar kadın varken neden kadınsı gibi, onu kadın gibi algılıyorum bahanelerine ihtiyaç duyuyorsun? yaptığın normal olmamanın da ötesinde. görünen o ki saplantına uymuş sapkınlığa doğru gidiyorsun.

1|0
    0|0
Yükleniyor...