Hoslandıgınız bırı sızden acık fotonuzu ıstedı?

konu konuyu actı mesela karın kasınızı attınız oda bıraz dha fazlasını ıstedı derken bı bayana anusunun resmınıde atın dedınız.. ve bayan atmadı sızede kızdı sızın tepkınız ne olur du atınca mı hosunuza gıderdı yoksa atmayınca mı?

Güncellemeler:
kız resmı kimseye atmamış o ıstedı dıye atınca ozel mı olur hanı çocuk kendısını ozel mı hisseder. yoksa kız basıt bırı gıbı mı olmuş olur

0|2
8|24

En İyi Erkek Görüşü

• Atsın ne var bunda. Penisimi yüzlerce kız görmüştür bu şekilde. Bende yüzlerce kızın çıplak fotolarini gördüm

0|1
    0|0
    • ama ıste dıyorum o resmı atınca kız basıt mı olur yoksa sadece ona aıyor ozel mı olurdu

• anladım bırı bnden ıstedı atmadım benı sıldı heryerden cok kızdı atmayınca bnde ona kızdım ne bu samımıyette resm ıstıyr 2 hafta gectı kosnutuyorz halada ama asla o konulara grmeden

• Istegi yoksa zorla istenmez zaten. Karşılıklı istek olusursa atılır

En İyi Kız Görüşü

• Kadin zaten basitmis, onu atan er gec digerini de atar diye iyi davranir sonra istedigimi alinca tekmeyi basardim erkek olsam. :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Merak kediyi öldürür, derler. :)

0|0
    0|0
  • atarsa çoğunun hoşuna gider bu .

0|0
    0|0
    • hoşuna gıdrde dıyelım oan ısteklıydı hoşuna gttı otekı günler aklına gelır belkı atmasaydı dha ıyı olurdu der

• kız resmı kimseye atmamış o ıstedı dıye atınca ozel mı olur hanı çocuk kendısını ozel mı hisseder. yoksa kız basıt bırı gıbı mı olmuş olur

• ya çocuk kendini neden özel hissetsin. . istediği an bulur atacak birini zaten. :S

• Kız atmıyorsa ayrılırım.

0|0
    0|0
  • Aptal aptal işlerle uğraşmayı neden seviyor bizim milletimiz ya

2|0
    0|0
  • Asırı basitlesir.. namus sonucta

1|0
    0|0
  • Karın kaslarını anladık zaten normaldir de g. tumuzu niye istiyo ben onu anlamadım ajjd

0|0
    0|0
  • Fotoğrafı ileride şantaj için kullanmayacağının garantisini kim verebilir?

2|0
    0|0
  • burdada acık fotom var sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
  • Atmayınca

1|0
    0|0
    • kız resmı kimseye atmamış o ıstedı dıye atınca ozel mı olur hanı çocuk kendısını ozel mı hisseder. yoksa kız basıt bırı gıbı mı olmuş olur

• Her şeyin ortası güzeldir bu resmi atacağın kişi ilerde evleneceğim kişi olmalı bu benim görüşüm.

• Aslında ben böyle bişey istemezdim

0|0
    0|0
  • bence atma ne kadardır görüşüyorsunuz

0|0
    0|0
  • Anus ne oluyo du popo mu la

1|0
    0|0
  • Resim atma sakın ama gösterebilirsin

0|0
    0|0
  • Tabiki atinca

0|0
    0|0
  • Canlı görsün 😀 Babuş

0|0
    0|0
  • atmazsa sinir olurum tüm şevkim kaçar.

0|0
    0|0

• tabiki özel hisseder mutlu olur kıza daha çok değer verir ama kroysa tam tersi basit kız olrak görür asıl önemli olan erkeğin kalitesi.

• atınca tabiki

0|0
    0|0
  • gercekte gösterirse daha cok hosuma gider :D

0|0
    0|0
  • Atınca

0|0
    0|0
  • Foto atmanın sınırı yok. Hep daha fazlası ve belki de sonu şantajla bitecek. Ben bir arkadaşım çok istediği için yanında soyunmuştum. Artık telafi de edemiyorum.

0|0
    0|0
  • iki tarafta birbirne güveniyorsa ve uzakta ise görüşme imkanı yoksa atabilir diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • at canım at.. iki gün sonra internette dolassın resimlerin ;) !!!

1|0
    0|0
  • benim resimleştiğim ve sanal seks yaptığım 2 arkadaşım var, biri bu sitede diğeri dışarıdan arkadaşım. Çok mutluyuz güven esastır bu konuda, 2-3 yıldır hiç pişman olacak hareketlerde bulunmadık birbirimize, dediğin gibi bir şey başıma da gelmedi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• hoşlandığın birini geç sevgilime bile öyle foto atmam benden öyle birşey isteyecek kişiyide çevremde bulundurmam

0|1
    0|0
  • atma tabıkıde ben cok sınırlenıdrdım

0|0
    0|0
  • zazacadan ermeniceye kadar farklı farklı küfürler armağan ederim

0|0
    0|0
  • Asla öyle bir hataya kapılmam

0|0
    0|0
  • Umarım öyle bir şey yapıp yollamadin. Karşı taraf kızarsa kizsin. Adam olsun önce ahlaksız.

0|0
    0|0
  • kesınlıkle vermem

0|0
    0|0
  • Sonrada seni tehtit eder resimlerşni atarım der

0|0
    0|0
Yükleniyor...