İlk kez ilişkiye giricem. Tecrübeli kişiler beni bilgilendirebilir mi?

Ben 20 yaşında üniversite öğrencisiyim. Kız arkadaşım birkaç gün sonra tek yaşadığım eve gelicek ve malum işi yapıcaz. Penisim 17 santim. Kalınlığıda normal sanırım. Ama ben hiç cinsel ilişkiye girmedim ya kızı gördüğüm gibi boşalırsam nolucak? :( ön sevişmeyi uzun tutsam daha iyi olur ama kesin boşalırım hemen. Ama direkt dalsamsa olmaz zevk almamız lazım. Napıyım napıyım hadi be ablalar abiler kafamdaki bütün soruların cevabını verin. Buraya yazmadığım şeyleride söyleyin bana bilmem gerekiyosa

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• Gördüğün gibi boşalacaksın :DD

2|1
    0|0
    • Deme işte yaa şunu

• deminki elemanıda senmi korkuttun bacım

• @yaqmuss Manyak insan . Yardım et bana ya

En İyi Erkek Görüşü

• Kendine güvenemiyosan bikaç kez boşal kız gelmeden

0|1
    0|0
    • Yuh be abi kız gelince ne boşalıcam 😂😂 ya hiç kalkmazsa naparım. Önce bir gövde gösterisi yapıyım diyorum. Büyükken bir görsün sonra sevişirim. Sonra boşaldımmı bebekkenki haline dönüyo :D normal bişeymi bu?

• İlk kez ilişkiye giriyosun kalkar merak etme 😄 dediğim gibi önceden boşal yoksa hüsran yaşarsın

• Tamam abim sağol 😀😀😀

Kızlar Ne Diyor 2

• O gelmeden 1 saat önce mast yap o zaman bosalmazsin

0|0
    0|0
    • Ya sertleşmezse olurmu böyle bişey

• Geciktirici krem al seks shoplardan olmazsa

• Yan etkisi varmıdır. Ayrıca daha yaşım çok genç gerek varmıki böyle şeylere

• İlki hiçbi zaman mükemmel olmaz. Böyle bişey bekleme zaten.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kızla görüşmeden mast yap ve kız ile yaparken Korun sen kendini kontrol edemezsin başına is açma ve dediğin gibi on sevişmeyi uzun tut bide ilişki halinde iken kendini başka şeylere ver yani aklını odaklama ilişkiye o zaman hemen bosalirsin hadi bakalım

0|0
    0|0
  • cahiller seks yapmasın sonra hamile kaldı zorvalıklarıyla ugrasıyonuz sen erken bosalırsında içine bosalma bari

0|1
    0|0
  • ön sevişmeyi uzun tut, erken boşalma ihtimalin çok yüksek, o yüzden ya o gelmeden önce yap ya da ön sevişme sırasında oralla filan seni boşaltsın, sonra ön sevişmeye devam edin, tekrar ereksiyon olunca ilişkiye girersiniz, süre de uzar.

0|0
    0|0
  • İlk ziksiz seviş lazım olursa kullanırsın kanks

0|0
    0|0
    • E kız hani ana yemek nerde demezmi

• Oww güzel laf ettin 😂😂😂 işte ya senin gibi adamlar özgüvenini yükseltiyo

• Sbdhshs eyvallah kanks :)

• evlenincede bakire kız isteme ama, bu işi meslek haline getirenler var onlara gidin

0|0
    0|0
  • Şu kadarını söyliyim kızla yapıcaksınız aradan yıllar geçicek sen geliceksin 27-28 ve öyle bir kızla evleniceksin evleniceğin kızı başka biriyle hayal et yeter...

0|0
    0|0
  • kız kaç yaşında._

0|0
    0|0
  • Soyunmadan elbiselerle bol bol sevişin cok guzel oluyor. Birde elini pantolonun icine sok hem deli gibi öp hemde deli gibi okşa vajinasini. Arada memelere falan dalarsin. Gerisi gelir zaten. Ben daha cok ayakta ön sevişmeyi tercih ederim çünkü her yerini okşama firsatin oluyor.

bir elin poposunda bir elin vajinasinda dudaklar her daim birleşik. Kesinlikle konuşmak yok sadece zevk al ve zevk ver 👍

0|0
    0|0
  • En iyisi birlikte olma hacım. Ciddiyim , sonradan pişman olma durumları filan.

0|0
    0|0
    • Nereye kadar öyle olcak

• Doğru öyle olucak. Daha 20 yaşımdayım tecrübe etmeyi seven biriyim. Neden birine bağlı kalıyımki

• Ee hacım o zaman olay ne?
      Ama son yazdığın cümle beni bile rahatsız ederken sanırım seni etmedi :/ neyse hacım bence iyi düşün

Yükleniyor...