Bayanlar, regl hakkında. Bir bakar mısınız?

Merhaba hanımefendiler. Kız arkadaşım regl olamıyor. Düzensiz olduğunu hatta en son 3 ay önce olduğunu söyledi. Doktora götürmek istiyorum bayağı çekiniyor ikna edemiyorum. Regl olamama sebepleri nelerdir? Bir zararı varmıdır? Ve doktora götürmeye nasıl ikna edebilirim?

0|0
7

En İyi Kız Görüşü

• Polikistik ower olabilir çikolata kisti. Mutlaka gönder. Ultrason ile bakılıyor zaten. Korkacak hiç bir şey yok. Kan verecek bir de. Geciktirtme, hormon ilacı verebilirler

0|1
    0|0
    • Çok teşekkür ederim ikna etmeye çalışacağım sağolun

Kızlar Ne Diyor 6

• İlgilenmen çok zarif. insan sevdiğini düşünmeli
    Ama İnam bicok sorun olabilir. gecikme falan olsa neyse de, adet olamaması önemli
    Tabi ki de zararlı, kısır olabilir. kanser olb, kist olb, pid olb.. olabilir de olb. belki depresyondadir. veya kullandığı bir ilac böyle yapıyodur
    Hangi birini sayıyim? beraber giderseniz o da rahatlar ve ikna olb.
    geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Sananı kaldı geizekali sokaktanmi buldun

0|0
    0|0
    • Evet bana kaldı ve sokakta buldum. Bilgin var mı bu konuyla ona geçelim?

• Var ama söylemem

• Kist vardır. Polikistik over... mutlaka doktora gitmeli

0|0
    0|0
  • Kiz arkadaşın mal mi

0|0
    0|0
    • Mal ya da değil sorun orada yazıyor ne yapmam gerektiğini arıyorum saçma yorumların için burada değilim.

• İkna et bir şekilde neden utandıgini falan sor ha bu arada sakin ol şampiyon

• Kesinlikle gitsin. Hormon bozukluğu olabilir. Zaman geçtikçe tedavisi zorlaşır. Önlem alması gerek. .

0|0
    0|0
  • Derdi seni mi geriyor kız veya arkadaşları ilgileniyordur eminim.

0|0
    0|0
    • Derdi beni mi geriyor? Hayatımı birleştireceğim bir insan ve derdi beni mi geriyor? Bence sizin gibi xper avcılarının IQ'leri regl dönemi sayısından daha az 🤔

• Boş yapma canım kızsal sorunları siz kız düşürmek için alet ediyorsunuz böyle. Çok sorun ediyorsa doktora gitmeyi akıl eder normal bir insan.

• Zavallım ya

Yükleniyor...