Kapat

Ben bakire değil miyim?

Ben 11 yaşından beri mast yapıyorum kızlık zarının da ne olduğunu 15 16 yaşlarımda öğrendim. Zar var mı yok mu bilmiyorum ama parmaklarımı içeri sokarak mast yapıyordum. Bekaretim gitmiş midir? Dalga geçmeyin kimse bana bunları anlatmadı 😞😞😞😞😞

0|2
7|33

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer kızlık zarınız olmadan dünyaya gelmediyseniz büyük ihtimal bakiresinizdir. 11 yaş bekareti kaybettiğini anlamayacak kadar küçük bir yaş değil. Zarı yırttığınızda hissettiğiniz bir anlık acı olmalıydı. O anın zevkiyle acıyı hissetmemiş olsanız bu seferde 2-3 damla dahi olsa kan gelmeli bu kanı görünce birşeylerin yolunda olmadığını anlamanız gerekirdi. Adet döneminizde bu şekilde masturbasyon yaptınız ise belki farketmeden yırtmış olabilirsiniz zarınızı ama tüm bu bilgiler dışında esnek bir kızlık zarına sahip olma ihtimaliniz ve hala bakire olma ihtimaliniz de var. Ben de yardımcı olmak isterdim ama genelde arkadaşlar önyargılı yaklaşıyorlar buradaki erkek kullanıcılarla bu tarz bilgi alış verişine girmeye. İsterseniz okuldan bir jinekolog arkadaşımın mail adresini falan verebilirim size. Bir danışırsınız. Bana ulaşırsanız yazarım size mesaj ile. O size kendi kendinize fikir sahibi olabileceğiniz bilgiyi verecektir diye düşünüyorum.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu durumu cok yakın bir arkadasım yasamıstı hatta biz 15 yasındaydık aglayarak yanına cagırdı beni onunkisini bozulmustu anladık yani o kadar arastırdık. evlenmeden dikiş attırdı ameliyat oldu ve bu durumu kocasına anlatamadı tabi kim inanır ki... sen de bir muayene ol özele gidip aynı durumsa evlenmeden bir iki gun once bakarsın caresine

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 32

• Bekaretinin gitmesini bırak, uzaktan el sallıyordur.

1|3
    0|0
  • Muayene olman gerekli kesin cevap için.

0|0
    0|0
  • Gitmiştir.

0|0
    0|0
  • Kan gelkisse ilk yaptiginda degilsin ama dokunma cunki daralan bisey vajina evlendiginde penis kalin olursa kanama yine gerceklesebilir

0|0
    0|0
  • Ic hastaliklari uzmani olmussun sen

1|0
    0|0
  • hiç kan gelmiş miydi?

0|0
    0|0
  • 11 mi? Maşallah.
    3 santimden fazla soktuysan gitmiştir.
    11 yaşında nereden öğrendin merak ettim? Muhtemelen gizlisindir cevap vermenin sakıncası olmaz sanırım?

0|0
    0|0
    • Kuzenimden öğrendim o hep yapardı

• Kesinlikle gitmiştir. Ama tadını çıkar, seks yap.

0|0
    0|0
  • Gecmis olsun sjs

0|0
    0|0
  • 11 yaşında biz yatağa işiyoduk sen ne ara mast öğrenip yapacak yaşa gelmişsin hayret ettim :D

1|0
    0|0
  • Saçma soru. O yaşta sana bunu kim öğrettiyse olayın hassasiyetini de mutlaka söylemiştir. Gerçekten bir endişen varsa başvuracağın yer, bir web sitesi değil jinekologdur...

0|0
    0|0
  • 11 yasında hangı akla hızmet edıyordun?

0|0
    0|0
  • Bende oniki yaşında başlamıştım hey gidi günler

0|0
    0|0
  • Cicim bune hız 11 yaşında nasıl öğrendin

0|0
    0|0
  • Evet gitmiştir

0|0
    0|0
  • Feneri al bır bak bakım

0|0
    0|0
  • Şimdi yaş kaç yenge?

0|0
    0|0
  • aynayla kontrol edebilirsin?

0|0
    0|0
  • Vajinanin 2 3 cm icinde zar ve bu zar genis olabilir kan gelnediyse.. hep mi icine sokuyodun?

0|0
    0|0
  • jinekologa git

0|0
    0|0
  • Gitmis olabilir

0|0
    0|0
  • gitmiş olabilir

0|0
    0|0
  • gitmiştir ya da esneklikten kurtarmıssındır

0|0
    0|0
  • Hayir biz cocukken bisey yaptik acaba o kizin durumu nasil merak ettim.

0|0
    0|0
  • Yeni öğrendin yani kızlık zarının ne olduğunu.

0|0
    0|0
  • gitmiştir çok sokuyorsun belli biraz hormınlar çalışıyor

0|0
    0|0
  • Bakire mis gibi davran ruhunu belli etme

0|0
    0|0
  • Degilsin

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun sana bunları birilerin anlatması gerekirdi senin suçun değil

0|0
    0|0
  • Sen o parmağın orya gireceğini daha doğrusu o yaşta orya birşey sokulacağını nasıl öğrendin

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 6

• 11 yasında masturbayon yapmayı bılıyorsun ama zarı bılmıyorsun
    her neyse hala bılmıyormus gıbı davran

0|5
    0|0
  • Doktor bilir en iyi

0|1
    0|0
  • Nasıl öğrendin o yaşta kız

0|0
    0|0
  • kan geldigini hatirliyor musun bir de bir parmaginla mi yaptin

0|0
    0|0
  • Banada kimse anlatmadı diye bekaretimi küçükken kendim bozdum :( tv de görüp orda ne var diye denedim kan geldi

0|0
    0|0
  • Bende 12 yaşında başlamıştım :D neyse kızım hiç kan geldimi veya gördün mü elinde çok az bile olsa kan? Gelmemişte sıkıntı yoook :)) . İnşallah bozmamışsındır canım eğer bozduysanda üzülme galiba bende aynı şeyi yaşadm biliyomusun. d neyse..

0|0
    0|0
Yükleniyor...