Evledigim gece?

Daha once hicbir sekilde vajinal bir girişimde bulunmamistim. fakat evlendigim gece kan gelmedi. her kadin kanamaz diyorlar dogrumu. Cok kotu bir durum gerçekten

0|1
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• Evet esnek olabiliyor esiniz eger size guveniyorsa sorun yok yani ama kucuk bir suphe dahi olsa onda hemen doktora gidin bir sosyolog olarak diyorum cunku ilerki yaslarda kucuk tartismada yuzunuze vurma ihtimali vardir ama kesinlikle sorun yok esnek oldugu icin kanama olmamistir

0|0
    0|0
    • Tskkurler

• Rica ederim eger sorunuz varsa yazin cekinmeden

En İyi Kız Görüşü

• Dogru canim. Genelde esnek zar derler fakat farkli durumlarda olabilir mesela cok zevke geliyorsan, rahatsan kanamaya bilir. Oyle bir sart yok yani sen kendinden eminsen uzulme.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Esnek olabilirsin.

0|0
    0|0
  • Nasıl bir memleket olduysak

Kadın Yapmadığını bildiği halde neredeyse kendinden şüphe edecek. Evliliği falan unutmuş bunu düşünüyor.

Sizi o günde bile bunu düşünür hale getirenlerin Allah belasını versin.

0|0
    0|0
  • Bunu bende çok duydum kanamayabiliyormuş böyle bir durumda kıza kara çalmak doğru degil... bazı zarlar çok esnek olup yırtılmayabiliyormuş.. her zarda kücük bir delik vardır.. kiminde küçücüktür kiminde büyüktür farklı şekillerde de olabilir ve penis girince bu zarda yırtılmalar olmayabilir yırtılmalar olmadanda o yapıdan kan gelmez...

0|0
    0|0
  • Yav he he bakire degilsn kimi yiyion ua

0|0
    0|0
  • Olabilir. Esnek zarlısınızdır. İlerideki ilişkilerde de kanama olmazsa doğumda falan artık.

0|0
    0|0
  • kanamayabilir kzilik zarin esnek veya genis olabilir farkli pozisyon denemen lazim

0|0
    0|0
  • Evet herkesin ki kanamaz

0|0
    0|0
  • Esnek olbilir

0|0
    0|0
  • öncesinde ilişkin olmadıysa doğrudur, çalışmalara devam edin...

0|0
    0|0
  • dogru esneme oluyor bazı bayanlarda

0|0
    0|0
  • n zamAN evlendin

0|0
    0|0
  • Oral falan yaşadın mı evlenmeden önce? Oral ana ll?

0|0
    0|0
  • Esnek zar yapısına sahipsiniz korkmayın. Zamanka kanama meydana gelecektir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Esnek olma durumu olabiliyor. Her vajina yapısı bir değil.. Bireysel farklılıklar her zaman ön plandadır.. Kadın doğum uzamanınıza bir danışın.. Mazallah eşinizin aklında soru işareti kalmasın..

0|1
    0|0
  • Vajina fazla esnekse olmayabilir normal bir durum

0|0
    0|0
  • benimde ilk ilişkimde kan gelmedi her kadından kan gelmez böylelikle zarın bir anlamı kalmıyo sevgili erkekler :D

1|0
    0|0
  • kocan patlak mualemesi yapmamıştır umarım

0|0
    0|0
  • Ben yanlış diye biliyorum her kadın Kanar

0|0
    0|0
Yükleniyor...