EŞİMLE BAŞIM DERTTE YARDIM EDİN

arkadaşlar eşimle 10 yıldır evliyiz.eşim esnaf . işyermzn hemen üstnde otryrz. bir kız var dikktmi çeken dükkanın önünden geçerken sürekli eşimle baklışıyorlar kızın dükknımza girmişliği yok ama eşim ne zaman onu görse selam veriyor merhabalaşıyorlar. normalde eşim bunu kmseye yapmaz sordum eşime tanıyr mu diye inkar etti gördgmü söyeynce tanımadgnı öylesne selm verdgni söyledi. konu kapandı . ama bikaç aydır eşim hergün bir mahallenin kahvesinegidiyor. ve eve çok geç geliyor. mahhallede eski arkadaşm var bende bigün ona gttim eşimi izlemek için merkımdn saat 7 gbiydi ve tesdfen kızı orda gördüm.o mahallede otryr sordum araştrdm eşimle ilgisi yok bekr bir kızmış.arkadaşmdn eşimi diğer günler izlmsini istedim. sorum şu kızın apartmanın önünde otoparka eşm arabsnı park edyrmuş gdyrmş.geçerkn geniş alandan geçeceğine kızın apartmın girişi dar sokaktan zar zor yavaşça geçiyormuş.bi gece arkdşm görmüş yine eşim apartmanın önnden geçerken kız apartmandan çıkmış eşim onu görnce yavaşlamış kız geçip markete grene kadar beklemiş öyle gitmiş kız marketten çıkmış apartmana yürürken eşim tekrar kızın önüne çıkmış durmş önnde kız hızlıca apartmna girmiş. eşimde gitmiş.Arkadaşlar eşim ne ypmya çalışıyor bu kız için mi gidiyor orya bana da çok ilgisiz 1 s enedir ne yapıcm ben?

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• Senaryo 1 : ilkin eşin kıza asılıyor kız normalbi selamlaşma zannedip selamlarına ilgisine karşılık veriyor insani bakımdan .. daha sonra eşin ondan bu cesareti alınca ileri gitmeye başladı kız bunu anlayınca eşini tersledi . şu an eşin peşinde ama kız ona pas vermiyor .

Senaryo 2 : eşinle kız aralarında bir ilişki var ama kız bu aralar eşine trip atma modunda yani biraz ona acı çektirip seviyorum bebeğimm dedirtme derdinde ..

Senaryo 3 : eşin ve kız arasında mükemmel bir ilkişki var .. eşinin onu arabadan ''hadi eve git şimdi'' diğecek kadar ileri derecede bir yönetime hasıl olması sözkonusu ..

neden hiç bir senaryoda ilişkileri yok demedim çünkü eşin kızın markete gideceğini nerden biliyordu ..

3 senaryodada ilişkileri var diyorum ..

Bu arada herhangi bir vukuat sözkonusu oldugunda vebaline girmek istemediğimden bu dediklerimi ciddiye almamandada fayda var. .

Senin yapman gereken : arkadaşım aldatmayan erkek yoktur .. sadece yakalanan ve yakalanmayan erkek vardır . .görmezlikten gel o zaten seve seve olmasa seve seve dönüp sana gelecek .. buda sana tüyo .. ben aldatmıyorum diyen erkekte erkek değil bence erkeklğinde sorun var yani erkek aldatır bu biline ..

Not : ücretli dedektiflik yapılır ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• hevesleniyo olabilir. eşinizle makul bir şekilde konuşun. suçlayarak değil kendinizde suç arayarak konuşun ki dili çözülsün. "hayatım ben sana kadınlık görevimi yapamıyormuyum, artık sana güzel görünmüyormuyum, benden sıkıldın mı, benden ne bekliyorsan beklentilerini ve rahatsız olduğun noktaları bana söylermisin" diyerek konuş. bakalım ne olacak.

0|0
    0|0
  • eşinde problem var tamam doğru da...!

sende de problem olabılırmı acaba?

eşini başka kadınlara iten faktorler neler olabılır dıye dusundunmu ?

esını korumaya calısmıyorum..

hanı bıraz da iğneyı kendımıze dokundursak sonra dısarı suclasak çözüme daha nokta atısı yapmıs oluruz

birlikte yüz yüze konusun

10 yıldan bahsedıyosun

yüz yüze konusun çatırdamasın evlilik

0|0
    0|0
  • eşinin seni tekrardan arzulamasını sağla ve lütfen güven. güvensizlik hisseden erkek çok daha çabuk dışarıya kayar nasıl olsa eşim bana güvenmiyor mantığıyla. bu yüzden güven, eğer bu mümkün değilse al karşına açık açık her şeyi detaylıca konuş. en olmadı birlikte evlilik danışmanına gidebilirsiniz ki bu hiç utanılacak bir şey değil.

0|0
    0|0
  • Senden sıkılmış be ablacığım, 1 senedir ilgisiz diyorsun kadın ya da erkek ilgisizse başka birşey arar yani ilgisini çekecek. Bence otur eşinle konuş çöz olayı hemen boşanmaya kalkma aklından geçiyorsa. Eğer 1 senedir ilgisiz demeseydin gelip geçici bir heves diyecektim ama bilemiyorum. Çocuğunuzvar mı?? Yaşlar kaç ?

0|0
    0|0
  • sen de o bekar kızın ailesi ile görüşya da bekar kız ile

0|0
    0|0
  • yeni ufuklara yelken açmış demek ki:D

0|0
    0|0
  • Yeni maceralar peşinde eşin otur konuş

0|0
    0|0
  • Bu işin sonunda cinsel bir ilişki ve aldatılan bir eş olma ihtimali çok fazla. Mart kedileri gibi birbirlerini kovalıyorlar kısaca

0|0
    0|0
  • Bizim Yan sokakta bitane esnaf var adam mahallenin jigolosu dikkat ette seninkide öyle bir adam olup cıkmasın :D

0|0
    0|0
  • Sesini cıkar masaya yumrugunu vur sen susarsan boynuzu yersin haddini bilsin kabul edicek değil ya inkar eder tabii yoksa durum kötü

0|0
    0|0
  • Öncelikle Allah yardımcın olsun senin için zor bir durum. Bu tür karaktersiz kızlar işte gözüne kestirdiğine kuyruk sallıyor bence eşini al karşına açık açık herşeyi konuş çünki erkeklerin büyük zaafıdır böyle şeyler.

0|0
    0|0
    • inkar ediyor ki konuşulmaz onla konuşursam ya sevyrum git istemyrm seni derse ben 1 çocğmla nereye gderm

• Öyle bişey demesi için nedeni neyki. Kız çok vefasız insanlarımı seçiyorsunuz siz anlamıyorum. Böyle güvensiz biri madem eşin öceleri farkına varamadınmı. Açıkça konuş bence hiçkimse yuvasının dağılmasını istemez.

• aldatılıyosun uzatmaya gerek yok boşan

0|1
    0|0
  • hacı sende bende eşine selam söyle belki anlar,

ortak nasılsın diyo de...

0|0
    0|0
  • Aldatıldıgınımı düşünüyosun...?

0|0
    0|0
  • sana bu konuda bişey söyleyebilirim ama burası uygun değil.

0|0
    0|0
  • Aklıma müjde ar la bakkalcı geldi :) Eşine iyi bir ders vakti gelmiş

0|0
    0|0
  • Durum belli

0|0
    0|0
  • Kızla konuş sakince belki kızın haberi bile yoktur sizden. Bişey hissediyor musun diye sor o benim kocam de eminim kız uzaklaşacaktır eşinden. Ama işin kötü tarafı kız değil eşinin bunları yapması bunu nasıl yedireceksin kendine bu var ayrıl demek kolay gidecek yerin var mı bunlar da var. Adam belki sizde bulamadığı cinselliği dışarda arıyordur siz de biraz dikkat edin bakımlı olun. Bir erkeğin gözü dışarıdaysa tek suçlu erkek değildir sonuçta.

1|0
    0|0
  • Ya olanların hepsi tesadüf ya da eşin o kızın peşinde...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• eşin o kızın peşinde üzgünüm ama gerçek bu eşin o kıza bakıyo onu görebilmek için o tür şeyler yapmış bence.

0|0
    0|0
  • Öncelikle kendine çeki düzen ver,1 senedir ilgisiz olması çok kötü!

belkide senden göremediği ilgiyi dışarıdan arıyordur,aman dikkat et!

0|1
    0|0
  • Püüü onun kalıbına.Sende bak kendine özen göster .

0|0
    0|0
  • o kız için gidiyor gibi eşinle karşılıklı konuş bakalım

0|0
    0|0
Yükleniyor...