Yumurtalıklarda kist

Merhaba arkadaşlar. Adet olduğum zamanlar karnım aşırı ağrımaktaydı ve çok fazla gelmekteydi. Dayanılmaz derecede. Doktora gittim oda yumurtalıklarımda küçük küçük kistlerin olduğunu söyledi. Ve bana Diane 35 diye bir ilaç verdi. Bu ilaç aynı zamanda doğum kontrol hapıymış. Adetimin 5. günü başlayacağım ilaca. İnternetten felan okudum baya yan etkisi varmış sanırım. İçinizde kullanan var mı? Biraz bilgi alabilir miyim?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Evet ya bende öyle gördüm hatta baya ülkede yasaklanmış. Daha yaşımda çok kötü bu yüzden biran önce geçmesini istiyorum çünkü şu an bile ağırıyor :) Pazartesi başka bir doktora gitmeyi düşünüyorum sağolun

• bence sen başka bir doktora daha git:D başka bir ilaç kullan. bunun yan etkileri çok kötü baksana. geçmiş olsun :)

Erkekler Ne Diyor 6

• bu kist olayı son günlerde baya yaygınlaştı. ben bu kist olayını nişanlım yüzünden çok araştırdım halada araştırmaktayım yan etkisinin en göze batan yanı tuy oranın art ması fakat tuy sorunu önemsiz sağlığınızdan önemli olamaz lazer gbi bir çözümü var çünki fakat 2-3 ayda fayda sağlamıyor 5-6 ayda faydasını görüyorsun bu hapı kullanır ken zayıf isen bile rejim yap kilo da yapıyo çünki bunlara dikkat et inş. geçer şifa bulursun

• Teşekkür ediyorum. Çok zayıfım ben iyi olacak kilo alsam

• yan etkisi olabilir kullan.ki her insanda yan etki olacak diye bir şey yok.

• geçmiş olsun.ilacın üzerinde etken maddesi yazıyo mu?

• Peki bakalım kullanıp göreceğim :)

• o ilaç yeni kist oluşumlarını engeller de tam olarak almak istediğiniz bilgi nedir?

• Benim bildiğim iyi bir ilaç ve cok kullanılıyor

• İnternette baya okudumda ilaç Fransa'da felan yasaklanmış çok yan etkisi olduğu için. Bende bu yüzden merak ettim :)

• Kızarkadaşımda da çıktı orda kist. İlaç kullanıyor ama hangi ilaçtr nedir ne değildr bilgim yok.

• Teşekkrler

• bir arkadaşım adet de sancıdan duramuyordu :( doktora göründü kist varmış 3 ay ilaç tedavisi görecekmiş yan etkisi yok olsa bilirdim eğer geçmezse ameliyat olacak.

• rica en iyi cevap :)

• Teşekkür ederim bende öyle sanırım :)

• geçmiş olsun

• Sağolun

Kızlar Ne Diyor 1

• ben 6 ay kullandım yararı var tabiki de başka türlü geçmiyo zaten verebilcekleri ilaçta bu. bide ayaklarını sıcak tutmayada bakıyo biraz

• Hmm teşekkür ederim :)

Yükleniyor...