Acil yardım lutfen onemli?

arkadaslar doktora gittim kist patlamis olabilir ya da dis gebelik olabilir dedi cinsel iliski yasadin mi dedi hayir dedim ama yasadim utandim soylemeye. suphelendi israrla sordu en sonunda tahlil verdi. kist patlamissa veya dis gebelik varsa ne olucak bilen var mi bu dis gebelik ne oluyor?

Güncellemeler:
..

0|0
37

En İyi Erkek Görüşü

• döllenen yumurtanın rahimden başka bir yerde gelişmeye başlamasına verilen isim.

yumurtalık kanallarının iltihaplanması sonucu meydana gelir. yumurtalık kanalları iltihaplanınca daralır, döllenen yumurta spermle birleşip büyümeye başlayınca kanaldan geçip rahimin yolunu bulamaz, orada yerleşir ve büyümeye başlar. büyüyen yumurta kanalı patlatarak karın boşluğuna çıkar. bu esnada döllenmiş yumurta çoktan embryon haline gelmiştir ancak karın boşluğunda embryonun büyümesine imkan verecek yer olmadığından cenin oracıkta ölür. bu durumda da mide bulantısı ve karın ağrıları eşliğinde kanama başlar. vakitli müdahale yapılmazsa durum olduğundan daha vahim bir hal alır ve kişinin kurtarılamamasına kadar olumsuz gelişir.

İliski yasadigini doktordan saklamaman gerekirdi.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Dış gebelik Allah kimseye vermesin. Rahim dışında yumurtalıga, tüplerde gelişiyor bebek :/ ve yumurtalıgını tüpünü kaybetmeye kadar gidiyor olay. Yani rahim döllemiyor. Dua et kisttir. Ya da kanser hastalarına yapılan iğneden yapıp düşük yapar gibi kanama gelmesini bekleyip kürtaj a alıyorlar. Umarım oyle bir durum degildir, yaşayan biri olarak soyluyorum.

1|0
    0|0
    • korkuyorum ya

• gecmis olsun

• Senin sonuc cıktı mı durum nedir?

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Geçmiş olsun. Umarım kist patlamıştır. Dış gebelikse ; gebelik gebeliktir içi dışı bir. Sonuçta hamilesin tebrikler ya da eyva eyva sıçtın...

1|0
    0|0
  • 19 saat geçmiş. İhmal etme dış gebelikte bebek rahmin dışında büyür ve bir süre sonra seni zehirleyip öldürür. Kist patlamışsa da aynısı olur. Doktorun seni bırakmaması gerekirdi normalde ama ilişkiye girmediğini söylediğin için başına dert almak istememiş belli ki

1|0
    0|0
  • Rahim dışındaki sıradan biri gebelik operasyonla düzeltilebilir alınır yumurta oradan ve kürtaj olmuş olursun

1|0
    0|0
  • dıs gebelık rahmın dısında olusan bı gebelık turudur ılaçlarla alan sonlandırılıyo korkulucak bı sey yok

1|0
    0|0
  • Doktor anlamistir zaten

1|0
    0|0
  • Madem yaptın bir ouspuluk doktordan bari saklama. Bu olaydan komsum ic kanama gecirdi yarim saat gec kalsaydi yasamazdi demis. Direk ameliyata almislar...

1|0
    0|0
    • senin zihniyetine sıçıyım.. size göre namuslu bir kişiyle değil önüne gelenle birlikte olan olur zaten. kendiniz çıktığınız her kızı sikmeye çalışır adamlık diye dolaşırsınız erkeksin ya sana herşey serbest dimi? ben bir kişiyle birlikte oldum ve onunla evlenicem bacım değilim o yüzden ama sen tam bir erkek orospususun. neyin ne olduğunu bilmeden yargılayan aşağılık ucuz bir insansın seninde belki kardeşin ablan vardır kınama kimseyi ;) şimdi kaybol.

• kaybol uğraşamam senle kıt olana laf anlatılmaz

• Yasak ilişki zamandır ve bunun ne toplumda ne de islam inancında yeri vardır. Namussuzliktur ve iuspuluktr. Ouspudur iste şimdi sen defol kevase

Kızlar Ne Diyor 2

• Dış gebelik için sperm gerekli normal gebelikte zigotun rahimde yerleşmesi gerekli ama dış gebelikte başka yerlere yerleşir yanı bir birlikteliğin olduysa ve sendwki dış gebelik ise ortaya çıkacaktır

1|0
    0|0
  • Hiç bilmiyorum😨

1|0
    0|0
Yükleniyor...